Оптимальний графік прийому протеїну.

Жінки швидше і простіше набирають вагу, ніж чоловіки, так як їх організм підготовлений спеціально для потенційних пологів. Основою спортивного харчування для жінок є протеїн.

При регулярних заняттях спортом, оптимальним рішенням буде прийом сироваткових протеїнів, так як вони є основою для зростання м’язової тканини — ці сполуки дуже швидко, практично миттєво, розщеплюються і абсорбуються організмом спортсмена.

Кращим доповненням до протеїнової дієти вважається риб’ячий жир і Омега-3 кислоти — їх необхідно приймати тричі на день під час їжі.

Зокрема, якщо жінка дотримується жироспалювальної дієти, то вживання цих харчових добавок сприяє зменшенню жирової маси, зберігаючи прогрес в наборі м’язової.

Крім риб’ячого жиру і Омега-3 кислот, відмінним доповненням буде служити креатин (він надасть достатній заряд енергії, дозволяючи тренуватися довше звичайного). Ефективним доповненням до такої спортивної дієти буде L-карнітин, адже він допомагає спалювати зайві жири в прискореному темпі. Дотримуючись такої дієти, ви зможете отримати гарне і гнучке тіло з прекрасним рельєфом м’язів.

Оптимальний графік прийому протеїну.

При тренуваннях, спрямованих конкретно на спалювання жиру, найбільш підходящими харчовими добавками будуть ліпотропіки і термогенікі. Ліпотропіки підвищують температуру тіла під час тренувань і практично повністю блокують утворення жиру в печінці.

Термогеники підвищують температуру тіла під час інтенсивних тренувань, завдяки чому жир просто спалюється організмом. Обидві ці речовини допомагають ефективно спалювати жир в найбільш проблемних місцях для спортсменок — на стегнах, талії і на боках.

Під час різнопланових спортивних тренувань, найбільш ефективною буде дієта, побудована на жироспалювачах і протеїнових коктейлях.

У будь-якому випадку, для розробки карти спортивного харчування під час тренувань, оптимальним рішенням буде звернення до профільного дієтолога, який зможе розробити індивідуальну дієту на основі характеристик вашого організму.

Взагалі, для швидкого і ефективного схуднення, в дієті повинні бути присутніми ще й вітаміни і мінерали — тоді всі системи організму будуть отримувати відповідну кількість корисних речовин і розвиватися в такт набору м’язової маси спортсменом.

Найбільший вибір різних видів спортивного харчування ви можете знайти тут.

Оптимальний графік прийому протеїну.

Плюси і мінуси прийому протеїнів при наборі м’язової маси

Оптимальний графік прийому протеїну.

Протеїн відіграє чи не найважливішу роль в наборі м’язової маси при заняттях спортом http://vbusk.com/ru/sport/rol-sporta-zhizni-cheloveka.html, він дозволяє більш швидко знайти бажані форми і поліпшити анаболизм. Звичайно, як і будь-яка інша харчова добавка для спортивного харчування, протеїн має свої мінуси і плюси, докладніше в яких ми і розберемося в даній статті.

Переваги прийому протеїнів Як відомо, протеїновий коктейль представляє собою чистий білок, багато в чому перевершує звичайний білок, який ми отримуємо з їжі. Але його користь в тому, що він більш легкий, що не перевантажує організм, даючи йому тільки необхідні компоненти.

Ще один плюс протеїну – він сприяє схудненню, перешкоджаючи відкладенню жирів.

Для людей з надмірною вагою – це, безсумнівно, знахідка. При цьому організм отримує все корисне і необхідне. Протеїн також сприяє спалюванню вже існуючих відкладень. Крім того, протеїн бере участь в швидкому відновленні м’язової тканини. Це вкрай важливо для спортсменів, особливо для початківців. Після тривалих перевантажень протеїн прискорює процес відновлення.

Відзначимо також, що протеїн робить спортсменів винослівей. Він надає їм додаткову потужність під час тренувань, і якщо правильно його приймати, а саме після тренування у відповідність з усіма встановленими рекомендаціями, то він дасть вам додаткову порцію енергії.

