Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Радий всіх вітати, шановні пані та панове!

Чомусь останнім часом ми стали мало уваги приділяти питанням харчування, то це літо позначається – адже як-не спека на вулиці і є особливо не хочеться, то Марс зайшов за снікерс Венеру і настав несприятливий час для написання “поживних” статей. Загалом, сьогодні ми будемо виправляти ці помилки і поговоримо про те, як приготувати протеїнові коктейлі в домашніх умовах.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

По прочитанні замітки Ви дізнаєтеся 18 простих рецептів напоїв та основні шляхи, які допоможуть Вам урізноманітнити Ваш коктейльний раціон. Займайте свої місця за столиками і чекайте офіціанта.

Протеїнові коктейлі в домашніх умовах. Закладаємо основи

Як Ви знаєте, я не прихильник плагіату і не люблю, коли в інтернеті починає плодитися багато однотипної інформації за якоюсь темою.

Тому в цій статті я вирішив зібрати максимально-незвичайні рецепти приготування натуральних протеїнових коктейлів в домашніх умовах і представити їх на Ваш суворий, але справедливий суд.

Крім самих напоїв, Ви дізнаєтеся інформацію про їх “поживному складі”, калорійності та інше, тобто підете з повним багажем знань по цій темі і зможете стати справжнім “коктейльменом” або “вуменом”.

Отже, власне, що ми знаємо про білкові коктейлі?

Це спеціальний тип напою, основу якого становлять білкові компоненти. Він покликаний “живити” м'язи для їх більш кращого відновлення і подальшого зростання після важких тренувань з обтяженнями.

На таких тренуваннях відбуваються микроразрывы волокон і необхідний будівельний елемент (бажано в рідкому вигляді), щоб “залатати” ці мікротріщини. Протеїнові коктейлі найчастіше роблять і продають у спеціалізованих фітнес-центрах, додаючи туди різні “хімічні” компоненти порошкового типу.

Однак по корисності і смаком ніяка “химоза” не зрівняється з натуральними продуктами і коктейлями на їх основі.

Я не особливий прихильник різних порошочков і вважаю, що новачкові (стаж 1-1,5 року) не варто забивати собі голову різними банками, кришечками і колбочками. Це зайва витрата часу на вивчення що краще, та й грошей іде цілком пристойно. Тому, тут ми будемо розглядати тільки “натуралів” і їхні рецепти.

У чому відмінність рідкого білка (коктейлю) від “твердого”? Звичайно ж у швидкості засвоєння.

Якщо після тренування у Вас в роздягальні не сидить особистий кухар і не гримить баночками з звичайної білковою їжею (курячою грудкою, рибою, м'ясом), то значить Вам самим потрібно все це приготувати.

Тобто прийти додому, прийняти душ, розігріти, розкласти і тільки потім відправити в рот. Це все забирає неиллюзорно багато часу і Ви можете просто не встигнути вчасно закрити своє вуглеводне вікно. І потім скільки не стукай, його ніхто спеціально для Вас ще раз відкривати не буде.

Примітка:

В Америці, у більшості тренажерних залів, є спеціально обладнані зони харчування, де атлет після тренування може спокійно сісти і приготувати свій пайок. І все це в двох кроках від заліза.

Крім того, т. к. принципи раціонального харчування говорять нам, що необхідно споживати їжу кожні 3 години, а Ви ну ніяк не можете собі дозволити на роботу притягти пару-трійку кейсів з їжею.

Ось тут нам на допомогу і приходять вони – гроші від батьків рідкий варіант білків, у вигляді напоїв.

Їх вже можна взяти з собою і обсяг вони займають значно менший, всього один шейкер (спеціальна, функціональна “встряхивалка”).

Основним завданням будь-якого атлета є утримання на постійному, стабільно-високий рівень вмісту протеїнів (білків в організмі). Це необхідна і достатня умова зростання м'язів. Щоб білкові коктейлі (рецепти яких ми наведемо нижче), засвоювалися на всі 100%, необхідно виконувати ряд наступних приписів:

 • Температура напою повинна бути близько 37 градусів. Саме при ній, шлунок працює в прискореному режимі, тобто максимально ефективно;
 • Обсяг порції не повинен перевищувати 250-300 гр. Більший просто може не засвоїться організмом;
 • Засвоюваність інгредієнтів. Не потрібно кидати все що є білкового в холодильнику коктейль, роблячи з нього бурду. Можливо доведеться замінити молоко, якщо воно у Вас викликає розлад шлунка, тобто є проблеми з засвоєнням молочного цукру.

Будь-який напій складається з бази, тобто основи, протеїнових напоях зрозуміло основа – це білок. В цілому, компоненти протеїнового коктейлю в домашніх умовах підбираються так, щоб білків було більшу кількість (20-25 г), вуглеводів і вітамінів трохи (близько 5-10 гр). Рідини, приблизно така кількість, щоб вийшла бажана консистенція сметани.

