Як накачати ноги дівчині

Прості вправи, які можна виконувати навіть вдома.

Як накачати ноги дівчині

Красиві спортивні ноги — запорука успіху. Накачані гомілки у хлопців і пружні стегна у дівчат додають їм більше впевненості та сили.

Нескладні (але основне — систематичні) вправи допоможуть привести ваше тіло в той вигляд, який вам захочеться. А ми зі свого боку можемо вам тільки в цьому посприяти.

Тримайте кілька чудових вправ для накачаних красивих ніг, які підходять для виконання навіть в домашніх умовах, інформує Ukr.Media.

Присідання з гімнастичним м'ячем

Розмістіть гімнастичний м'яч прямо між стіною і вашою спиною. Відкиньтеся назад, щоб вага тіла тисла на м'яч. Перенесіть свою вагу на п'яти і присядьте навпочіпки, щоб ваші ноги були паралельні до підлоги. Поверніться в початкове положення. Зробіть 15 повторень і 3 підходи.

Ця вправа вчить вас правильно присідати. Якщо ви навчитеся розподіляти свою вагу саме на п'яти, то не отримаєте ніяких травм під час присідання і не перенавантажите коліна.

Як накачати ноги дівчині

Присідання з випадом

Поставте одну ногу приблизно на метр попереду іншої так, щоб пальці обох ніг були в одному напрямку. Розправте плечі, підніміть груди. Передня нога повинна бути зігнута в коліні, а заднє коліно опустіть і затримайте на 2-3 см над підлогою. Випряміть задню ногу і поверніться в початкове положення. Спочатку зробіть вправу на одну ногу, потім почніть виконувати на іншу.

Ця вправа добре тренує ваші ноги, допомагає накачати їх і не порушує рівноваги тіла. Якщо вам занадто просто виконувати, то візьміть додатково гантелі або гирі. На кожну ногу робіть по 8 разів та 2 підходи.

Як накачати ноги дівчині

Стрибки

Знайдіть будь-яку опору або щільну коробку висотою 15-30 см. Розпрямте плечі та груди, поставте одну ногу на «підставку», а потім поміняйте ноги в стрибку, поставивши вже іншу ногу на допоміжний предмет. Для ускладнення завдання візьміть в руки невеликі гантелі. Виконуйте по 6 разів для кожної ноги та 2 підходи.

Ця вправа тренує всі м'язи ніг і розвиває рівновагу.

Підняття стегон з гімнастичним м'ячем

Опустіться на підлогу на спортивний килимок. Ляжте на спину, ноги повинні бути зігнуті в колінах і поставте на килимок м'яч, добре упріться в нього п'ятами. Тепер підіймати стегна від підлоги та затримуйтеся на кілька секунд, утримуючи в цей час м'ячик ногами. Повторіть 10 разів по 3 підходи.

Це одна з найкращих вправ, яка розігріває ваші підколінні сухожилля. На самому початку ви відчуєте тепло. Часто тренуванням підколінних м'язів нехтують, але це одне з важливих місць зміцнення, щоб уникнути травм і швидко накачати ноги.

Як накачати ноги дівчині

Гантелі

Стійте прямо, ноги поставте трохи ширше плечей, а в руки візьміть гантелі (долоні повинні бути повернені до тіла). Упріться п'ятами міцно в підлогу, уявіть, що ви перемістили всю вагу тіла на них.

Опускайте гантелі до підлоги (нижче колін), трохи зігнувши ноги в колінах і відсунувши сідниці назад. Залишайтеся в такому положенні 5 секунд і знову вставайте в початкове положення, стегна направте вперед і втягніть сідниці. Робіть 6 разів по 2 підходи.

З часом можете збільшувати вагу гантелей залежно від вашої натренованості.

Як накачати ноги дівчині

Стрибки в довжину

Думаємо, ви пам'ятаєте ці вправи ще зі школи, і вам буде нескладно їх повторити. Все максимально просто. Ноги на ширині плечей, присідаєте, відводите руки назад, підтягуєте ноги для додаткового імпульсу і стрибаєте якомога далі. Робіть по 3-5 повторів з 3 підходами.

Це вправа націлена на роботу більшої частини м'язів на ногах, і за короткий термін ви зможете значно підтягнути та накачати свої ноги.

Штанга

На завершення — класика, краще ще нічого не придумали. Візьміть штангу перед собою ближче до країв, ноги поставте трохи ширше плечей. Під час опускання штанги трохи згинайте ноги та відводьте стегна назад.