  • Крім усього іншого протеїн має швидко засвоюваними властивостями, а значить, підходить практично всім.
  • Поради щодо вибору та купівлі протеїну від бодібілдерів
  • Ми обробили цілий список відгуків про протеїнах https://f.ua/shop/proteiny/ и виділили наступне принципи при виборі:

Досвідчені спортсмени керуються кількома простими правилами при виборі протеїну. Перше правило – завжди дивіться, скільки років компанія-виробник займається випуском даної добавки. Як правило, найякісніший товар у тих, хто на ринку вже більше 3 років.

Якщо це нова компанія, варто добре подумати перед тим, як купувати у них товар. Звичайно, не можна виключати відгуки. Це також один з головних чинників. І не забувайте про склад.

Якщо на упаковці ви бачите більш ніж 7-10 компонентів, проходите мимо і шукайте іншого виробника.

Недоліки прийому протеїнів Мінуси прийому протеїну також є і вони досить суттєві.

Організм, звичайно, має потребу в білку, але не звичний до вступу його в таких великих кількостях, в зв’язку з чим можуть виникати поодинокі порушення в роботі травної системи.

А саме – гази, здуття живота, головний біль, втома. Хоча, звичайно, ці побічні ефекти не повинні призводити до серйозних проблем зі здоров’ям, все ж вони неприємні.

Другий мінус – протеїн володіє не дуже приємним смаком. Виробники позиціонують його як засіб для поліпшення ефективності тренувань і кращого закріплення результату і не віддають належної уваги смаку.

Хоча все ж є протеїнові добавки з солодощами, які мають цілком нормальний смак. Як недолік можна також відзначити те, що протеїн обов’язково потрібно застосовувати правильно.

Для багатьох це досить складно, особливо при щільному графіку роботи.

Як висновок можна зазначити, що споживання протеїну сприяє отриманню привабливою рельєфної мускулатури в оптимальні терміни, він легко засвоюється і не викликає серйозних проблем з організмом. Але головне, не перевищувати допустимі норми і приймати добавку відповідно до рекомендацій лікаря або персонального тренера.

Коли і як правильно вживати протеїн

Коли і як правильно вживати протеїн, протеїн в харчуванні атлета виконує вирішальну роль для набору м'язової маси і збільшення сили.

Потреба тренованого організму у білці різна впродовж дня і залежить від часу доби, денного розпорядку і типу тренувального навантаження.

Об'єми і розклад прийому також залежать від поставлених цілей тренінгу, наприклад, масштабний набір маси, сушка на рельєф або збільшення сили. Розглянемо основні інтервали і час впродовж дня, коли слід приймати протеїн.

Графік прийому протеїну при наборі м'язової маси

Прийом білка (протеїна) з ранку після пробудження

Середня тривалість сну коливається в інтервалі 7- 8 годин на добу. Упродовж цього часу організм не отримує їжу, це означає, що для підтримки життєдіяльності витрачаються запасені для цього випадку речовини: глікоген, що міститься в м'язах і печінці, а також амінокислоти, отримані внаслідок руйнування м'язової тканини.

Катаболізм м'язів прискорюється і збільшена секреція кортизолу, характерна для ранішнього часу. Це означає, що для запобігання руйнуванню м'язів, треба відразу після сну прийняти дозу швидких протеїнів. Оптимальний варіант в даному випадку – це сироватковий білок або гідролізат протеїну.

Прийом білка (протеїна) впродовж дня

Як правильно вживати протеїн, щоб м'язова маса росла? Необхідно вчасно поповнювати амінокислотні запаси. Для цих цілей слід частіше харчуватися і в перервах між прийомами їжі вживати 2-4 порції протеїну по 20 грам. Якщо ви заздалегідь знаєте, що прийом їди затримається, використовуйте комплексний або повільний протеїн. Перекушування перед тренуванням

Не рахуючи звичайної їди, за 2 години до настання тренування ви повинні прийняти сироватковий протеїн. Цей протеїн можна замінити BCAA – комплексом незамінних амінокислот, які представляють третину усіх білків мускулатури і застосовуються в якості джерела енергії при інтенсивній роботі м'язів. Якщо ви використовуєте BCAA, то приймати його треба за 20 хвилин до треніровки.