Отже, пробіжимося по основних компонентах:

 • Рідка основа – вода, молоко, кефір, ряжанка, варенець, йогурт, сік. Об'єм близько 200-250 мл;
 • Білки – сухе молоко, яйця курячі (варене)/перепелині (у т. ч. сире), сир (0-3% жирності) – до 100-150 гр;
 • Вуглеводи – мед, коричневий цукор, варення, джем/повидло – всього 15 гр;
 • Жири (за бажанням) – лляне/оливкова олія – 1 ст. л;
 • Вітаміни – банан, фрукти, ягоди (у т. ч. морожені).

Примітка:

При формуванні коктейлів, необхідно мати на увазі, що 1 ч. л. = 5-8 гр, 1 ст. л. = 16-18 гр. це допоможе Вам точніше відміряти необхідні компоненти.

Отже, якусь теоретичну базу ми заклали, тепер переходимо до практики, тобто до самих рецептами.

Рецепти протеїнових коктейлів та правила прийому

Хочеться відразу сказати, що з інтернету (з сайту на сайт) кочують одні й ті ж домашні рецепти, вони досить прості і найголовніше дієві. Я ж пропоную Вам в купе з деякими з “вітчизняних”, пригоститися ще й заморськими эксклюзивчиками.

Власне, рецепти перед Вами…

Коктейль №1. “Класика жанру”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Склад: обсяг – 650 мл (розбити на 2 рази), білків – 45 гр. Всі продукти ретельно “миксануть” і періодично міняти пропорції, граючи зі смаком.

Коктейль №2. “Т-72”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Склад: обсяг – 280 мл, протеїнів – 25 гр. Все просто і надійно, як у танку Т-72 :).

Коктейль №3. “Фруктовий мікс”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Склад: 8 гр. протеїну, 33 гр. вуглеводів, 2 гр. клітковини, 2 гр. жирів, 171 калорія.

Коктейль №4. “Силос”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Коктейль №5. “Поживний”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Коктейль №6. “Солянка”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Коктейль №7. “Ложка сметани”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Коктейль №8. “Волоський”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Коктейль №9. “Умка”.

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Коктейль №10. “Тупинамбр”.

Крім простих домашніх коктейлів, Ви можете скористатися “зірковими” рецептами від “небожителів” бодібілдингу та не тільки.

Коктейль №11. “Шварц і нігер”.

Коктейль №12. “Крижинка Зангасу”.

Коктейль №13. “Радість жінок”.

Коктейль №14. “Рівз”.

Коктейль №15. “ВаДик”.

Коктейль №16. “З-за океану”.

Коктейль №17. “Водяний”.

Коктейль №18. “Чемпіонський”.

 • Примітка:
 • Інгредієнти будь-якого коктейлю необхідно закласти в блендер і подрібнити.

Власне це все, що стосується самих рецептів приготування протеїнових коктейлів в домашніх умовах. Тепер пару слів про те, коли всю цю “вкуснатищу” вживати. Зрозуміло, що у “рідкої” їжі є свій графік прийому.

Отже, найбільш вдалий час прийому коктейлів – за 40 хвилин до і через 30 хвилин після тренування, тобто в період відкриття білкового-вуглеводного вікна.

Запам'ятайте – не здумайте пропускати послетреніровочний “жор”, саме в цей час білки дають найбільший анаболічний ефект. Також, важливим періодом є ранок. Після пробудження, депо глікогену в печінці виснажене й організм знаходиться в прикордонній стадії.

Тобто або білки з вуглеводами не надійде і м'язи почнуть спалюватися, або піде щільний “білковий” сніданок і організм відновить свої резерви, плюс буде продовжувати будівельні процеси.

З ранку, крім того, що організму необхідно заповнити запаси глікогену, також підвищується концентрація в крові катаболічних гормонів, які призводять до “роз'їдання” м'язів.

Нічний дозор прийом білків також важливий, адже саме він дозволяє підготувати м'язи до сну. Тому, щоб не допустити згоряння з таким трудом набраних м'язів, вдарьте за довгограючому протеїну – казеїн (зокрема сир). Саме він послужить нічним енерджайзером для Ваших м'язів.

Ну і останнє, так би мовити, на солодке.

Основна проблема при частому вживанні протеїнових коктейлів, це те, що вони “приїдаються” і вже не доставляють початкового смакового задоволення. Так от, щоб Ваші напої завжди радували Вас новими, незвичайними смаками, запам'ятайте наступні способи їх “розбавлення”:

Ви можете використовувати практично будь-які фрукти, які є під рукою. Влітку обов'язково використовуйте ягоди – природний джерело і скарбниця вітамінів, які відмінно підійдуть малина, смородина, полуниця.

 • Додавання більшої кількості води/молока

Якщо Ви виявили, що напій перестав Вам подобатися, зробіть його більш рідким, тобто додайте більшу кількість води/молока. Також, ви можете додати невелику кількість природних підсолоджувачів.

Читайте також:  Тяга штанги до підборіддя

Ви можете легко перетворити Ваш протеїновий коктейль в свіжий смузі. Додайте кубики льоду, свіжих фруктів і заміксуйте все в блендері.

 • Додавання шоколадного порошку

Ви можете урізноманітнити смак напою, шляхом додавання шоколадної крихти, какао або кориці.