Голова повинна бути піднята, спина пряма, лопатки зведені разом. Підтягніть живіт і стисніть сідниці. Підніміться вгору. Вправу повторіть 8 разів по 3 підходи.

Можна також покласти штангу за голову, головне не перевантажити себе.

Як накачати ноги дівчині

Як накачати стегна дівчині в домашніх умовах за тиждень

Красиві ноги і сідниці – гордість будь-якої жінки, тому якщо ви незадоволені своєю фігурою, виправити ситуацію допоможуть базові вправи, якщо виконувати їх по 15-20 хвилин в день.

Якого результату ми хочемо досягти?

Як формуються красиві і пружні сідниці і стегна? Інтернет просто перевантажений фотографіями дівчат в прекрасній формі.

Як накачати ноги дівчині

Головна запорука успіху – всього кілька базових комплексів, які може освоїти будь-яка жінка. Важливу роль відіграє ваша наполегливість і віра в успіх.

Для початку кілька корисних порад:

 • Всі ми прекрасно знаємо, що нове життя починається з понеділка і закінчується у вівторок. Створіть для себе мотиватор, це може бути фотографія, що демонструє до чого потрібно прагнути, починаючи вправи. Ведіть щоденник своїх успіхів, пообіцяйте купити собі дуже дорогу річ, словом, робіть все, щоб виробити звичку до занять спортом;
 • Починаючи заняття, підкоригуйте дієти, виключивши складні вуглеводи. Введіть у раціон більше рідини, білка і зелені. Саме білок допомагає формувати гарну м’язову масу і не потрібно боятися, що ноги стануть, як у культуристів. Вправи в комплексі з правильним харчуванням дадуть можливість не тільки схуднути, але і підтягнути м’язи, не перекачавши їх;
 • Ще одна корисна порада, що стосується дієти: якщо вам страшенно хочеться солодкого, з’їжте, але відпрацюйте кількість калорій, збільшивши час тренування або навантаження. Це краще, ніж час від часу зриватися, поїдаючи тістечка, булочки і шоколадки;
 • Будь-які навантаження на нетреновані м’язи починається з розминки, це обов’язковий пункт програми, без розігріву ви можете травмуватися. Рівно з того моменту, коли ви більше не будете відчувати біль в ногах і сідницях, потрібно збільшити навантаження з допомогою невеликих гантелей і виділити на вправи більше часу.
Читайте також:  Як обладнати домашній тренажерний зал

Наполегливість і терпіння, і через кілька тижнів у вас будуть ідеальні стегна і сідниці, не гірше, ніж у фітнес-моделей.

Як накачати ноги з внутрішньої сторони?

Ось кілька ефективних вправ, за допомогою яких дівчині можна поправити форму внутрішньої поверхні стегна.

Як накачати ноги дівчині

 • Ефективно зміцнюють стегна з внутрішньої сторони вправи типу «ножиць» у будь-яких варіаціях. Можна виконувати їх з високо піднятими або низько опущеними ногами. В останньому випадку це допоможе ще і підкачати прес;
 • Бічні випади на коліно, їх роблять, поперемінно переносячи вагу тіла з однієї зігнутої в коліні ноги на іншу;
 • Сидяча розтяжка допоможе накачати стегна не тільки з внутрішньої сторони, але і задню поверхню стегна. Її виконують з положення сидячи, сильно розставивши прямі ноги. Випряміть носки під кутом в 90° і постарайтеся дотягнутися до них руками. Затримайтеся в такому положенні деякий час;
 • В домашніх умовах опрацювати групу м’язів внутрішньої сторони стегна допоможе звичайний м’яч. Потрібно зробити декілька підходів, сильно стискаючи його ногами з положення стоячи або сидячи протягом деякого часу.

Пам’ятайте, що заняття повинні бути регулярними, тільки щоденні вправи допоможуть вам сформувати ідеальну фігуру.

Як накачати стегна за тиждень? Щоб домогтися швидкого ефекту, до основного комплексу вам доведеться додати силові навантаження і не тільки.

Як накачати ноги дівчині

 • Правильне і збалансоване харчування;
 • Силові навантаження, тут відмінно зарекомендували себе гантелі або будь-які обважнювачі на ноги. Якщо вдома немає такого інвентарю, можна використовувати звичайний рюкзак, набивши його чимось важким;
 • Збільшення часу тренувань у два рази;
 • Додаткові щоденні пробіжки.

