10 помилок новачків у бодібілдингу

Дуже часто початківці качки виявляють, що пройшли кілька місяців закінчилися безслідно, практично не перебував м'язової маси.

І чи є сенс в цьому випадку очікувати дива і далі дотримуватися старого режиму тренувань / відпочинку? Чимало людей чекають роками, називаючи себе хардгейнер. Більш допитливі намагаються виявити, які заважають їм досягти успіху.

Тут ми розглянемо найбільш поширені помилки, які найчастіше роблять початківці качки. Робите хоча б одну з цих помилок? Значить, ви вже гальмуєте себе на шляху до успіху.

1. Гонка за силою.

Чим м'язи більше, тим м'язи сильніше, безсумнівно – це факт. Однак тут не існує прямо пропорційної залежності, а це треба обов'язково враховувати. Сила може збільшуватися до певного рівня без збільшення м'язових обсягів. Взявши сьогодні штангу побільше, ви не обов'язково отримаєте завтра. А багато новачків тільки і дивляться на величезні гантелі.

Тут не будуть розглядатися негативні або форсовані повторення, які іноді використовуються для “шоку” м'язам. Тут мова йде про регулярні тренування.

Повноцінно навантажити конкретну групу м'язів дозволяє тільки унікальна техніка. Чи є сенс прокачувати, якщо ви тиснете штангу трицепсами і передніми дельтами? Груди все одно залишається плоскою.

Скиньте 10% від застосовуваних ваг, якщо техніка далека від ідеалу, і відточуйте її.

3. Дуже швидке нарощування ваг.

На минулому тренуванні ви тягали 80кг, а зараз у вас чудовий настрій і ви жадаєте вичавити 100кг. А потім це буде вже 110, 130, 140 і т.д.

На ділі, добре, якщо ви зможете потиснути ці ж 80кг на наступне тренування. Збільшуйте ваги поетапно по кілька кілограм (5-10), оскільки маса і сила не ростуть як на дріжджах.

Поступове збільшення навантаження дозволить уникнути попадання в застій і перетренованості.

4. Ігнорування небезпеки травмуватися.

Можна підвернути суглоб, затиснути нерв або тільки один раз, але вас вже відкине далеко назад. Забудьте про різкі переміщення корпусу при виконанні вправ, про балачки з друзями і про інших відволікаючих факторах. Концентруйтеся на техніці тренування. Ну а про розминку, напевно, знає кожен.

5. Зайві вправи.

Є маса різних вправ, але збільшення маси сприяють лише одиниці. Ваш біцепс практично такий же, як у дружини? Забудьте про ізольованих вправах, а сконцентруйте всі свої сили на даних вправах:

 • · Жими від грудей.
 • · Жими ногами.
 • · Присідання зі штангою.

6. Відмова від присідань.

Багато починаючі качки не роблять присідань зі штангою з-за травмоопасності даної вправи. А також від бази в цілому. Так, ризик отримання травми існує, але він мінімальний, якщо дотримуватися техніки безпеки. А адже вже давно відомо, що присідання дуже ефективні при наборі м'язової маси.

7. Відмова від станової тяги.

Ця відмова виправдовують тільки. Станова тяга, також як присідання зі штангою – прекрасна вправа для збільшення маси. Звичайно, потрібно реально оцінювати свої фізичні можливості і максимум уваги приділяти техніці.

8. Мало зусиль.

Безліч людей ледарює в залі, а потім ще й скаржаться, що маса застрягла на одному рівні. Ви точно викладається на всі 100%, кожне тренування?

9. Безладні тренування.

Як і безладні зв'язки – вони не мають сенсу, і навіть шкідливі. Чимало людей тренує ті м'язи, які їм більше подобаються, або зовсім встигають за одне тренування побувати на кожному тренажері. У підсумку виходить ранкова, а не тренування.

 1. Тренуйте різні групи м'язів в різні дні. Наприклад:
 2. · Понеділок: груди, дельти, трицепси.
 3. · Середовище: спина, біцепс рук.
 4. · П'ятниця: ноги.
 5. Поділ занять по групах м'язів – це важлива частина кожної програми.