Якщо Ви любите погустіше і солодше, то йогурт – це те, що Вам потрібно. Він додасть неповторний смак коктейлю і глибину.

Слідуючи цим простим радам, Ви почнете будувати великі, рельєфні м'язи – не тільки правильно, але ще й смачно!

Післямова

Ну ось і підійшла до кінця наша чергова поживна стаття. Сьогодні ми вчилися готувати протеїнові коктейлі в домашніх умовах. Як бачите, нічого складного, головне мати під рукою правильні інгредієнти і смачні рецепти, а цим Ви забезпечені на роки вперед.

На сим все, дочитываем останні рядки і сміливо дуємо на кухню створювати нові смаки!

PS. Якщо у Вас є власні “коронні” рецепти коктейлів, тоді не “жадобьтесь” і явите їх світу в форматі коментарів, нижче

5 кращих протеїнових коктейлів в домашніх умовах. Як приготувати протеїновий коктейль будинку?

Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Альтернативою дорогого спортивного харчування можуть служити протеїнові коктейлі, приготовані в домашніх умовах. Такий варіант дієтичного харчування є не тільки корисним, але і неймовірно смачним!

 • Натуральний протеїновий коктейль з сиром будинку
  • Молочний протеїновий коктейль, рецепт
  • Домашній протеїновий коктейль з морозивом для набору маси, рецепт
 • Коли пити протеїнові коктейлі? Протеїнові коктейлі на ніч для схуднення
 • Рецепти приготування домашніх протеїнових коктейлів: поради
 • Відео: Як зробити натуральний протеїновий коктейль для схуднення і нарощування м’язів?
 • Протеїновий коктейль потрібен для того, щоб організм отримував необхідну порцію білка при заняттях спортом і наборі маси. В магазинах спортивного харчування існує безліч харчових добавок подібного типу, однак їх висока вартість відштовхує з першого погляду на цінник. Альтернативою купівельними можуть бути домашні коктейлі, приготовані власноруч.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  З яких продуктів готують домашні протеїнові коктейлі для набору маси?

  Люди, що займаються спортом, можуть мати труднощі з набором ваги. Найчастіше це відбувається неповноцінне харчування, яке не здатне надати організму достатню кількість мікроелементів. Сучасні умови життя диктують безлічі умов і тому потрібно користуватися можливістю приготувати протеїновий коктейль будинку.

  Правильний набір ваги буде тільки в тому випадку, коли калорії будуть надходити порційно і поступово. Протеїновий коктейль є прекрасним перекусом, здатним утамувати відчуття голоду на 3-4 години.

  Інгредієнти, що входять до складу коктейлю є найбільш доступними і звичними людині, але володіють властивістю сприятливо впливати на травну систему.

  Так, ви з легкістю можете використовувати молоко ,сметану, йогурт, яйця, фрукти та соки.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  З яких продуктів готують домашні протеїнові коктейлі для схуднення?

  Протеїнові коктейлі для схуднення ефективно застосовуються в дієтології. Все тому, що білковий склад напою перешкоджає жировим відкладенням і сприяють будівництву м’язової маси.

  Але не варто переживати ,що випивши такий коктейль ви відразу виростите в обсягах. Для того, щоб м’язи росли – їм потрібні активні фізичні навантаження.

  Просте вживання протеїнових коктейлів сприяє плавному позбавленню від зайвої ваги, а саме:

  • блокувати почуття голоду
  • зберігати м’язову масу
  • покращувати метаболізм

  Для приготування домашніх коктейлів використовують: фрукти, насіння, мед, молоко, кефір, ягоди, масло.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Рецепти приготування кращих протеїнових коктейлів в домашніх умовах

  Запасіться терпінням, натхненням, бажанням придбати фігуру своєї мрії і необхідним посудом для зберігання коктейлю. Спробуйте приготувати кілька неймовірно смачних і корисних напоїв в домашніх умовах:

  Банановий протеїновий коктейль будинку, рецепт

  Такий напій здатний провокувати швидкий набір ваги при активних фізичних навантаженнях.

  Склад:

  1. Молоко – 0,5 літра
  2. Свіжі банани – 300 грам (1-1,5 шт.)
  3. Будь-які горіхи 30-50 грам
  4. Мед – 3 столові ложки
  5. Сир – 200 грам

  Всі інгредієнти поміщаються в чашу для блендера і інтенсивно збиваються протягом 2 хвилин. Після чого розливається по чашах і випивається протягом дня у два прийоми, між обідом і вечерею.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Натуральний протеїновий коктейль з сиром будинку

  Сирні коктейлі самі прості в приготуванні і найбільш поживні для організму. Для приготування вам знадобиться:

  1. Сир 300 г
  2. Молоко – 250 грам (один повний стакан)
  3. 100 грам ягід (полуниці, малини, чорниці, смородини)

  Всі компоненти ретельно збиваються в блендері протягом двох хвилин і переливаються в чашу для зберігання. Коктейль вважається готовим тоді, коли сир і молоко придбали однорідну масу. При бажанні в такий напій можна додати дві-три чайні ложки какао.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Молочний протеїновий коктейль, рецепт