Об’єднавши комплекс, ви досягнете результатів вже через тиждень чи півтора. Перш ніж почати, подумайте, чи впораєтеся ви з таким навантаженням? І не забувайте про розминку перед початком занять.

Однак не чекайте, що результат буде стрімким, і після тижня тренувань ви отримаєте стрункі фітнес-ніжки. Зрозумійте: те, що ви «накопичували» місяцями і роками, за тиждень не «згорить».

Базовий комплекс

Базові вправи, які допоможуть дівчині швидко підтягти накачати сідниці і стегна:

 • Робіть випади вперед, на зігнуту в коліні ногу з положення стоячи. Можна почати робити комплекс без гантелей, але ви повинні продовжувати з обважнювачами. Так ви швидше досягнете бажаного ефекту;
 • Присідайте, імітуючи класичну позу борця сумо. Тренування більш ефективне з гантелями в руках;
 • Візьміть в руки штангу, злегка розставте ноги, прийміть таке положення, щоб ваш тулуб розташовувався паралельно підлозі. Злегка зігніть ноги в колінах, відставивши попу назад, опускайте і випрямляйте тулуб, тримаючи штангу на витягнутих руках;
 • Присідайте зі штангою або гантелями;
 • Робіть напівприсідання з положення стоячи, досить широко розставивши ноги. Зі стійки опускайте таз так, щоб він утворив з підлогою паралельну лінію, не опускайте стегна нижче. Затримайтеся в такій позиції, скільки зможете.

Дуже ефективно підтягують м’язи ніг вправи з невисокою лавкою, з допомогою такого нехитрого «тренажера» можна робити бічні і прямі кроки на лавку і з неї.

Як дівчині швидко схуднути в стегнах, не роблячи силових вправ? Основою повинен стати комплекс тренувань на розтяжку, саме вони дозволять вашим м’язам підтягнутися. Комплекс обов’язково підкріплюють збалансованим харчуванням, масажем і т. п.

Як накачати ноги дівчині

 • Знайдіть декілька базових комплексів, які дозволять не накачати, а розтягнути м’язи. Це може бути елементарний шпагат, пробуйте сідати на нього день у день. Або, поставивши перед собою стілець, поставте на нього одну ногу, зігнувши в коліні, а другу відтягніть як можна далі;
 • Виключіть з вашого харчування складні вуглеводи, тваринні жири, солону їжу, солодкі газовані води, білий хліб і алкоголь. Введіть у раціон більше тваринного білка, наприклад, нежирного м’яса птиці, свіжих овочів, хліба з висівками. Намагайтеся пити більше води (до 2 літрів на добу), при цьому варто враховувати, що супи, кава і чай не входять в кількість випитого;
 • Застосовуйте місцеві засоби – антицелюлітний масаж спеціальними щітками, масажерами, по олії або крему. Можна використовувати плівкове обгортання зі спеціальними розігріваючими речовинами, дуже ефективно діє баночний масаж. Проте ця техніка вимагає деяких навичок і в домашніх умовах не всім під силу;
 • Майже моментальний ефект можна побачити від медового поплескування: намажте на стегна мед і починайте послідовно приклеювати і відривати від липкої поверхні долоню. Масаж триває, поки медова маса не поміняє колір, потім її треба змити.

Останнім часом схвальні відгуки отримала обробка поверхні стегон сухою щіткою з натуральною м’якою щетиною. Вона викликає активний приплив крові до тканин, відлущує епідерміс, усуває прояви целюліту і дозволяє швидко схуднути в стегнах.

Скільки разів займатися?

Для того щоб вправи були ефективними, їх треба повторювати кілька разів протягом певного часу. Так досягається потрібне навантаження на м’язи, формуючи і дозволяючи накачати їх.