10. Зайві підходи.

Виконуйте не більш трьох робочих важких підходів до кількості повторень в кожному з них – не більше 8. Якщо після цього ви в змозі зробити ще підхід, значить, ви погано виклалися.

Все життя ми чогось вчимося. Отримуємо важливий для нас досвід, а іноді і допускаємо помилки. Приходячи в тренажерний зал вперше, важко їх не робити. Оскільки для нас все нове і незвичайне. Однак якщо не допускати найпоширеніших 10 помилок початківців спортсменів, то досягти бажаних результатів буде набагато легше.

10 помилок початківців бодібілдерів:

Помилка №1: Перші тренування в поодинці.Якщо ви вперше прийшли в тренажерний зал, і маєте туманне уявлення про вправи, тоді бажано взяти персонального тренера, хоча б на пару тренувань. Він пояснить вправи і наочно покаже техніку їх виконання. Плюс до всього, тренер може скласти індивідуальну для вас програму, з урахуванням всіх цілей і побажань.

Помилка №2: Зоряна програма.Багато починаючі спортсмени, попередньо готуються до своєму першому тренуванні. Читають статті і дивляться відео уроки з технікою вправ. Само собою – це не погано.

Однак якщо вони беруть тренувальну програму відомих бодібілдерів, таких як або і намагаються по ній займатися, то це неправильно. Ці спортсмени роками готувалися до таких програм тренувань, а ми хочемо з них почати.

Це буде рівноцінно тому, що поставити висотний будинок на фундамент для одноповерхового будинку. Фундамент не витримає і будинок впаде.

Тому, якщо ми хочемо закласти хорошу основу (фундамент), то нам потрібно вибирати програму для початківців. Згодом її можна вдосконалити або поміняти.

Помилка №3: u200bu200bЗбільшення ваги на кожному тренуванні.Як правило, всі початківці женуться за великими вагами, намагаючись постійно їх нарощувати. При цьому мало хто звертає увагу на правильність самої техніки виконання. Через пару місяців, такі люди впираються в тупик, при якому немає сил і можливості більше нарощувати вагу.

Методика постійного нарощування терезів лежить в основі бодібілдингу, однак до неї потрібно правильно підходити. Спершу необхідно поставити правильну техніку вправи, а потім можна поступово нарощувати ваги.

Помилка № 4: Важкі тренування найважливіше.Прогрес в бодібілдингу залежить від 3-х основних його складових: тренувань, правильного харчування і повноцінного відпочинку. Всі ці частини однаково важливі і якщо прибрати одну з них, то прогресу не буде. Тому акцентувати всю увагу на якійсь одній складовій не варто.

10 помилок новачків у бодібілдингу

Помилка № 5: Нерівномірний розподіл вправ.У тренажерних залах завжди є люди, які тренують тільки одну групу м'язів. Як правило, у чоловіків це руки і груди, а у жінок ноги. Згодом, такі тренування призводять до сильної диспропорції.

Читайте також:  Послідовність вправ у тренажерному залі

Тренування повинні розподілятися рівномірним чином, з огляду на сильні і слабкі сторони спортсмена. На жаль, багато початківці атлети повністю ігнорують вправи на спину, такі як і, вважаючи їх непотрібними. Але ж спина є однією з найважливіших груп м'язів, на якій тримається все тіло.

Помилка № 6: Зневага розминкою.На жаль, це одна з найбільш поширених помилок, яка згодом може привести до травми. Якщо подивитися на тренування професійних атлетів, то розминка займає близько третини всього часу. Вони ретельно розтягують м'язи і розминають суглоби, щоб не отримати травму.

Необхідно встановити за правило, ні одне тренування не розпочинається без розминки.

Помилка №7: Тренування під час хвороби.   Тут вже нічого не поробиш, якщо захворів, то потрібно лікуватися. У хворому стані ні в якому разі тренуватися не можна. Імунітет сильно ослаблений, і тіло намагається боротися з хворобою. Тренування ж тільки погіршить ситуацію.

