Натуральний бодібілдинг. прогресуємо без стероїдів.

натуральний бодібілдинг – це культуризм без використання анаболічних стероїдів, пептидів, інсуліну, соматотропіну і інших заборонених препаратів, які використовують професійні бодібілдери.

Іншими словами, натуральний бодібілдинг не передбачає використання препаратів, значно прискорюють послетренировочное відновлення, звідки випливає висновок, що і сам процес тренінгу «натуральних» бодібілдерів кардинально відрізняється від тренінгу «хіміків».

Йдеться, як про сам обсязі тренування, так і про кількість тренувань за тренувальний цикл, оскільки м`язи «натурала» не здатні перетравити настільки великий стрес, він для них буде надлишковим, що, в свою чергу, призведе до їх катаболізму, перетренованості і застою .

Натуральний бодібілдинг. Прогресуємо без стероїдів.

Відео: За натуральний бодібілдинг! Це реально!

Натуральний бодібілдинг, так чи інакше, але обмежений в своїх підсумкових результатах генетикою атлета, тобто, це, звичайно не означає, що виграти містера Олімпію може будь-яка людина, що використовує метандростеналон.

Ні, професійний бодібілдинг – це сукупність характеру, генетики і вже тільки потім програми, харчування і «витаминок». Але генетичний стеля у «натуралів» значно нижче, ніж у «хіміків».

Що ж робити в таких умовах «натуральному» бодибилдеру? Яких тренувальних принципів треба дотримуватися, а від яких відмовитися? За який період можна досягти генетичного стелі і що робити після цього? Давайте спробуємо розібратися з тим, що таке натуральний бодібілдинг, чи потрібно взагалі непрофесіоналові використовувати анаболічні стероїди і як найбільш ефективно проводити час в тренажерному залі!

принципи Джо Уайдера

«Натуральному» бодибилдеру слід дотримуватися кількох основних принципів тренінгу дядечка Джо, а саме: прогресії навантажень, пріоритету, ізоляції, ємності тренінгу і достатнього відпочинку. Повний список принципів тренінгу Джо Уайдера ми приводили в цієї статті, де Ви і можете з ними ознайомитися.

Власне, практично всі сучасні методики тренінгу, які продають спеціально навчені люди, є лише компіляцією цих принципів, просто вони виокремлює ті з них, які підходять початківцям і «натуралів».

Вся суть цих принципів полягає в тому, щоб атлет дав м`язам адекватну навантаження, яку вони в змозі переварити, після чого відновитися і стати тимчасово трохи більше і сильніше.

прогресія навантажень в натуральному бодібілдингу реалізується не лінійно, тобто, атлет повинен використовувати мікро і макро періодизацію.

Ми зовсім не хочемо сказати, що «хіміки» не використовують ці прийоми, просто той рівень тренованості, коли атлет вже не може прогресувати лінійно, у «натуралів» настає набагато раніше.

Мікро періодизація передбачає чергування легких, середніх і важких тижнів, коли атлет тренується з 50%, 75% і 100% робітниками вагами, так само можуть змінювати і вправи, хоча, це зовсім не обов`язково.

Прикладом програми тренувань з періодизацією навантажень може служити система Плінтовіча, якої цілком вистачить атлету з 6-10 місяцями стажу на рік-півтора. Після цього Ви досягнете плато, і Вам доведеться перейти до більш прогресивної тренувальній програмі для набору м`язової маси.

Суть же прогресії навантажень в натуральному бодібілдингу залишається колишнім – тренувати всі м`язові і нем`язові якості в момент їх суперкомпенсации.

Для цього, по-перше, Вам потрібно вести щоденник тренувань, який дозволить Вам відстежувати, як Ви прогресуєте, встигаєте відновитися, а так само він буде постійно Вас підстьобувати.

Зрештою, немає суперника краще, ніж ти сам! Саме тому і застосовується мікроперіодізація, оскільки її суттю є періодизація тренованих якостей, під час легких тренувань – м`язового почуття і енергетики, під час важких – скорочувальних білків і т.д.

Кожне м`язове і нем`язові якість має свій період відновлення, який, до того ж, може змінювати з тренованістю і гіпертрофією. Щоденник дозволить Вам відстежити ефективність Вашого тренінгу, провести аналіз і, в разі необхідності, скорегувати його, тому «натуральному» бодибилдеру потрібно обов`язково вести щоденник.

Натуральний бодібілдинг. Прогресуємо без стероїдів.