Читайте також:  Чого можна досягти за рік тренувань

Важливо розуміти, що якщо в крові не буде достатньої концентрації амінокислот, організм не забариться використовувати м'язові тканини, як енергетичне джерело. Легкозасвоювані білки підтримають потрібний рівень амінокислот, а значить ваша м'язова маса не зменшиться в ході занять.

Прийом білків після тренування

Вживання білків після тренування грає особливу роль в рості м'язів.

Резерви глікогену вичерпані, в крові мала концентрація амінокислот і цукру, а значить організм, як ніколи готовий до прийому і засвоєння поживних речовин.

Щоб запаси вуглеводів і амінокислот як найшвидше заповнилися, відразу після тренування треба прийняти гейнер. Білок добре засвоюється, а цукор відразу йде на відновлення глікогену.

Інсуліновий пік, який забезпечують вуглеводи з високим глікеміческим індексом, дозволяє поживним речовинам швидше засвоїтися і відновити втрачені запаси організму. У разі, якщо ваша мета полягає в тому, щоб не лише наростити м'язи, але і позбавитися від жирів, відмовтеся від частини вуглеводів – приймайте більше протеїнів.

Прийом протеїнів перед сном

Багато хто вважає, що їжа перед сном є запорукою накопичення жирових відкладень. Це справедливо відносно прийому жирів і вуглеводів, але не відноситься до білків.

Знову ж таки зробимо обмовку, таке правило стосується лише для активних людей.

Оскільки під час сну ви не зможете приймати їжу, організм черпатиме енергію зі своїх внутрішніх резервів, тому відновлення м'язів може бути припинене.

Щоб перешкодити нічному катаболізму і дати основні поживні речовини для відновлення м'язів, прийміть за 30 хвилин до сну коктейль повільних протеїнів. Ця суміш забезпечить вам упродовж усього сну стабільну концентрацію в крові основних амінокислот. Краще всего підходить комплекс білків, до складу якого входить казеїн міцели, молочний протеїн, сироватковий і інші білки.

Прийом протеїнів для промальовування м'язового рельєфу

Графік прийняття протеїнів такий же, як і у випадку зі збільшенням м'язової маси.

Оптимальний час прийому протеїну при скиданні зайвої ваги

Для того, щоб схуднення проходило ефективно, треба приймати достатню кількість білків.

Річ у тому, що з їжею ми частенько отримуємо недостатню кількість протеїнів, це служить посиланням для початку катаболічних процесів в м'язах, що ніяк не допомагає досягти основної мети.

При схудненні найчастіше практикується харчування 5-6 раз на день. Полегшити це завдання допомагають спеціальні білкові коктейлі, які дозволяють замінити собою 2 або 3 прийоми їжі.

Такий протеїновий коктейль не має ні жирів, ні вуглеводів, тому допомагає худнути. В той же час коктейль дає досить поживних речовин для росту м'язів, а значить тільки сприяє збільшенню ваших силових показників.

Під час схуднення порція білків складає половину від звичайної – 15 грам. Коктейль слід використовувати за 2 години перед тренуванням і через 2 години після закінчення тренування. Досягти вашої основної мети допоможуть повільні протеїни, що йдуть в комплексі. Така суміш дасть вам необхідну стабільну концентрацію амінокислот в крові упродовж усього тренування.

Інші статті по темі :

Спортивное питание

Спортсмену, який прагне до набору мускулатури, необхідно дотримуватися правильного харчування. Особливо важливо забезпечити організм достатньою кількістю білка.

Саме він відповідає за ріст м’язів і витривалість спортсмена. Кількість протеїну, необхідного організму, змінюється в залежності від часу доби, режиму дня спортсмена, а також інтенсивності його тренувань.