10 помилок новачків у бодібілдингу

Помилка № 8: Вживання важкої їжі перед тренуванням.Одна з найгрубіших помилок, яка може стояти занадто дорого. Наприклад, якщо ви поїли перед тренуванням ніг, то з'їдена їжа буде створювати дискомфорт в шлунку. Або що ще гірше, просто вийде назовні. Тому не варто так ризикувати, їжте за пару годин до тренування.

Помилка №9: Секс знижує тестостерон.Поширена точка зору і не тільки серед новачків. Групою китайських вчених проводилися дослідження,. Результати показали, що часті заняття сексом дозволяють утримувати рівень тестостерону на високому рівні. А ось як раз тривале утримання, навпаки, з часом знижує його рівень.

Помилка №10: Багато розмов.Завжди приємно поговорити з кимось про вправи або результатах. Однак, ці розмови відволікають, сильно віднімаючи час. Всім відомий Арнольд Шварценеггер, був настільки сконцентрований під час тренувань, що навіть не відволікався на телефон, коли йому дзвонили. Вважаючи, що всі питання можна вирішити поза залою. Тому – менше слів, а більше діла.

Всі помилки в залі лунають із боку бажання досягти швидких і легких результатів. Але бодібілдинг – це спорт, в якому проявляється наполегливість, терпіння і характер.

 • Вам також може бути цікаво
 • Типи фігур мезоморф ектоморф ендоморф дівчат чоловіків Ектоморф Високий, худий, з маленьким відсотком м'язової
 • Ешлі Кальтвассер (Ashley Kaltwasser) BIKINI OLYMPIA Найвідоміша титулування виступає фітнес модель в федерації

На сьогоднішній день, все більше людей, прагнуть бути красивими і спортивними. По весні спортзали заповнюють “проліски” які хочуть швиденько накачатися за пару місяців до літа і здивувати своє оточення.

Часом у погоні за хорошими результатами, люди забувають про своє здоров'я, на догоду швидких результатів. Приємно споглядати спортивне, підтягнуте тіло, відразу видно, що людина приділяє собі велику увагу. У перекладі з англійської, бодібілдинг означає будівництво.

Він включає в себе нарощування м'язової маси, процес тривалий і трудомісткий. Початківцям бодибилдерам потрібно запастися терпінням і витримкою, тільки тоді, це дасть бажані результати.

Для того щоб почати займатися бодібілдингом, не потрібно купувати спеціальні книги і тим більше, не варто купувати протеїни і стероїди, все значно простіше.

Для початку визначтеся зі спортзалом, важливо, щоб приміщення, в якому будуть проходити заняття, було недалеко від вашого будинку. Це дасть можливість, ходити на заняття регулярно і значно економити час.

Потрібно чітко визначитися і поставити цілі, тому що якщо це було хвилинне бажання, то і результат також буде швидкоплинний.

Прийшовши в спортзал, не займайтеся самостійно, якщо ви вирішили правильно накачати своє тіло, потрібно звернутися до тренера.

Він запропонує вам індивідуальну програму занять і покаже, як правильно поводитися з тим чи іншим тренажером. Однією з головних складових початківця бодібілдера є збалансоване харчування.

Важливо зробити вживання їжі регулярним, краще їсти невеликими порціями, близько 6 раз в день. До речі, звернувшись за допомогою до тренера, він може підказати, яким продуктам віддавати перевагу, щоб досягти бажаних результатів, в короткі терміни.

Навіть з огляду на такі прості рекомендації, починаючі спортсмени допускають ряд помилок.

По-перше, вони чекають змін в перший місяць тренувань, виснажуючи себе і примушуючи своє тіло працювати на знос. Це неправильно, важливо перший місяць підготувати свій організм до майбутніх тренувань, тому потрібно навантажувати себе поступово, без зайвого поспіху. Прийшовши в спортзал, багато хто відразу приступають до силових тренувань.

Це загрожує травмами та погіршенням свого здоров'я. Важливо, почати тренування з розминки, це допоможе м'язам розігрітися і прийти в тонус. Починайте з підйому гантелей та іншого спортивного інвентарю прийнятного для новачка ваги, і з часом збільшуйте навантаження.