пріоритет – цей принцип Джо Уайдера, який використовував і Арнольд Шварценеггер, суть його полягає в тому, що атлет віддає перевагу в тренуваннях якихось м`язів, а інші м`язи тренує факультативно. Арнольд вибрав груди і біцепс, що і стало його коронній фішкою.

Ви теж повинні вибрати такі м`язи, ними, звичайно, повинні бути відстаючі частини тіла, оскільки, якщо Арнольд на всій тій фармакології, яку він вживав, був змушений вибирати, чому віддати перевагу, то Вам це зробити тим більше необхідно! Це не означає, що інші м`язи Ви не повинні тренувати, просто їх треба тренувати менш важко, а так само з акцентом на цільові м`язові групи.

Хочеться застерегти і сказати, що в пріоритет повинна входити, як мінімум, одна велика м`язова група, а саме ноги або спина, оскільки ці м`язові групи тренують найважчими базовими вправами.

Вище ми вже говорили про те, що натуральний бодібілдинг відрізняє, в першу чергу, обмеження в гормональному фоні, так ось, базові вправи дозволяють частково нівелювати цей недолік, оскільки вони стимулюють синтез тестостерону, соматотропіну і інших гормонів.

Так само варто зауважити, що пріоритет можна з часом поміняти, коли Ви помітите, що спина набагато більше ніг, або навпаки, або ж вирішите віддати перевагу тренуванню грудей, підтягнути біцепс, плечі, або щось ще.

ізоляція – цей принцип не відноситься до ізолюючих вправ, навпаки, «натуральним» бодібілдерам потрібно використовувати важкі базові вправи, але, виконуючи вправу на ту чи іншу м`язову групу, потрібно намагатися її відчути.

Причому, настійно рекомендуємо намагатися так зосереджуватися на техніці, щоб відчувати, що навантаження розподіляється між пучками.

Це, звичайно, Вам необхідно не для того, щоб домогтися симетрії, а для того, щоб навчитися правильно скорочувати м`язи, після чого Ви будете робити це інтуїтивно, що дозволить навантажувати цільові м`язові групи навіть на дуже важких терезах. Саме тому ми постійно радимо не полегшувати собі роботу допоміжними м`язовими групами, а, навпаки, намагатися їх ізолювати.

Відео: НАТУРАЛЬНИЙ БОДІБІЛДІНГ: Потрібні Лі Періоди На Силу, Масу, Сушку?

Натуральний бодібілдинг. Прогресуємо без стероїдів.

ємність тренінгу – це дуже важливий принцип для натурального бодібілдингу, оскільки за 40-60 хвилин тренінгу рівень тестостерону падає, а кортизолу зростає, що змушує «натурала» закінчувати тренування. Почасти, це теж є причиною, чому потрібно використовувати важкі базові вправи, а не ізолюючі, адже, базою Ви встигнете навантажити більше м`язів і дати м`язам більше навантаження за ці 40-60 хвилин, що і стане в звичайно рахунок причиною зростання м`язової маси. Якщо говорити про обсяг тренінгу з точки зору робочих підходів, т вона маленькі м`язові групи Ви повинні робити 6-9 робочих підходів, а на великі 9-12, не більше! Кількість тренувань на тиждень не повинна перевищувати 4, при тому, що, в принципі, їх можна укласти і в 3, але просто Ви займаєтеся не по 60 хвилин, а по 40.

Відео: Натуральний бодібілдинг, Як накачатися без стероїдів

досить відпочивайте – про це вже йшла мова вище, мається на увазі, що Вам потрібно тренуватися в момент суперкомпенсации, з цією метою і застосовується періодизація навантажень.

Суть в тому, що різні м`язові і нем`язові якості мають різний період відновлення, а скоротливі білки при натуральному тренінгу відновлюються взагалі 2-3 тижні, але енергетика відновлюється за пару днів, в зв`язку з чим, і виникає необхідність в чергуванні легких, середніх і важких тренувань.

Крім того, легкі і середні тренування дозволяють накопичити надміру креатинфосфат, глікоген, посприяти синтезу тестостерону, тобто, такі тренування не тільки підтримують в тонусі всі інші м`язові і нем`язові якості, але ще і готують організм до важких тренувань на гіпертрофію.

Читайте також:  Болі у спині та присідання зі штангою - поради, методи, техніка.

Натуральний бодібілдинг: відновлення

живлення – це дуже важливий елемент тренінгу, як для «хіміків», так і для «натуралів», але обсяг харчування різниться.