Денна норма протеїну і графік його прийому також залежить від цілей, які ставить перед собою спортсмен — нарощування м’язової маси, сушка, підвищення сили і витривалості. Давайте розберемося, в який час найкраще вживати білок.

Коли краще приймати протеїн?
Прийом білка після пробудження

В середньому людина спить 7-8 годин на добу. У цей проміжок часу в організм не надходить поживних речовин. Тому для нормального функціонування органів і систем організм використовує речовини, які він заготовив заздалегідь.

Це амінокислоти, які утворюються в результаті розпаду м’язових тканин, і глікоген, який міститься в м’язах і тканинах печінки.
Вранці в організмі збільшує вироблення гормону кортизолу, який підсилює катаболізм. Щоб зупинити цей процес, необхідно відразу ж після нічного сну прийняти протеїн.

Найкращим вибором стане сироватковий білок або гідролізат протеїну.

Протеїн — це білок, який стає будівельним матеріалом, без якого не може обійтися будь-яка клітина, тканина і орган нашого тіла.
Протягом дня

Щоб м’язова маса росла, необхідно вчасно заповнювати амінокислотні запаси. Для цих цілей слід частіше харчуватися і в перервах між прийомами їжі вживати 2-4 порції протеїну по 20 г. Якщо ви заздалегідь знаєте, що прийом їжі затримується, використовуйте комплексний або повільний протеїн.
У перервах між прийомами їжі вживайте 2-4 порції протеїну по 20 г.

  • Наша компанія, пропонує, тренінги з продажу Київ, а також, тренінг управлінні відділом продаж, як це робити правильно?
  • Перекус перед тренуванням

Крім традиційних прийомів їжі, за 2 години до настання тренування ви повинні прийняти сироватковий протеїн.
Протеїн можна замінити BCAA — комплексом незамінних амінокислот, які представляють третину всіх білків мускулатури і застосовуються в якості джерела енергії при інтенсивній роботі м’язів.

Якщо ви використовуєте BCAA, то приймати його потрібно за 20 хвилин до тренінгу.
Важливо розуміти, що якщо в крові не буде достатньої концентрації амінокислот, організм не сповільнить використовувати м’язові тканини в якості енергетичного джерела.

Легкозасвоювані білки підтримають потрібний рівень амінокислот, а значить ваша м’язова маса не зменшиться в ході занять.

Білки після тренінгу

Вживання білків після тренування відіграє особливу роль в зростанні м’язів.

Резерви глікогену вичерпані, в крові мала концентрація амінокислот і цукру, а значить організм як ніколи готовий до прийому і засвоєнню поживних речовин.

Щоб запаси вуглеводів і амінокислот якомога швидше заповнити, відразу після тренування потрібно прийняти гейнер. Білок добре засвоюється, а цукру відразу йдуть на регенерацію глікогену.

Велика м’язова маса вимагає більшої кількості протеїну. Дефіцит білка несе за собою проблеми зі шкірою, тілом, нігтями і волоссям. Білок врятує м’язи від всихання.

Інсуліновий пік, який забезпечують вуглеводи з високим глікемічним індексом, дозволяє поживним речовинам швидше засвоїтися і відновити втрачені запаси організму. У разі, якщо ваша мета полягає в тому, щоб не тільки наростити м’язи, але і позбутися від жирів, відмовтеся від вуглеводної складової — приймайте лише протеїни.
Прийом протеїнів перед сном

Багато хто вважає, що їжа перед сном є запорукою накопичення жирових відкладень. Це справедливо щодо прийому жирів і вуглеводів, але не відноситься до білків. Знову ж зробимо застереження, таке правило може бути застосовано лише для активних людей.

Так як під час сну ви не зможете приймати їжу, організм буде черпати енергію зі своїх внутрішніх резервів, тому відновлення м’язів може бути призупинено.
Щоб перешкодити нічному катаболізму і дати основні поживні речовини для відновлення м’язів, прийміть за 30 хвилин до сну коктейль повільних протеїнів.