  Приготувати молочний коктейль легко. Вам потрібно мати:

  1. Сметану – 200 г
  2. Оливкова олія 2 столові ложки
  3. Яєчний жовток – 1 шт
  4. Апельсиновий сік – 150 г
  5. Лимонний сік (приблизно з половини лимона)
  6. Фрукти або ягоди за бажанням

  Всі інгредієнти ,крім лимонного соку, поміщаються в блендер і інтенсивно збиваються. У готову масу додається сік лимона. Коктейль вживається за годину перед тренуванням або в якості перекусу. Цей напій сприяє якісному набору м’язової маси.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Домашній протеїновий коктейль з морозивом для набору маси, рецепт

  Любителям солодкого можна спробувати незвичайний коктейль з додаванням морозива. Відомо, що сам Арнольд Шварцнегер займався архітектурою свого тіла і часто вживав цей напій.

  Склад:

  1. Молоко – 300 мл
  2. Сухе молоко – 3 ч. л
  3. 100 грам морозива
  4. 1 яйце

  Всі інгредієнти збиваються в блендері або міксером. Даний напій рекомендується вживати за годину до тренувань.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Коли пити протеїнові коктейлі? Протеїнові коктейлі на ніч для схуднення

  • Протеїновий коктейль для схуднення часто вживають вранці замість сніданку. Деякі випивають його чистим, деякі вприкуску з скибочкою хліба, овочами або фруктами
  • Так ми забезпечуємо організму необхідну кількість білка в ранковий час і заповнюємо його втрачене кількість за ніч. Це перешкоджає втрати м’язової маси, що часто відбувається при дієтах
  • Прискорюючи обмін речовин ,протеїнові коктейлі змушують організм працювати інтенсивніше і витрачати на це більшу кількість калорій. Необхідно пам’ятати про те, що насичені білком коктейлі корисні нам тільки в тому випадку, якщо ми вживаємо достатню кількість води в день. При нестачі води організм здатний відчувати стрес
  • Вживання протеїнових коктейлів на ніч сприяє повільному, але фізіологічного схудненню. Беручи коктейль замість вечері або перед сном, ви блокуєте почуття голоду і позбавляєте себе від випадкових перекусів

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Рецепти приготування домашніх протеїнових коктейлів: поради

  Приготовляючи коктейль в домашніх умовах необхідно дотримуватися деякі нюанси, які дозволять вам досягти найбільшого результату в схудненні або придбанні м’язової маси. Так, ранкові коктейлі можна підсолодити глюкозою або медом, а у вечірні повинні складатися з мінімальної кількості вуглеводів.

  Ще один секрет – температура напою. Коктейль не повинен бути холодним! Тепла температура, приблизно в 37 градусів, здатна прискорити обмін речовин і роботу вашого шлунка. Обсяг споживаного напою перед тренуванням повинен бути не менше 300 мл. Калорійність коктейлю регулюйте правильно, в залежності від додавання інгредієнтів.

  З протеїнові коктейлі – саме нешкідливе ліки від повноти або худорлявості. Регулярно вживайте протеїнові напої і зробіть раціон молочними шийками:

  • Малиновий шейк для схуднення

  Вам знадобиться:

  1. Кефір 0,5% жирності – 200 мл
  2. Молоко 1% – 100 мл
  3. Малина – 150 г

  Збити в блендері інгредієнти і пити між прийомами їжі.

  Склад:

  1. 200 мл молока 1%
  2. 200 мл кефіру 0,5 %
  3. 1 шт дрібно нарізаного ківі
  4. мед – одна ст. л

  Вживайте коктейль у першій половині дня

  • Мандариновий (апельсиновий шейк)
  1. Молоко 1% – 100 мл
  2. Кефір 1% – 100 мл
  3. Очищений мандарин або апельсин – 200 г
  4. лляне Масло – 1 ст. л

  Цей коктейль корисно вживати на ніч або в якості перекусу. Пийте протеїнові напої, будьте здорові і красиві!

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Відео: Як зробити натуральний протеїновий коктейль для схуднення і нарощування м’язів?

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах

  Займаєтеся в тренажерному залі? Хочете збільшити м'язову масу або схуднути, надати рельєф мускулатурі лли створити собі зовнішній вигляд, як у Арнольда Шварценеггера? Тоді добове меню необхідно урізноманітнити протеїновим коктейлем.

  Основою для нього є білок – найважливіший мікроелемент для побудови і підтримки м'язової маси.

  Що вибрати – готові суміші відомих виробників або приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах самостійно? Спробуємо розібратися в різноманітті пропозицій і варіантів.

  Читайте також:  5 основ для досягнення мети у бодібілдингу.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Користь білкових коктейлів

  Протеїнові коктейлі замислювалися як харчова добавка для спортсменів-важкоатлетів з високими навантаженнями. Поступово з харчування для професіоналів вони стали повсякденним джерелом енергії для бажаючих надати тілу гарний вигляд. У чому користь протеїнових коктейлів?