Тільки так, можна накачати своє тіло, не завдавши шкоди своєму здоров'ю.

  / Січень 10, 2017

У наше століття бодібілдинг відкритий для всіх бажаючих. Проте, не всі бажають їм займатися. А ті, хто бажають, на початку можуть допустити безліч серйозних помилок, які можуть позначитися на всьому подальшому житті.

Я початківець бодібілдер з досвідом в сумі близько року. Мій досвід був би набагато   більше, якби я не переривав тренування в самому своєму розквіті через різні пошкодження м'язів / суглобів.

Втім, більшість речей, які я скажу, будуть простими і очевидними. Але в цьому-то й заковика: новачки гроблять своє здоров'я, тому що забувають про самі основи, через що залишають тренування з такою ж швидкістю, як і починають займатися.

Ось помилки початківця бодібілдера, які я допускав. Я бажаю тобі бути розумнішими і не набивати гулю там, де набив її я і мільйони новачків по всьому світу. Я також напишу про способи уникнути мої помилки і зробити твої тренування приємними і комфортними.

1. Відсутність розминки

Таке тренування неефективна, тому що після години-півтора починається активне вироблення стресового гормону кортизолу, який зводить нанівець все, що ти робиш після півтори години.

10 помилок новачків у бодібілдингу

Це означає, що за вузький проміжок в годину-півтора ти повинен вичавити.

Ніяких розмов з друзями, ніякого відпочинку по 5-10 хвилин. Прийшов, вичавити, пішов.

 1. Роби свої тренування інтенсивними.
 2. Ходи в спортзал часто, але ненадовго.
 3. Короткі і інтенсивні тренування – це заєбісь!

8. Залежність від інших

У тренуваннях є не тільки фізичні фактори, як техніка, вироблення гормонів, вибір типу вправ. Є ще чинники психологічні.

Читайте також:  Розтяжка і силове тренування, вплив на результати.

І один з таких факторів – компанійська психологія.

Я розумію, тобі хочеться ходити в тренажерний зал зі своїми друзями, це набагато веселіше і приємніше. У тебе є страховик і людина, з яким можна розділити свої успіхи і досягнення, і це чудово.

Але що робити, якщо твої партнери по гойдалці люблять побухати і полінуватися ?! Ти хочеш ходити разом, і ви переносите тренування один раз, потім другий, третій …

І ти нЕ тренуєшся, хоча повинен.

Ось, що я скажу: бодібілдинг – спорт. Якщо ти по-справжньому вирішив зробити це і накачатися, то у тебе має бути працьовитість і тренувальна етика.

Це означає йти в зал, коли жоден з твоїх друзів не хоче. Це означає йти в зал, коли ти голодний. Коли у тебе болить голова. Коли ти хочеш спати. Завжди.

Якщо і є виняткові випадки, то вони не повинні бути пов'язані з тим, що ти йдеш побухати або погуляти.

Хочеш гарне тіло – звикай, що твої ледачі друзі не будуть з'являтися на тренуваннях. Звикай працювати багато і поодинці.

Тренуватися і не пропускати – це заєбісь!

9. Вживання алкоголю / наркотиків

У цьому пункті, я думаю, надто докладно розповідати не треба.

Скажу одне: якщо ти реальнохочеш досягти чогось в бодібілдингу, то у тебе повинно бути 5-6 тренувань на тиждень. Бухати і вживати наркотики тобі буде просто ніколи. Вони вб'ють весь прогрес і перешкодять тобі тренуватися.

Вести здоровий спосіб життя – це заєбісь!

10. Відсутність тренувальної програми

Коли я вперше почав займатися бодібілдингом, я не замислювався над такою річчю, як тренувальна програма. Я думав, що це хрень, необхідна, щоб тренера розводили людей на гроші за її складання.

Як виявилося, я був неправий. Тренувальна програма потрібна кожномубодибилдеру, тим більше починаючому, для того, щоб відстежувати свій прогрес і збільшуватинавантаження.

Суть бодібілдингу в тому, що ти постійно збільшуєш вага, піднімаючи все більше і більше, і від такого перевантаження м'язи починають рости.