Ця суміш забезпечить вам протягом усього сну стабільну концентрацію в крові основних амінокислот.
Найбільше підходить комплекс білків, до складу якого входить міцелярно казеїн, молочний протеїн, сироватковий і інші білки.

Читайте також:  6 грубих помилок набору маси

Коктейль дає достатньо поживних речовин для росту м’язів і сприяє збільшенню силових показників

Огляд найбільш популярних типів спортивного харчування: які добавки працюють, а які – ні. Рекомендації по частоті прийому і ефективним дозуванням

До і після силового тренування.

Ізолят сироваткового білка, званий також «швидким протеїном», забезпечує високу швидкість і відсоток засвоєння білка з продукту.

Ізолят служить ідеальним доповненням до харчування – враховуючи те, що для росту м’язів необхідно посилене споживання протеїну (до двох грамів на кілограм ваги тіла на добу), отримувати цей білок з м’яса як дорого, так і складно з точки зору травлення.

При цьому незважаючи на те, що в ряді випадків можна обійтися звичайними м’ясними і молочними продуктами, прийом протеїну-ізоляту переважний хоча б безпосередньо до і після силового тренінгу.

Найбільш важливим часом для прийому сироваткового ізоляту є період за 30-40 хвилин до силового тренування – це забезпечить додаткове харчування для м’язів. Рекомендується порція протеїну, змішана з водою або молоком.

Безпосередньо після тренування необхідні ще 20-30 г білка і вуглеводи для закриття метаболічного вікна. Крім цього ви можете приймати протеїн як вранці відразу після пробудження, так і між прийомами основної їжі – це мінімізує катаболічні процеси в мускулатурі і знизить відчуття голоду.

Відзначимо також, що думка про те, що протеїн викликає проблеми зі здоров’ям і порушує роботу печінки і нирок – досить помилково.

Креатин

5 грамів креатину щодня.

Креатин – натуральний за своєю суттю елемент живлення, який синтезується організмом в нормальних умовах навіть зі звичайної їжі. В організмі спортсмена вагою 70 кг накопичено приблизно 110-130 г креатину, більша частина якого знаходиться в м’язах.

Оскільки креатин зберігається в мускулатурі, для його поповнення необхідно м’ясо тварин. У рослинах і крупах креатину немає. Основна функція цієї добавки полягає в тому, що в період стресу або фізичних навантажень вона повинна забезпечувати організм енергією.

Побічний ефект знаходження запасів креатину в м’язах – збільшення їх візуального обсягу за рахунок деякої затримки води.

В умовах силових навантажень спершу використовується енергія креатину, а лише потім глюкози, оскільки перед тим, як організм задіє енергію вуглеводів (і тим більше, білків і жирів), він повинен переробити її в так звану АТФ, яку м’язи надалі будуть використовувати для роботи . По суті, креатин і є цим АТФ – його наявність забезпечує м’язам швидкої енергії.

Враховуючи те, що креатин необхідний постійно, думка про те, що його потрібно приймати курсами, а так само про те, що він засвоюється виключно з цукром або солодкими напоями – за великим рахунком міф. Тим, хто займається силовими тренуваннями для росту м’язів, рекомендується постійний прийом креатину в дозуванні від 2 до 5 грамів на добу.

При цьому час і форма прийому не так важливі, як сталість.

BCAA

5-7 грамів під час тренування.

Тваринний або рослинний білок є комбінацією з амінокислот. Споживаючи їжу, організм споживає і амінокислоти. Всього існує більше 200 різних амінокислот, 22 з яких важливі для здорового метаболізму.

Незважаючи на те, що більшу частину з цих двадцяти амінокислот організм синтезує з інших «побратимів», розщеплюючи їх на фрагменти, існує 9 амінокислот, які тіло синтезувати не може, і які повинні надходити з їжею в готовому вигляді.

ВСАА (branched-chain amino acids, амінокислоти з розгалуженими ланцюжками, БЦАА) – умовна комбінація трьох з дев’яти незамінних і найбільш важливих для здоров’я і зростання мускулатури амінокислот: лейцину (leucine),ізолейцину (isoleucine) і валіну (valine).