  Добова протеїнова потреба атлета становить до 5 грам на кілограм ваги. Молочні продукти, яйця, фрукти гарні в якості основних прийомів їжі, але до і після спортивних навантажень необхідний спеціальний раціон. Протеїновий коктейль, приготований в домашніх умовах, замінить перекуси і наситить вас енергією.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Основний компонент порошкоподібних сумішей – білок. Різні види навантажень передбачають різні типи протеїнових коктейлів. Від способу отримання напої діляться на:

 • Сироваткові. Виготовлені з молочної сироватки. Швидко засвоюються. Такі коктейлі рекомендовано вживати маленькими порціями після тренувань кожні 1,5-2 години.
 • Молочні. Більше 2/3 складає казеїн – повільно розчинний білок.
 • Яєчні. Високі витрати на виробництво обмежують коло споживачів коктейлів.
 • Соєві. Невисока ціна на коктейлі з такою основою формує попит. Рекомендований для атлетів, що не переносять тваринний білок; вегетаріанців.
 • Казеїнові. Корисний перед сном як коктейль.
 • Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Корисні властивості звичайних протеїнових коктейлів і напоїв з енергетичними складовими (гейнери) обширні:

 • Економія сил і часу. Коктейль швидше зробити, ніж приготувати, наприклад, запечене м'ясо з овочами.
 • Турбота про травному тракті і організмі в цілому. Для отримання потрібних обсягів білка доведеться споживати величезну кількість продуктів. Обсяг м'язової маси буде рости повільно, а шлунок розтягуватися швидко.
 • Енергетики (коктейлі-гейнери) поживні, швидко відновлюють сили після тренувань. Приємні на смак.
 • Можливість збалансувати протеїнову потреба допомогою пиття коктейлю.
 • Фінансова економія. Здорове харчування, зокрема, домашні продукти, коштує чималих грошей. Коктейлі прийдуть на виручку, підтримуючи високий рівень білка тривалий час.
 • Відносно проста дозування компонентів в коктейлях допоможе відстежити кількість споживаних речовин і амінокислот.
 • Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Рецепти приготування білкових коктейлів будинку (фото)

  Підбадьорити організм, підживити м'язи протеїном допоможуть гейнери. «Тренувальні» коктейлі готуються за 40-45 хвилин до активних занять спортом. Містять білки (від 60 %), корисні вуглеводи і трохи жирів. Час вживання – за півгодини до і після тренування.

  Всі компоненти повинні бути температури людського тіла (37?) для збільшення витрат організму по спалюванню калорій. Порції розраховані на 250 мл готового продукту. Пити треба невеликими ковтками, повільно.

  Готуйте за рецептами з фото, приведених нижче, отримуйте задоволення, а головне – бажаний результат!

  Білковий коктейль для росту м'язів для чоловіків

  Щоб приготувати класичний протеїновий напій, що стимулює ріст м'язів, візьміть наступні інгредієнти:

  • Сир жирністю 0 % – 100 р. Домашній смачніше, але дуже калорійний і жирний.
  • Молоко знежирене – 100 р. Є непереносимість продукту – замініть соєвим.
  • Перепелині яйця – 3 шт. (щоб уникнути сальмонельозу). Немає перепелиних – відваріть 2 курячих яйця. Для коктейлю знадобиться тільки білок.
  • Фруктовий сироп, варення, джем – 3 ст. ложки. Вибирайте будь-який солодкий компонент.
  • Суха молочна суміш (дитячий) або порошок протеїнового коктейлю – 2 ст. ложки.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Готуйте в такій послідовності.

  • Змішайте сир з яйцями, розітріть до однорідного стану.
  • Додайте суху суміш. Ретельно перемішайте.
  • Приєднайте солодкі вуглеводи.
  • Влийте молоко. Увімкніть шейкер (режим «Турбо») і збийте все компоненти.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Для набору маси з бананом, вівсянкою і молоком

  У бананах міститься рослинний білок, а вівсянка поповнить запас корисних вуглеводів. Напій ефективно діє першу половину дня і перед тренуванням. Знадобляться компоненти:

  • Банан – 1 шт.
  • Молоко (1 % жирності) або соєве – 100 мл
  • Купити протеїн в сухої суміші (молочної/спортивної) – 1 ст. л.
  • Морозиво – 50 р. При бажанні замінити йогуртом, сиром.
  • Вівсяні пластівці – 50 г
  • Рафінована олія – 1 ст. л.
  • Мед – 1 ч. ложка.

  Перед початком приготування за допомогою блендера в турбо режимі подрібніть вівсянку до порошкоподібного стану. Висипте в шейкер, додавши морозиво і рослинне масло. Перемішайте. Відправте в склянку суміш, банан і мед. Знову перемішайте. Влийте молоко, збийте до утворення піни. Ваш коктейль готовий!

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Для набору ваги без сиру

  Рецепт приготування білкових напоїв без сиру простий, не займе багато часу. Для ранкового прийому буде чудовий фруктовий гейнер. Візьміть інгредієнти, змішайте до пюреобразного стану:

  • 100 мл свіжовичавленого соку апельсина;
  • 150 мл натурального йогурту;
  • ваніль – на кінчику ложки;
  • сироватковий білок/молочна суміш;
  • мед – 1 столова ложка.