Якщо ти робиш щоразу різні вправи, в один день більше, в іншій менше, то ти стовідсотково будеш халтурити і не працювати на свій максимум.

Тренувальна програма фіксує набір вправ, підходів і повторень, які ти робиш кожен раз. Єдиною змінною величиною залишається вага, який використовуєш. Ніякого хаосу і невизначеності!

При такому підході ти регулярно будеш збільшувати навантаження і виростиш свої м'язи по максимуму.

Тренувальна програма – це заєбісь!

11. Очікування швидкого результату

Будь-, абсолютно будь-який спорт проводить межу, розділяючи терплячих і нетерплячих людей.

Бодібілдинг – не виняток. Готуйся бути терплячим, не чекаючи результатів.

 • Безумовно, вага, який ти піднімаєш, буде збільшуватися відразу ж, але тіло – не так швидко.
 • Терпіння в бодібілдингу – це заєбісь!
 • До скорого.

10 типових помилок новачків на фітнес-тренуваннях

Помилки в роботі з обтяженнями можуть дорого обійтися прихильнику фітнесу. Від правильної поведінки в тренажерному залі залежить не тільки ефективність, але і безпеку тренувань. Однак помилки роблять все – і новачки, і просунуті тренуються.

Повністю застрахуватися від помилок, промахів і помилкових кроків не вийде. Але можна виключити найтиповіші з них – ті, що відбуваються найбільш часто.

Якщо відправитися в тренажерний зал і поспостерігати за любителями силових вправ, можна побачити, що більшість бодібілдерів допускають однотипні помилки, про які йтиметься нижче.

Одноманітна фітнес-програма

10 помилок новачків у бодібілдингу

Якщо використовувати одну і ту ж фітнес-програму протягом багатьох місяців, прогрес сповільниться або зупиниться. Неможливо добитися від м'язів максимального анаболічного відгуку, якщо програма тренувань не змінюється з часом. М'язам властиво швидко адаптуватися до фізичних навантажень: постійно повторювані вправи в кінці кінців стають малоефективними. У силовому фітнесі важливо різноманітність. Час від часу потрібно пробувати нові види вправ, коригувати схему тренування, експериментувати з методами збільшення інтенсивності навантаження. Можна міняти черговість вправ, об'єднувати дві вправи в суперсет або постійно варіювати швидкість виконання вправ і кількість повторів. Фітнес-програма може оновлюватися різними способами, і робити це потрібно кожні 1-1,5 місяця.

брак відпочинку

Занадто щільний графік тренувань без днів відпочинку – ще одна поширена помилка, якої припускаються відвідувачі тренажерних залів. Щоденні насичені тренування не покращують результат, а призводять до перетренованості і уповільнення прогресу.

М'язам необхідний повноцінний відпочинок: у вільні від тренувань дні м'язова тканина загоює мікротравми і нарощує обсяг. Мало того, перепочинок потрібно всьому організму, щоб відновитися і підготуватися до нової порції спортивних навантажень. Краще відвідувати тренажерний зал через день.

У дні відпочинку потрібно обмежитися ранковою зарядкою, від інтенсивних фізичних навантажень слід утриматися.

Страх перед силовими вправами

Багато відвідувачки тренажерних залів побоюються перекачати м'язи силовими вправами. Через це вони обмежують силове навантаження і в результаті прогресують повільніше, ніж могли б. Але страх дівчат перед силовими вправами безпідставний: щоб накачати значні м'язи, недостатньо стандартних силових тренувань із середньою вагою.

Навіть чоловікам доводиться довго і наполегливо працювати, щоб надати мускулатури об'ємність і виразну рельєфність. Але ж чоловічий організм виробляє в рази більше тестостерону, ніж жіночий. Тренування з обтяженнями не робить з дівчат в м'язистих качків.

Силові навантаження дають зовсім інший результат: зміцнюються м'язи, підтягуються проблемні зони, форми тіла набувають привабливу округлість і пружність.