Як накачати ноги дівчині

 • Якщо ви плануєте виділити на комплекс від 15 до 30 хвилин в день, тоді вправи потрібно робити щодня. Фізичні навантаження протягом 1-1,5 годин дозволяють скоротити кількість занять до 3-4 разів на тиждень;
 • Вправи потрібно чергувати, роблячи підходи від 40 до 50 разів на кожну;
 • Перерви між підходами краще не збільшувати більше, ніж на 2 хвилини;
 • Вибравши кілька базових комплексів, з часом можна доповнити їх більш складними, визначивши слабкі місця тренувань;
 • Якщо виконувати комплекс стало легше, доповнюйте його силовими навантаженнями або більш складними вправами, наприклад, прямою планкою, хоча б пару разів на тиждень. Це дозволить тримати в тонусі все тіло.
Читайте також:  Гакк-присідання: тренуємо ноги

Іноді можна почути, що заняття в спортзалі складніше кинути, ніж домашні. І це дійсно так, ми більше цінуємо зусилля платних тренерів, ніж власні. Тому, якщо вам по кишені – вирушайте в спортзал.

У будь-якому випадку, потрібно пам’ятати: щоб стати красивою, не потрібен дорогий спортивний інвентар або костюм. Потрібно всього лише виробити звичку стежити за своїм тілом і не розслаблятися.Делай тело: Как накачать ноги

Як накачати ноги дівчині Как накачать ноги © depositphotos

Все мы знаем, что мужчины любят девушек в коротких шортиках, юбочках и в узких джинсах-скинни. Все потому что для представителей сильного пола, красивые женские ножки – причина восхищения. Да что там мужчины! Мы и сами порой заглядываемся на стройные и подкачанные ноги своих «коллег».

Но хватит завидовать! Пора браться за дело!

Накачать ноги и ягодицы в домашних условиях можно достаточно быстро.

 Как накачать ноги: Анатомия

Грамотность проработки ног тесно связана со знанием их строения, ведь они – одна из самых сложных частей тела. Нога анатомически состоит из трёх основных частей: бедра, голени и стопы. Говоря «накачать ноги» обычно подразумевают проработку бёдер (квадрицепсов или внутренней стороны бедра), бицепсов ног и икроножных мышц голени.

По природе у девушек самая сильная часть тела – ноги. Они даже в разы сильнее мужских нижних конечностей. Потому у тебя нет никаких оправданий. Самое время узнать как накачать ноги и приступать к тренировкам.

Як накачати ноги дівчиніКак накачать ноги © depositphotos

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

 • Как накачать попу: 10 самых эффективных упражнений

 Как накачать мышцы ног девушке

Ноги задействованы практически во всех упражнениях: начиная от кардионагрузок – спринта, велосипеда, подъема в гору и заканчивая силовыми упражнениями.

Особо эффективными являются базовые многосуставные упражнения, во время которых прорабатываются все мышечные группы ног. Такие упражнения сжигают больше калорий и помогают быстро накачать ноги.

Тренировать ноги нужно 1 раз в неделю, так как они являются достаточно крупной частью тела и требуют долгого восстановления. Упражнения на мышцы ног нужно выполнять с высокой интенсивностью. Чтобы накачать ноги девушке не нужно брать большой вес – лучше делать больше повторений с меньшей нагрузкой.

Як накачати ноги дівчиніКак накачать ноги © depositphotos

 Как накачать ноги: Лучшие упражнения

Приседание считается королём среди упражнений для ног – оно активизирует все группы мышц. Выполнять приседания можно с собственным весом либо со штангой.

Часто мы задаемся вопросом как правильно приседать, чтобы накачать ноги и не травмировать колени и спину. Во время приседа важно держать корпус ровно и не допускать, чтобы колени выходили за линию носков. Ноги необходимо ставить на ширине плеч, смотреть четко вперед, ягодицы отводить назад.

В зависимости от того, какие мышцы ты хочешь проработать можно ставить ноги шире (большая нагрузка на внутреннюю поверхность бедра) либо уже (больше нагружаем квадрицепсы).

Выпады занимают второе место по популярности среди упражнений на ноги. Их также можно выполнять с дополнительным весом или просто так.

В позиции выпада одна нога находится впереди, ее колено не выходит за пальцы ноги. Колени обеих ног согнуты под прямым углом. Правильный вариант – бёдра параллельны полу, колено задней ноги не касается пола.

Для более жиросжигающего варианта можно чередовать ноги, делая смену в прыжке.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

 • Делай тело: как накачать пресс

Як накачати ноги дівчиніКак накачать ноги © depositphotos

Один из лучших способов тренировки тела – это функциональные упражнения. Они имитируют движения, которые ты используешь в повседневной жизни. Зашагивания на скамью – одно из лучших упражнений на квадрицепсы. Оно очень похоже на выпады и при этом имитирует движения на стабилизацию тела. Зашагивание лучше делать с дополнительным весом: штангой или гантелями.