Звичайно, шлунок призначений для засвоєння колосальної кількості макроелементів, наприклад, білка за добу шлунок може засвоїти до 500-700 грам, але без додаткових ферментів велика частина цього білка піде в унітаз.

Не потрібно переїдати! Білка Вам достатньо близько 2 грамів на кожен кілограм власної ваги, але, якщо хочете дізнатися точні дані, можете порахувати свій азотистий баланс.

Вуглеводи підрахувати неможливо, в тому сенсі, що їх необхідну кількість залежить від Ваших енерговитрат, які ми не знаємо, тому відштовхуйтесь від 3-4.5 тисяч кілокалорій на добу або змінюйте цю цифру під себе. Жири повинні складати близько 15% від загального обсягу раціону, їх можна отримувати з оливкового масла, риби і маслин.

Відео: Натуральний бодібілдинг. Шредер. Семеніхін. Панда. Уліссес молодший

Натуральний бодібілдинг. Прогресуємо без стероїдів.

Спортивне харчування – цей елемент тренінгу набагато важливіше для натурального бодібілдингу, ніж для ненатурального, оскільки брак тих чи інших поживних мікроелементів «натурал» відчуває набагато гостріше, ніж «хімік». Якщо розподілити спортивне харчування за важливістю, то список буде наступним: креатин, вітаміни, протеїн або амінокислоти і добавки для суглобів. Самий бюджетний варіант – це приймати креатин і вживати в раціоні желатин, якщо фінанси дозволяють, то можна додати ізолят, який потрібно вживати після тренування, якщо грошей ще більше, то можна включити в раціон казеїновий протеїн і пити його перед сном, ну, а, якщо з грошима взагалі немає проблем, то купуйте собі ще й BCAA. Можна так само додати аргінін і гліцин, але це вже окрема розмова з приводу того, як «натуралу» домогтися пампинга, що вимагає окремої докладної статті.

Натуральний бодібілдинг: генетичний стеля

Підводячи підсумки, можна сказати, що з самим процесом тренінгу «натурального» бодібілдера все зрозуміло: тренуватися з періодизацією навантажень, використовувати базові вправи, обсяг тренувань низький, обов`язково вести щоденник, прогресувати навантаження, віддавати пріоритет цільовим м`язових груп, відпочивати більше, тренуватися менше.

Ще раз підкреслюємо, що кожна людина індивідуальна, тому визначити, скільки саме потрібно відпочивати для відновлення тієї чи іншої м`язової групи потрібно саме Вам, можете тільки Ви самі, а для цього Вам потрібен щоденник, який і дозволить Вам, врешті-решт, скласти таку програму тренувань, яка підходить саме Вам.

Питання в іншому, що робити, коли буде досягнутий генетичний стеля?

генетичний стелю – це така м`язова маса, яка є граничним для Вашого поточного гормонального рівня і взагалі стану організму.

Відповідь дуже проста – потрібно працювати над фундаментом: тренувати серце, зв`язки, попрацювати над силовими показниками, а так само грамотно скористатися растренированности. Вам доведеться прогресувати, роблячи 2 кроки назад і 3 вперед.

Що це означає на практиці? Припустимо, у Вас робоча вага в жимі лежачи 100кг, Ви опускаєте його до 60кг і потім протягом 2-3 місяців підходите до свого робочого вазі, але на ньому не зупиняєтеся, а починаєте додавати по 1-2 кг на кожному тренуванні, за рахунок того, що м`язи відпочили, Вам це вдасться, а за рахунок того, що вони були растренированности, той стрес, який вони отримають вже на підході до Вашого максимуму, буде достатнім для прогресу в синтезі скорочувальних білків.

Важливо зауважити, що «кроки», які Ви будете робити після того, як пройдете за свій максимум, повинні бути маленькими, по 1-2кг за тренування, бути може, навіть доведеться додавати не в вагах, а в повторах, це не важливо.

Якщо Ви зможете виконати на 1 повторення більше – це вже прогрес, важливо не йти швидко, а йти в принципі, оскільки за 2-3 роки тренінгу ці маленькі кроки стануть гігантським стрибком.

Пам`ятайте, що йде, в правильно напрямку, обжене біжить, що збився зі шляху!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі

17 | Липень | 2015 | Дубно міський портал

Натуральний бодібілдинг. Прогресуємо без стероїдів.