Недооцінка силових навантажень

Деякі худнуть приходять в тренажерний зал з переконанням, що для корекції фігури досить кардіонагрузок. Вони наполегливо працюють в секторі кардиотренажеров, абсолютно ігноруючи обтяження. Це є прикрою помилкою, адже без силових вправ процес схуднення протікає повільніше і дає не самий блискучий результат.

Недостатньо спалити жир, потрібно ще підтягти обвислі м'язи і шкіру. І робиться це за допомогою силових навантажень. Крім того, не слід забувати, що на кардиотренировках горить не тільки жир, але і м'язи. Втрату м'язової маси можна запобігти, поєднуючи кардіо і роботу з обтяженнями. Допускається поєднувати їх в одному тренуванні.

Краще використовувати таку схему: спочатку – силовий блок, потім – комплекс кардіо.

мало рідини

При зневодненні знижується працездатність, і тренінг стає менш ефективним. Вирушаючи на тренування, потрібно мати при собі невеликий запас води. Вгамовувати спрагу слід невеликими ковтками кожні 10-15 хвилин.

Читайте також:  Тяга штанги до підборіддя

Неправильна техніка виконання вправ

Це найпоширеніший і найнебезпечніший промах. Легковажне ставлення до виконання вправ тягне за собою підвищений ризик отримання травми і зниження ефективність тренування.

Нерівномірне опрацювання різних м'язових груп

Не можна фокусуватися виключно на опрацюванні проблемних частин тіла. Багато жінок так захоплюються прокачуванням стегон і сідниць, що зовсім забувають про руки, груди і спину. Чоловіки, навпаки, прагнуть накачати потужну груди і об'ємні біцепси, не зважаючи на, що перекачаний торс при худих ногах виглядає просто комічно.

Звичайно, можна зміщувати акцент на опрацювання окремих проблемних зон, але при цьому не можна забувати про інші ділянки скелетної мускулатури. Це не означає, що на кожному тренуванні необхідно опрацьовувати все тіло цілком. Хоча для новачків якраз фітнес-програма «фулбоді» є найбільш придатною (опрацювання всього тіла за одне заняття).

Але згодом має сенс перейти на тренування по сплит-системі з опрацюванням 1-2 м'язових груп за тренування.

Відмова від ізолюючих вправ

При виконанні базових вправ в роботу залучається одночасно велику кількість м'язів, причому база дозволяє використовувати обтяження максимальної ваги. В ізолюючих вправах прицільно прокачується одна м'яз чи група м'язів.

База – це основа силового тренінгу, але це не означає, що потрібно відмовлятися від ізолюючих вправ. Просунутим атлетам вони допомагають доопрацювати м'язи і відточити рельєфність. Корисна ізоляція і для новачків.

Освоюватися і звикати до силових навантажень краще з ізолюючими вправами на тренажерах – тут менше ймовірність отримати травму.

Неадекватний вага обтяжень

Робоча вага в вправах повинен відповідати рівню тренованості прихильнику фітнесу. Використання снарядів занадто великої ваги тягне за собою порушення техніки та, як наслідок, зниження ефективності та збільшення травматизму.

Неправильне харчування

Харчування безпосередньо пов'язано з тренуваннями. Їжа дає енергію для вправ і білок для побудови м'язів.

Образ харчування так само важливий для побудови красивої фігури, як регулярні тренування і повноцінний відпочинок. У бодібілдингу все має значення: склад раціону, кількість калорій, час прийому їжі.

Від харчування залежить ріст м'язів, вироблення анаболічних гормонів, швидкість відновлення організму між тренуваннями.

Атлети допускають і інші грубі помилки: приходять на тренування в неспортивної взуття, пропускають розтяжку в кінці заняття, забувають про необхідність тренуватися повільно і вдумливо, прислухаючись до відчуттів і зосереджуючись на кожному русі. Подібних промахів слід уникати. У бодібілдингу немає дрібниць: будь-який, здавалося б, незначний нюанс може вплинути на результативність і безпеку тренувального процесу.