Вживання BCAA стимулює ріст м’язів і нормалізує процеси жирового обміну, прискорюючи спалювання жиру і покращуючи метаболізм. Добова потреба спортсмена вагою 70 кг в трьох цих амінокислотах становить порядку 6 грамів.

Незважаючи на те, що якісний порошковий протеїн приблизно на третину складається з ВСАА, вживання цих амінокислот у вигляді окремих добавок рекомендується тим, хто прагне збільшити тривалість та інтенсивність тренінгу. У цьому випадку під час силового тренування слід приймати воду з розчиненими в ній 5-7 грамами ВСАА.

Змішувати ВСАА з порошковим протеїном до або після тренінгу не рекомендується, оскільки в цьому випадку втрачається велика частина ефективності «чистих» амінокислот.

Передтренувальні комплекси

Перед тренуванням для підвищення сили.

Передтренувальні комплекси (англ: pre-workout boosters) призначені для поліпшення працездатності під час тренування. Основний ефект цієї добавки полягає в підвищенні концентрації уваги і в збільшенні силових показників, вторинний ефект – у збільшенні припливу крові в м’язи («пампінг»).

У більшості випадків інгредієнти передтренувального комплексу поділяються на такі категорії: компоненти, що підвищують силові показники (betaine, beta-alanine, creatine); добавки для підвищення кровообігу в м’язах (arginine, сitrulline, pycnogenol); а також енергетичні стимулятори (кофеїн, екстракт мате, таурин (taurine), вітаміни B6 і B12).

Говорячи про ефективність таких добавок, важливо розділяти справжні передтренувальні комплекси (Jack3d, NO-Xplode, Animal Pump) і «полегшені версії», що містять переважно кофеїн і креатин (подібні продукти практично марні).

Справжні передтренувальні комплекси помітно підсилюють силові показники, викликаючи також накачування м’язів кров’ю, що дає позитивний психологічний ефект.

Однак важливо відзначити, що оскільки головними інгредієнтами таких добавок є енергетичні компоненти і великі дози кофеїну, їх прийом менш, ніж за 5-6 годин перед сном не рекомендується, інакше ви просто не зможете заснути. Крім цього, обов’язково ознайомтеся зі списком протипоказань – при підвищеному тиску і високої збудливості продукт може посилити симптоми.

Омега-3

Мінімум 1 грам на добу.

Незважаючи на те, що більшість початківців спортсменів не схильні розглядати риб’ячий жир і Омега-3 жирні кислоти як спортивне харчування, прийом цих речовин надзвичайно важливий для росту мускулатури.

Омега-3 прискорюють відновні процеси організму (у тому числі, регенерацію м’язової тканини), знижують рівень стресового гормону кортизол, покращують стан шкіри і нормалізують артеріальний тиск через зменшення в’язкості крові.

Потрібно так само відзначити і те, що у відсутності омега-3 кислот в обмінних процесах організму порушуються, що тягне до набору зайвої жиру і збільшення часу для відновлення після тренінгу.

Риб’ячий жир вважається найбільш оптимальною для прийому формою Омега-3 жирних кислот, так як входять до його складу кислоти EPA і DHA засвоюються найкраще.

Рослинні джерела Омега-3 містять менш ефективну лінолеву кислоту і засвоюються гірше (крім цього, при окисленні такі омега-3 перетворюються на токсичні речовини, здатні отруювати організм – у ряді європейських країн продаж такого масла заборонена).

Дієтологи вважають, що мінімальна добова норма споживання Омега-3 кислот становить 250 мг, оптимальна доза – 1 грам на добу, безпечна добова доза – 7-8 грам. Для покриття цієї норми рекомендується або вживати по 100 грамів жирної риби (сьомги або форелі) 4-5 разів на тиждень, або приймати Омега-3 жирні кислоти у вигляді спортивної добавки.

Гейнери

Можуть викликати набір жирової маси.