Останнім часом набув актуальності бізнес доставки їжі додому – у когось гості на поріг через годину ненавмисно нагрянуть, хтось приїхав з тривалого відрядження і немає сил самому приготувати їжу, комусь просто лінь собі приготувати, тому легше замовити готовий обід в асортименті. Дуже багато хто починає звертатися у відповідні агентства. При досить великої конкуренції на ринку, своїх клієнтів все-таки можна знайти, тому варто подумати про відкриття власного бізнесу з доставки їжі (кейтерінгу).

Форм бізнесу з доставки декілька: використовуючи готову ресторанну їжу і продаючи її зі своєю націнкою, готувати самим в спеціально обладнаній кухні, готувати вдома, продавати самим або використовуючи послуги кур’єра з машиною, продавати їжу, заготовлюючи її у вигляді напівфабрикатів в холодильні камери, і шукати клієнтів через інтернет-сайт. Дуже ефективний цей бізнес з використанням інтернет-сайтів, що працюють агентствами з доставки їжі. Бізнес-план, який тут пропонується на розгляд, складений саме для таких сайтів.

Реалізація бізнес-ідеї доставки їжі додому проходить ряд послідовних етапів.

Перш, ніж приступити безпосередньо до продажу їжі на дому за допомогою розкрученого інтернет-сайту, його потрібно відкрити для цих цілей, і розрахувати витрати на момент відкриття бізнесу і на найближчі хоча б 2-3 місяці, щоб бачити, як рухається розвиток бізнесу https://mys.ua/dostavka/dostavka-edi . При плані великого потоку клієнтів знадобиться від 5 до 10 тис.  (на момент відкриття бізнес-проекту) Сайт можна розробити з нуля, а можна купити вже готовий варіант. Краще зупинитися на готовому варіанті – це буде коштувати від 30 тис, а розробка свого сайту може забрати багато часу, сил, і обійдеться набагато дорожче. Дизайн сайту та опрацювання деяких маркетингових стратегій для збільшення продажів. Щоб сайт «працював» і залучав клієнтів, підприємцю необхідно докласти максимум зусиль, щоб надати йому респектабельний вигляд, тоді будь-який користувач, хто навіть випадково потрапить на його сторінку, захоче замовити собі обід кур’єрською доставкою.

Щоб бізнес розвивався ефективно і максимально швидко, потрібно відразу для себе вирішити, яким шляхом він буде йти. Доставка їжі через сайт має два шляхи: купівля товару по зробленому замовленням клієнтом, а не заздалегідь, зберігання запропонованої продукції в спеціальному приміщенні.

Даний бізнес-план використовує другий варіант доставки їжі, який має свої етапи розвитку: Вибір приміщення під оренду для складу, де будуть встановлені холодильні установки під продукти. На це може знадобитися близько 100 тис. Рублів. Купівля холодильників для зберігання продуктів і установка їх в одній кімнаті на складі, що буде зручно в користуванні і економічно вигідніше.

Перші замовлення і персонал. Замовлення робляться за попередніми меню, складеним для клієнтів за їх запитами.

Натуральний бодібілдинг. Прогресуємо без стероїдів.

Тестостерон збільшує лібідо, покращує показники спермограми, відновлює нормальний статевий акт.
Після 30 років чоловічий організм починає зменшувати вироблення тестостерону на 1,5% на рік.

До сорока років у чоловіків відбувається погіршення пам’яті, статевої функції, зниження імунітету. Це говорить про те, що організм потребує чоловічому гормоні і старіє, а ендокринна система уповільнює свій природний ритм роботи.

Багато чоловіків для продовження активного життя починають використовувати різні гормональні препарати.

Щоб досягти необхідного рівня тестостерону, потрібно приймати препарати, що стимулюють вироблення чоловічого гормону в організмі або містять його як діюча речовина.

Сучасна фармакологія знає лікарські трави про які можна дізнатись cмотреть здесь, в яких містяться активні речовини для збільшення рівня тестостерону. Вона використовує їх у лікарських препаратах і біологічно активні добавки.

Читайте також:  Віджимання на брусах

Вони стимулюють ендокринну систему і виробляють чоловічий гормон в необхідній кількості.

Низька концентрація чоловічого гормону в сироватці призводить до різних захворювань у чоловіків. Гипогонадизм розвивається при недостатній його секреції. У чоловіків при цьому захворюванні починають збільшуватися грудні залози.