10 Найпоширеніших помилок новачків в тренажерному залі

10 помилок новачків у бодібілдингу

 • 10 самий поширених помилок новачків в тренажерному залі вимагають докладного розмови.
 • Помилка №1. Програма для чемпіона
 • Безліч новачків приходять в зал тільки «теоретично підкованими», тобто, начитавшись оповідань тих, кого вони вважають справжніми авторитетами бодібілдингу.

Відео: ТОП 10 Помилок в тренажерному залі!

Але забувають при цьому про важливі фактори і роблять поширену помилку новачків в тренажерному залі.

Серйозні спортсмени систематично змінюють власні програми, вони спочатку набирають масу, а після сушаться. А ось для якого періоду програма у вас зараз в руках?

Кожен спортсмен – це, в першу чергу, людина, що має свій тип статури. Людині черевного типу (товстунові) абсолютно не підійде Шварцовская програма, який вважається мускульним типом.

Хоч як би запевняли імениті атлети у своїй дівочої чистоті щодо стероїдів, це справжнісінька брехня. Вони всі хіміки. І програма у них розрахована в комплексі саме із стероїдною терапією.

Помилка №2. Більше одно краще

Для того, щоб м`язи росли, їх слід качати це безсумнівно логічно. Щоб вони росли значно швидше, їх слід качати ще активніше. Логічно? А ось і зовсім немає, тут вже вклинюються інші правила.

Відео: Топ-5 дурних помилок новачків в залі! Ліндовер, Миронов, Ложников

Що являє собою зростання м`язів? На тренуванні піднімаєте великі, невластиві в повсякденному житті, маси. Це провокує мікротравми м`язів являють собою дрібні розриви волокон м`яза. Саме звідси і біль, з тієї причини, що будь-яка рана – завжди боляче.

Вночі та тільки вночі відбувається той самий бажаний процес зростання. Завчасно припасеним будматеріалом – амінокислотами, білками наш організм обволікає всі пошкоджені волокна. Вони при цьому заростають і, природно, стають значно товщі. Тут товщі, там товстіший – так, дивись, і м`яз додасть в обсязі.

Але при цьому організму слід ще й встигати загоювати рани. У разі, якщо мікротравми почнуть з`являтися надмірно часто, вони не зможуть встигати повноцінно заростати.

Встановлено, що оптимальне число тренувань в тиждень це кілька разів. Все, що більше вже перебір.

Помилка №3. Після тренінгу благотворно пиво

Існує міф, що нібито пиво після тренажерного залу можна і навіть необхідно тому, що в ньому є багаті на енергію вуглеводи.

Пиво після залу – це найбільш вірний шлях до лікарні !!!

Слід почати з того, що вуглеводи в даному напої є і справді. Але ось біда полягає в тому, що всі вони складні. І розщепити їх організму людини вельми непросто. Він намагатиметься відправити таку хитромудру їжу саме в запас (в жир), ніж стане отримувати з неї енергію. Ви бажаєте стати власником шикарного пивного живота? Ось в цьому сумніваюся.

Відео: 5 поширених помилок новачків в тренажерному залі

Але це ще не вся біда, точніше – її одна десята. Головний фактор ризику полягає в тому, що в процесі тренування ваше серце переносить божевільну навантаження. І потреба щось робити з алкоголем після перенесеного стресу сил вашим головним м`язі абсолютно не додасть.

Помилка №4. Головне – заняття в залі

Відео: 10 ТИПОВИХ ПОМИЛОК

Ні насправді, так як в тренажерному залі отримуєте тільки 30% (!) Від цілісного успіху в успішному зростанні. Решта припадає саме на сон і харчування. Не слід переоцінювати власні тренування і не забувайте про повноцінне харчування і здоровий сон!

Помилка №5. Від протеїнів, креатинів і анаболіків спортсмени стають імпотентами.

Великою проблемою всіх новачків-бодібілдерів виступає невміння відрізняти стероїди від звичайних харчових добавок.

Будь-яка харчова добавка, наявна в спортивному харчуванні, протеїн, креатин або амінокислоти впливає опосередковано. Спортивне харчування забезпечує організму допоміжний, при цьому легко засвоюється матеріал для активного зростання, а також легкі джерела енергії, необхідні для тренування.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*