Для здійснення фізичної активності організму потрібна енергія – в більшості випадків такою енергією виступають запаси глікогену в м’язах (порядку 100-170 грамів). Приблизно через 45 хвилин після початку силового тренування запаси глікогену вичерпується.

Читайте також:  Система тренувань джо уайдера.

Для забезпечення енергії організм переходить в катаболічний режим, починаючи руйнувати м’язову тканину через вироблення гормону кортизолу. Для зупинки цих процесів і запуску анаболічного режиму росту мускулатури організму необхідний сигнал у вигляді підвищення рівня глюкози в крові.

Найпростіший спосіб підвищити цей рівень – швидкозасвоюваних вуглеводів.

Після переходу в анаболічний режим м’язам потрібно будівельний елемент для росту і відновлення – білок. Білок також повинен бути швидкозасвоюваним, оскільки потреба створюється відразу по закінченню тренінгу (« метаболічне або вуглеводне вікно»).

Саме на вищеописаної логіці будується теоретична база так званих «гейнерів» – гіперкалорійних спортивних добавок, що містять велику кількість вуглеводів і протеїнів. Однак, незважаючи на те, що логіка вірна, гейнери не є кращим співвідношенням «ціна та якість». Набагато простіше і швидше самостійно змішувати протеїн-ізолят з соком або з’їдати солодкий фрукт.

Крім цього, гейнери містять зайва кількість простих вуглеводів і їх постійне вживання може викликати набір жирової маси.

Жироспалювачі

Або неефективні, або небезпечні.

Жироспалювачі вважаються одним з найбільш популярних типів спортивного харчування – у пошуках легкого способу позбавитися від зайвої ваги люди схильні вірити рекламі будь-якого препарату, який обіцяє швидкий ефект.

Однак у більшості випадків наявність навіть базових знань про спортивне харчування дозволяє зрозуміти, що практично всі добавки, що називаються термогениками, не здатні спалювати жир, оскільки їх головний інгредієнт – всього лише звичайний кофеїн.

Крім усього іншого, що б не стверджувала реклама, самі по собі жироспалювачі не здатні «спалювати жир» – його вживання окремо від тренувань абсолютно неефективно.

Важливо відзначити і те, що до складу перших таблеток для схуднення входили амфетаміни, кофеїн та інші стимулюючі елементи, тиреоїдні гормони, діуретики, а також досить часто барбітурати для зниження побічних ефектів – формула працювала і вага знижувався, але виникала величезна кількість побічних ефектів, включаючи звикання. Враховуючи величезний попит на препарати для зниження ваги, медичні компанії постійно представляють новий «чарівний» компонент, але через кілька років такий компонент зазвичай також забороняється. Зміна обміну речовин – серйозне втручання в роботу організму, не залишається без наслідків.

Як довго приймати протеїн?

Наскільки ефективний даний товар?

Поки немає оцінок. Будьте першим!Loading…

Як часто буває складно набрати масу, навіть при частих інтенсивних тренуваннях з додатковою вагою. Стільки годин проведено в тренажерному залі, а ефект ледь помітний, а то і зовсім відсутня. У такому випадку варто переконатися, що ви дотримуєтеся правильної дієти.

Загальновідомо, що незмінною основою раціону кожного бодібілдера є протеїн. Саме високоякісний протеїн, стабільно приймається в необхідній кількості, зможе забезпечити набір м’язової маси.

Ви запитаєте: не можна ж його приймати постійно? Чому ні? Міфи про шкідливість протеїну давно розвінчано, а його користь – доведена. Саме протеїн є каталізатором зростання м’язової маси. Але це тільки в тому випадку, якщо ви тренуєтеся. При відсутності тренувань протеїн не допоможе зберегти м’язову масу і, тим більше, не сприятиме її зростанню.

Отже, як довго приймати протеїн, щоб домогтися максимального результату? Обмежень щодо питання тривалості прийому протеїну не існує.

Але важливо не забувати, що протеїн – це добавка, яку слід вживати в їжу додатково до натуральних, найкраще тваринам протеїнів. Добавка не повинна повністю замінити собою натуральний продукт.