Положи штангу (или гантели, однако это значительно снизит нагрузку) на плечи, как при приседаниях, и шагни на небольшой ящик или скамью. Убедись, что при шаге вверх удерживаешь вес. Чтобы поднять тело, нагрузи рабочую ногу. Подтяни вперёд заднюю ногу и подними колено как можно выше. Шагни этой же ногой обратно вниз, при этом передняя нога остаётся в напряжении.

Бег – очень полезная нагрузка на ноги. Для прокачки квадрицепсов выбирай мягкие поверхности: траву, песок, грязь, лесные тропинки и старайся высоко поднимать колени.

Для увеличения нагрузки повысь скорость или практикуй бег по ступенькам.

Жим ногами – идеальное дополнение к комплексу упражнений для прокачки ног. Он позволяет привести в тонус мышцы. Но выполнять такой тренинг нужно в тренажерном зале.

Использование тренажёра и различной постановки ног позволяет безопасно работать со значительным весом, а также развивать все группы мышц верхней и нижней части ног.

Як накачати ноги дівчиніКак накачать ноги © depositphotos

Усилить результат тренировок помогут правильное питание, восстановление и крепкий сон. После нагрузки на ноги их важно растянуть – займись йогой, пилатесом или плаванием. Это поможет привести мышцы ног в тонус.

Разрабатывать крепатуру лучше всего не лежа на диване. а делая упражнения на болезненную группу мышц, но с меньшей интенсивностью, чем это было на тренировке.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

 • Делай тело: Что нужно есть перед тренировкой

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Як накачати ноги в домашніх умовах дівчині і хлопцю – Відео – Радіо Максимум

Як підкачати ноги вдома – прості та ефективні способи опрацювання м'язів ніг. Поліпшити форму ніг і зробити їх привабливими допоможе Радіо МАКСИМУМ.

Якщо ви хочете домогтися серйозних результатів і отримати сильні і м'язисті ноги, то краще звернутися за допомогою до професіоналів в тренажерних залах. Але, якщо вибирати між заняттями в домашніх умовах і повною їх відсутністю, то вибір очевидний.

Читайте також:  Тестостерон - найважливіший гормон бодібілдера.

І ще: Найефективніші способи схуднути за тиждень в домашніх умовах

Розминка перед основним тренуванням ніг

Щоб убезпечити себе від травм, перед кожним заняттям потрібно розминати м'язи ніг. Розминка повинна включати в себе різноманітні рухи: присідання, нахили, віджимання, розтяжку. Кінцева мета – розігріти м'язи і підготувати свій організм до подальших вправ.

Універсальна розминка перед тренуванням – дивіться відео:

Підйоми на носки

Вправа для тих, хто цікавиться, як накачати ікри. Якщо виконувати рух стоячи, навантажуються литкові м'язи. Підйоми на носки сидячи прокачують камбаловидну групу, яка знаходиться під ікрою. Щоб якісно накачати гомілку, необхідно виконувати обидві вправи.

Обережно: якщо ніколи не тренували ікри, не варто відразу ж ставити рекорди. Біль після тренування в руках, грудях, спині ще терпима, але, якщо напружити гомілки, ви не зможете нормально ходити 2-3 дня. Плавно збільшуйте навантаження.

Як накачати ноги дівчині

Як швидко накачати ноги в домашніх умовах: вправи / pinterest

Підйоми на носки, мабуть, найпростіша вправу з точки зору техніки. Головне забезпечити якісне розтягнення м'яза. Станьте на край височини так, щоб п'яти могли рухатися донизу, стопи паралельні. Опускайтеся на носки, поки не відчуєте натяг. Після цього різко підніміться на носочки і затримайтеся на секунду. Потім повторіть рух.

Поради накачування м'язів ніг

 • Коли ноги мають великий шар жиру, то для їх прокачування необхідна аеробна активність, тобто вправи на жироспалювання, такі як біг підтюпцем, ходьба на еліптичному або степ тренажері.
 • Якщо мета занять – зменшення об'ємів, то заняття з гантелями потрібно виконувати по 20-25 разів, роблячи за раз 4-5 підходів. Якщо ж потрібно наростити м'язову масу, то кількість підходів можна зменшити до 3-4, виконуючи комплекс по 10-15 разів, проте піднімати при цьому максимально можливу вагу.
 • М'язам нижніх кінцівок потрібен час на відновлення після занять. Тому проводити силові тренування рекомендується не частіше 2 разів на тиждень.