  Солодкий сон, проведений з користю (збільшення ваги за рахунок зростання м'язової маси), забезпечить шоколадно-ванільний напій з казеїном. Цей коктейль повільно засвоюється, підтримує рівень протеїну у високому стані майже до ранку. Знадобиться:

  • молоко – 200 г;
  • сухе молоко – 1 ст. ложка;
  • какао-порошок – 2 ст. ложки;
  • казеїнова суміш – 1 ст. л.;
  • молочний шоколад – 50 г або шоколадний батончик.

  Збити все компоненти міксером. Посипати зверху тертим шоколадом. Пити краще дрібними ковтками перед сном.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Як зробити смачний протеїновий напій для схуднення?

  Існує думка, що протеїновий коктейль сприяє набору ваги. Це не так. Білковий набір продуктів у поєднанні з фруктами дасть зниження ваги. Фізичні навантаження повинні бути не важкими, регулярними. Перекуси замініть порцією білкового напою, максимум двома за добу. Знадобляться:

  • сироватка/кефір – 200 мл;
  • мед – 1 ст. л.;
  • ківі – 2 шт. (для різноманітності замінити малиною, брусницею, ожиною);
  • протеїнова/дитяча суміш – 1 ст. л.

  Порція в 250-500 г буде корисна організму в першій половині дня за півгодини до тренування. Насолоджуйтеся смаком і худніть!

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  Шкода білкових коктейлів

  Протеїнові коктейлі протипоказані:

  • вагітним жінкам;
  • людям із захворюваннями нирок;
  • при наявності каменів у нирках, жовчному міхурі;
  • спортсменам з проблемами ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

  Негативні наслідки:

 • Клінічні дослідження показали, що склад білкових напоїв неможливо назвати органічною, натуральним. Вживання цих напоїв викликає звикання, швидкий результат стимулює до збільшення споживаних порцій. Результатом стануть проблеми з серцевим м'язом, виникне загроза утворення каменів.
 • Звикання організму переробляти легкозасвоювані білки викликає тривалу перебудову організму після відмови від вживання. Як мінімум, розлад у роботі кишечника і деяка втрата м'язової маси, рельєфних форм гарантовані.
 • Значні витрати грошей. Хороші продукти коштують дорого. Чим відоміший виробник, тим дорожче його продукція. Дешеві аналоги мають безліч побічних ефектів.
 • Перебір з кількістю порцій напою, особливо гейнери, призводить до ожиріння.
 • Атлети, серйозно захопившись обсягами трицепсів, біцепсів, втрачають зв'язок з реальністю і переходять до вживання стероїдів і анаболічних препаратів. Робити цього категорично не варто!
 • Сергій Батів

  Протеїновий коктейль для схуднення: готуємо вдома

  У багатьох людей словосполучення «протеїновий коктейль» асоціюється з професійним спортом і бодібілдингом. А між тим цей продукт має ряд корисних властивостей і не обмежується лише допомогою в зростанні м’язів.

  Представницям прекрасної статі, які мріють позбавитися від зайвих кілограмів, протеїновий коктейль допоможе схуднути. Вживаючи його щодня, вийде знизити добову калорійність. Він добре втамовує голод і створює відчуття ситості.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  В американському журналі «Nutrition Journal» ще в 2003 році було розказано про одне цікаве дослідження. Його учасники протягом 40 тижнів замість 1-2 прийомів їжі вживали білковий напій. Так от ці люди втратили більше кілограмів, ніж ті, які дотримувалися низькокалорійної дієти і їли по ній 3 рази на день.

  Тому, якщо ви прагнете скинути зайву вагу і вирішили вживати протеїновий коктейль для схуднення, то замініть їм 1 або 2 звичайних прийоми їжі. Це дозволить скоротити добове споживання калорій, налаштує організм на зниження ваги.

  Переваги коктейлю

  Основним компонентом магазинного, як втім, і домашнього протеїнового коктейлю для схуднення є білок. Він, поряд з клітковиною, один з важливих речовин для успішного зниження ваги. Білок чудово втамовує голод і дарує відчуття насичення на довгий час. Крім цього він допомагає в будівництві, а також відновленні та підтримки м’язової маси.

  Тому тим, хто серйозно займається спортом, важливо вживати білок, він допоможе в найкоротші терміни отримати красиву і підтягнуту фігуру.

  Варто сказати, що протеїновий коктейль для схуднення, що містять у своєму складі інгредієнти, багаті кальцієм: сир, йогурт або молоко з мінімальним відсотком жирності. Ці компоненти сприятливо впливають на стан кісток, зводять ризик виникнення остеопорозу у прекрасних дам до мінімуму.

  Якщо ви вирішили об’єднати протеїновий коктейль і схуднення, то повинні знати, що вживаючи його у занадто великій кількості, ви ризикуєте спровокувати деякі захворювання. Особливо це стосується жінок.

  Як уже говорилося вище, протеїновий напій містить кальцій, який служить профілактичним засобом від остеопорозу, але в той же час, якщо ви будете довго дотримуватися білкої дієти, то це може призвести до втрати корисних речовин.