Тому потрібно, щоб раціон включав рибу, м’ясо, яйця та інші продукти з високим вмістом амінокислот.

Організму набагато легше працювати, якщо йому надходить більше амінокислот, креатину і протеїну. І в разі коли натуральні продукти не дають достатньої кількості білка або на повноцінний обід просто немає часу, на допомогу приходять порошкові добавки такі, як протеїн.

Приймати протеїн необхідно постійно. Під час його прийому можна міняти дозування, періодично раз в два тижні робити один день з екстремальної завантаженням, коли денна норма буде збільшена в 1,5-2 рази. Також можна пити протеїнові добавки безперервно 3-4 місяці, потім, зробити невелику перерву тривалістю в 1-2 місяці і продовжити прийом.

Якщо у вас щоденні інтенсивні тренування, то протеїн буде основоположним базисом, без якого просто неможлива ефективна збільшення маси. Ваша мета – набрати вагу? Тоді приймайте 200-300 г білка в день в залежності від маси вашого тіла і графіка тренувань.

Як довго приймати протеїн вирішувати тільки вам. Якщо ви систематично займаєтеся інтенсивними тренуваннями, то ваш раціон повинен містити близько 2-3 г білка на кілограм ваги щодня. Кожен повинен сам підібрати собі індивідуальну програму харчування, яка повинна відповідати комплексу вправ і інтенсивності тренувань, а також вашому ритму і способу життя.

Якщо ви тільки починаєте заняття, то не варто відразу ж приймати норми протеїну, яких дотримуються досвідчені бодібілдери. Почніть з мінімуму (1 г / кг), а потім поступово збільшуйте дозування. Крім того, краще не робити тривалих перерв у прийомі протеїну.

Постійні фізичні тренування сприяють поліпшенню засвоюваності протеїну і підвищують потреба в ньому організму. Головне, щоб при цьому не пошкодити нирках, слід вживати якомога більше води. Адже для засвоєння білка її потрібно дійсно велика кількість.

Перерви в прийомі протеїну не буде потрібно робити, навіть якщо ви вирішили сісти на низькокалорійну дієту або на час сушки. Адже при дієті, коли відбувається спалювання жирів, щоб зберегти м’язові тканини, навпаки, варто підвищити норми прийому протеїну. Крім того, якщо під час зниження калорійності раціону не вживати протеїн, то сил на інтенсивні тренування у вас просто не залишиться.

При сушінні білки, що містяться в протеїні, подарують організму необхідну для тренувань енергію. У зворотному випадку, при інтенсивній сушці без вживання добавок існує ризик втрати напрацьованої таким трудом м’язової маси.

Легкозасвоювані протеїнові суміші бездоганно сприяють побудові м’язової тканини. Головне, знайти правильне співвідношення протеїну і фізичних навантажень.

Чим вище інтенсивність тренувань, використовується більше ваги, тим більше вам буде потрібно протеїну, засвоюваність якого підвищується в залежності від графіка тренувань.

Тренування без необхідної кількості білка в раціоні не дозволять атлету прогресувати.

Якщо у вас немає алергії на білок, яким, власне кажучи, і є протеїн, то ви можете назавжди включити в свій раціон корисні протеїнові коктейлі.

Відразу ж після тренування стаканчик протеїну, розбавлений водою або молоком, буде найбільш корисним.

Протеїн – це тваринний білок, тому він абсолютно нешкідливий в будь-якому віці, на відміну від соєвого, який надає негативний вплив на гормональну систему чоловіків.

Як довго приймати протеїн, з якою частотою і в яких дозах кожен вирішує сам для себе.

Але тільки при постійному методичному прийомі добавки ви гарантовано будете нарощувати м’язову масу, звичайно ж, за умови, що під час прийому протеїну ви будете регулярно займатися силовими тренуваннями. Правильним буде підібрати дозування, що оптимально підходить вашому тренувального режиму. Крім того, чим

5478 клієнтів вже купляють на постійній основі

Вирішили замовити або запитатись? Ми вам перезвонимо!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*