Як накачати ноги дівчині

Як швидко накачати ноги в домашніх умовах: вправи / cosmo.com.ua

Використання товстої книги для вправ

Варіація на виконання вправи, про яку йшлося вище. На книгу встаньте так, щоб п'яти знаходилися у висячому положенні. Після цього починайте підйоми на носочки, утримуючи рівновагу. Носки радимо поставити нарізно, щоб збільшити навантаження на внутрішню частину ніг. Пізніше змініть положення, поставивши нарізно п'яти.

Принципи прокачування ніг

Принцип попереднього розігріву. Як вже було зазначено, перед кожним заняттям обов'язково потрібно зробити розминку. Вона дозволить розігріти м'язи, посилить приплив крові до них, збільшить їх еластичність. Це допоможе уникнути розтягнень і травм.

5 найкращих вправ для ніг і сідниць – дивіться відео: ​

Принцип систематичності. Заняття потрібно виконувати регулярно. Не обов'язково займатися кожен день. Можна виробити для себе певний режим тренувань і дотримуватися його. Краще займатися через день або кожні два дні з помірною інтенсивністю, ніж раз на тиждень “на знос”.

Принцип оптимальної інтенсивності, навантаження і часу. Відповідно до нього не потрібно перевантажувати себе і тренуватися занадто довго.

Припущення новачків про те, що чим довше і інтенсивніше займаєшся, тим помітніше результат, є помилкою. Занадто велике навантаження може перевтомити м'язи і вибити з графіка тренувань.

Інтенсивність залежить від графіка занять, швидкості виконання рухів і відпочинку між ними.

Вистрибування

Як височина підійде стійкий стілець або табурет. Висота підбирається індивідуально. Необхідно застрибнути на поверхню стільця з відстані в 30-40 см від нього. При цьому слід стежити за руками, щоб уникнути зайвих махів.

У цій вправі повинні працювати тільки ноги і сідниці. Зі стільця спускатися без стрибка, щоб уберегти коліна від зайвого навантаження.

Коли м'язи зміцніють і вистрибування перестануть бути складними, рекомендується скористатися гантелями, щоб краще накачати ноги.

Як накачати ноги дівчині

Як швидко накачати ноги в домашніх умовах: вправи / The Challenger

Приведення стегна в положенні лежачи на боці

Ляжте на бік на килимок і зіпріться на передпліччя нижньої руки. Долоню верхньої руки поставте перед собою на рівні живота. Корпус у вас трохи розгорнеться вгору. Верхню ногу зігніть в коліні і упріться нею в підлогу.

Нижня нога пряма, стопа скорочена, внутрішня поверхня стопи звернена вгору, п'яту намагаємося спрямувати в стелю.

У такому положенні піднімайте пряму ногу максимально високо (як зможете), не розгортаючи при цьому стопу носком вгору.

Ви повинні відчути напругу на внутрішній поверхні стегна. На які м'язи йде основне навантаження: привідний м'яз стегна (м'яз на внутрішній поверхні стегна). Ця вправа дуже важлива і корисна.

Загальні рекомендації з проведення занять

Щоб накачати ноги вдома якомога швидше, тренуйтеся щотижня мінімум по три рази, не пропускайте заняття. Пам'ятайте, що тренування повинне тривати мінімум 30-40 хвилин, щоб дати бажаний ефект.

Перед тренуванням не забувайте розім'яти ноги: обертати колінні суглоби, стопи, таз. Бажано трохи пробігтися, так м'язи краще розігріються. Якщо немає бігової доріжки, можна виконувати вправу “біг на місці”.

При цьому намагайтеся, щоб п'ята в русі практично діставала до сідниць.

Як накачати ноги без штанги і тренажерів – дивіться відео: ​

Правильно виконуйте всі вправи. Якщо відчуваєте, яка м'яз напружується, значить, робите все вірно; якщо ж виконання вправи вам дається легко, швидше за все, ви робите щось не так. Перевірте перед дзеркалом вашу техніку виконання. Після кожного заняття обов'язково робіть розтяжку, вона допомагає м'язам відновитися після силових навантажень.

Читайте також: Найефективніші вправи для сідниць в домашніх умовах

Читай максимум цікавих новин у
Viber

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*