  Читайте також:  Чого можна досягти за рік тренувань

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  • Запори;
  • Захворювання серця;
  • Хвороби нирок і печінки;
  • Дивертикуліт;
  • Онкологічні захворювання.

  Крім вельми серйозних болячок, напій може викликати не зниження ваги, а навпаки, набір зайвих кілограмів.

  До речі, якщо ви почали ходити в спортзал, вживати протеїновий коктейль, і схуднення пішло швидким темпом, то не варто для прискорення процесу повністю переходити на білкове харчування.

  Такий вчинок може привести до дефіциту поживних речовин в організмі і, як наслідок, до проблем зі здоров’ям.

  У будь-якому разі, якщо ви вирішили худнути, вживаючи білковий напій, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

  Енергетична цінність

  Якщо ви вирішили об’єднати протеїновий коктейль і схуднення, то краще готуйте напій самостійно. Тим людям, у яких немає часу на домашнє приготування, рекомендується, перш ніж купити напій в магазині, уважно вивчити інструкцію.

  Справа в тому, що в таких сумішах нерідко міститься дуже багато штучних інгредієнтів: натрію, цукру і т. д., які не тільки не сприятимуть зниженню ваги, але і можуть спровокувати набір ваги.

  Тому віддавайте перевагу напоям з мінімальним вмістом цукру і жиру, з хорошим об’ємом білка, клітковини і інших натуральних інгредієнтів.

  Отже, якщо ви хочете отримати максимально смачний, а головне – корисний білковий напій, то готуйте його самостійно. Давайте обговоримо рецепти приготування протеїнових коктейлів для схуднення в домашніх умовах.

  Найпростіший варіант приготування напою, так би мовити, його основа, буде виглядати наступним чином. Візьміть 340 мл молока, бажаного знежиреного, змішайте його з однією ложкою йогурту. Перемішувати найкраще в блендері. Коктейль готовий до вживання.

  Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

  • Жири – 0 г;
  • Білки – 32 м;
  • Вуглеводи – 27 р.

  Загальна калорійність – 244 ккал.

  Якщо ви готуєте протеїновий коктейль, і схуднення для вас – основна мета, то приготуйте жироспалюючий варіант. Для цього до основного рецепту, який описаний вище, додайте 100 грам полуниці (підійдуть свіжі та заморожені ягоди) і 1 столову ложку лляного насіння. Все добре перемішайте.

  Ці рецепти прості в приготуванні і дуже смачні, але якщо у вас є трохи більше вільного часу, то можна приготувати напій з великою кількістю інгредієнтів. Наприклад, спробуйте варіант з додаванням какао.

  Для нього знадобляться наступні компоненти:

  • Молоко (ідеальний варіант – знежирене) – 200 мл;
  • Сир – 300 г;
  • Какао – 1 ст. л.;
  • Вода – 150 мл

  Розмішайте всі складові до однорідної маси і можете пити. Енергетична цінність такого напою – 320 ккал. Жирів у ньому не міститься, 26 г вуглеводів, білків – 48 р.

  Взагалі, такі рецепти допускають присутність будь-яких фруктів і ягід, морозива, курячих яєць, меду або варення. Головне, при приготуванні пам’ятати, що це все-таки напій для схуднення і краще його не перевантажувати великою кількістю інгредієнтів, інакше калорійність буде занадто високою.

  Протеїновий коктейль і схуднення – чудове поєднання для тих, хто готовий працювати над собою, ходити в спортзал і бажає непросто позбавлятися від зайвої ваги, а ще отримати гарне тіло.

  Як приготувати напій ви знаєте, рецепти наведено. Якщо немає бажання робити це самостійно, то купіть готові суміші в магазині спортивного харчування. А далі вперед, до стрункої фігури без зайвих кілограм і складок. Все у вас вийде! Удачі!

  Як зробити протеїновий коктейль в домашніх умовах? | Дім

  Протеїн являє собою білок, який сприяє зростанню м’язової маси людини і є основним матеріалом для синтезу нових білків. Тому професійні спортсмени, яким потрібна м’язова маса, що не можуть прожити без протеїнових коктейлів. Ще однією перевагою цього білка є те, що є навіть спеціальна протеїнова дієта, збільшує обмін речовин, тим самим спалює підшкірний жир.

  Рецепти протеїнового коктейлю в домашніх умовах

  Природно, щоб самостійно зробити протеїновий коктейль потрібно витратити більше часу, ніж приготувати його з порошку. Проте задоволення і ефект буде набагато більше.

  З шоколадним смаком

  шоколад з горіхами 1

  інгредієнти: половина маленького батончика; сто грам тертого мигдалю; триста грам знежиреного молока; мірна ложка сироваткового протеїну зі смаком шоколаду.

  приготування: змішайте білок і молоко в блендері, вилийте в склянку і посипати шоколадною крихтою і мигдалем. їсти ложкою.

  • вживати перед початком тренувань.
  • шоколад з горіхами 2
  • інгредієнти: чашка лимонаду; мірна ложка ванільного казеїну; мірна ложка сироваткового білка.

  приготування: у герметичній ємності потрясіть білки і лимонад. покупної лимонад підходить тільки, якщо він на цукрі, а не на ас парт, оскільки він заважає зростанню м’язів.

  1. вживати після тренувань.
  2. гаряче какао
  3. інгредієнти: п’ятдесят грам швидкорозчинного какао; сто п’ятдесят грам домашнього сиру; триста мілілітрів знежиреного молока; мірна ложка сироваткового протеїну з шоколадом.

  приготування: розігрійте молоко, тільки не доводьте до кипіння. вилийте його в блендер і висипте туди сир, какао і білки. подрібніть, щоб вийшла однорідна маса.

  вживати увечері, щоб підвищити ефективність, одразу лягайте спати.

  з фруктовим ароматом

  солодкість персика

  інгредієнти: консервовані персики без сиропу; пакетик швидкої вівсянки; чашка не дистильованої, але очищеної води; маленька ложка ванільного сироваткового білка.

  приготування: всі інгредієнти змішайте в блендері. вівсянку можете замінити кукурудзяними пластівцями.

  • вживайте перед тренуванням.
  • свіжість апельсина
  • інгредієнти: триста – чотириста мілілітрів стовідсоткового натурального апельсинового соку; сто-двісті мілілітрів знежиреного ванільного йогурту; мірна ложка ванільного сироваткового протеїну.
  • приготування: всі інгредієнти перемішати в блендері.
  • вживайте, як тільки встали.
  • банановий
  • інгредієнти: столова ложка горіхового масла; невеликий банан; триста мілілітрів знежиреного молока.

  приготування: все змішати в блендері до однорідної консистенції. у жарку пору можете додати лід. горіхове масло можете замінити якісним оливковою або кокосовим (тільки без ароматизаторів і підсолоджувачів).

  1. вживайте зранку, вдень або до занять.
  2. енергетик для прес-дієти
  3. інгредієнти: лід; дві чайні ложки арахісової пасти; дві столові ложки ванільного йогурту; швидкорозчинні розмоклі вівсяні пластівці; чашка одновідсоткового молока; дві мірні ложки сироваткового білка зі смаком шоколаду.
  4. вживати перед тренуваннями.
  5. суничний протеїновий коктейль
  6. інгредієнти: лід; двісті-триста грам свіжої або замороженої суниці; дві чайні ложки арахісової пасти; дві маленької ложки сироваткового білка; чотириста мілілітрів одновідсоткового молока; триста мілілітрів нежирного ванільного йогурту.
  7. приготування: все перемішати у блендері до тих пір, поки лід повністю не раскрошиться. [reclam]
  8. вживати між прийомами їжі.
  9. бананово-апельсиновий

  інгредієнти: лід. триста-чотириста мілілітрів одновідсоткового молока; п’ятдесят грам концентрованого соку апельсина; банан.

  • приготування: все перемішати у блендері але однорідної консистенції.
  • вживати з ранку і між прийомами їжі.
  • ягідний коктейль
  • інгредієнти: лід; дві ложки сироваткового протеїну; двісті грам суміші малини, чорниці та суниць; двісті грам швидкорозчинних розмочених пластівців (кукурудзяних або вівсяних); триста грам одновідсоткового молока.
  • вживати перед тренуваннями і між прийомами їжі.
  • річний білковий коктейль
  • інгредієнти: лід; сто двадцять грамів знежиреного йогурту; двісті грам дрібно нарізаною мускатної дині; дві ложки ванільного сироваткового протеїну; триста мілілітрів одновідсоткового молока; триста грам суниці; банан.
  • вживайте вранці, перед тренуванням і між прийомами їжі.

  коктейлі чемпіонів

  1. білковий коктейль залізного арні
  2. інгредієнти:половина чашки молочного порошку; половина чашки морозива; дві склянки молока; яйце.
  3. приготування: все перемішати у блендері до однорідної консистенції.

  4. коктейль джорджа зангасу
  5. інгредієнти: два-п’ять кубиків льоду; два-три курячих яйця; дві-три мірних ложки білкового порошку; одна-дві чайні ложки пивних дріжджів; триста-триста п’ятдесят грам молока або соку; свіжі фрукти.

  6. приготування: у блендері збийте сік (молоко) з фруктами, потім додайте інші інгредієнти і перемішайте вже ложкою до кашоподібної консистенції.

  7. протеїнова потужність стіва рівза
  8. інгредієнти: столова ложка желатину; їдальня ложка меду; банан;два-чотири сирі яйця; чотириста мілілітрів апельсинового фрешу; дві столові ложки сухого молока.
  9. приготування:все перемішайте в однорідну консистенцію.

  10. напій валентина дікуля
  11. інгредієнти: три чайні ложки тертого шоколаду; кілька чанных ложок меду; сто п’ятдесят грам сметани; сто грам сиру.

  приготування:спочатку залийте сметану, потім насипте сир, після цього тільки мед і шоколад. збивайте бледнером, поки не досягнете однорідної маси.

  відео уроки

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  *