Часто це захворювання страждають любителі пива, в якому багато жіночих гормонів. До цього захворювання приєднуються зниження статевого потягу, підвищена стомлюваність, депресія. Імпотенція і зменшення статевих органів вказують на серйозний недолік чоловічого гормону.

При таких симптомах лікарем-андрологів призначаються необхідні лікарські препарати.

Вживання ліків, які збільшує тестостерон, призводить до поліпшення структури тіла чоловіка. Відбувається зниження маси підшкірного жиру, збільшення м’язів і поліпшення структури кісткової тканини. Підвищення тестостерону покращує статеву функцію і надає позитивну дію на психіку чоловіка, покращуючи його настрій.

Ліки для підвищення чоловічого гормону в організмі призначає лікар-андролог після ретельного обстеження та проведення діагностики. Засоби, що підвищують тестостерон, призначають у будь-якому віці, щоб досягти необхідних рівнів чоловічих гормонів в організмі.

Натуральний бодібілдинг. Прогресуємо без стероїдів.

Звертаючи свій погляд до вершин Олімпу, більшість людських одиниць, що населяють надра спортивних підвалів і місця надсучасних спортивних центрів, спостерігає із заздрістю за щоденним буттям і сліпучим пишністю небожителів.

Стікаючи слиною і соплями, молодняк зі свого крихітного світу повсякденності вдивляється вдалину, де їх ідоли й кумири з епічним розмахом, масштабно і пишно пропалюють відпущений їм час і залишки могутнього здоров’я.

Перемагаючи побут і життєвий затишок, рядові адепти бездопінгових методик і поборники спортивного благочестя крок за кроком наближаються до атлетичних висот – обителі напівбогів і героїв, не підозрюючи про те, що ці самі висоти і олімпійські вершини – ніщо інше як бездонна прірва, сутінкова зона, заповнена мешканцями темних глибин, а не блакитноокими ангелами.

У цій статті, яка є своєрідним доповненням до моєї попередньої публікації під назвою «Перший фармакологічний досвід», я спробую відрадити новачків, що замислюються про перехід з «натурального» дивізіону в «хім.наркологіческій», або ж навпаки, підштовхну коливних недохіміков до якнайшвидшого проведення першого фарм.курса.

Основне завдання цієї статті – змусити атлета-новачка задуматися над своїм тілом майбутньому / можливою спортивною кар’єрою, навчити початківців культуристів аналізувати свої бажання, амбіції, потреби і співвідносити все це з реальним життям, паралельно приймаючи правильні рішення з подальшим плануванням свого бодибилдерских буття.

Перебування в ролі неофіта – справа метушливо-важкий і разом з тим інтригуюче-доленосне. Перші роки тренувань – час романтичних шукань заповітних універсальних істин ББ і період дурного копіювання різних систем / методик.

У цей період закладається фундамент, як ментальний, так і тілесний, на якому буде «збудований» Новий Людина, що прагне до саморозвитку або творчим шляхом, або шляхом саморуйнування.

Перед кожним новачком рано чи пізно постає нелегкий вибір між двома світами, вірніше сказати між двома безоднями – пітьмою натурального бодібілдингу та мороком фармофтикательства. І та, і інша стезя можуть зрештою призвести або до вічних муках, або до порятунку.

Багато разів на форумах і в спец.літературе я зустрічав це протиставлення «хімік – натурал», подібне спрощене біполярний сприйняття даної проблеми завжди ставило мене в безвихідь і викликало лавину обурення.

Я не розумів, чому спортивне співтовариство виявилося розколотим на два ворогуючі табори, при тому що кожен учасник цього протистояння час від часу залишає рідне гніздо і перебирається у ворожий стан.

Адже кожен хімік був колись натуралом, а деяка частина натуралів – це колишні хіміки, з тих чи інших причин закинули фарму.

Велика частина прихильників безстероідного спорту день і ніч думає про те, як би підвищити рівень андрогенів в організмі природним чином, а абсолютна більшість фармопоглотітелей значну частину свого життя проводять в міжкурсовому, тобто натуральному дрейфі і марять про бездопінгового існування.

Потрапляючи в спітнілу атмосферу спортивного залу, молодий спортсмен, що являє собою Tabula rasa (чисту дошку), як губка починає вбирати в себе терпкий дух атлетизму разом з цілою брилою різних термінів, понять, жаргонізмів, корпоративних правил, моральних установок та інформаційних штампів.

Занурюючись в качковский фольклор і бодибилдерских «міфологію», він дізнається не лише про існування різних тренувальних методик і вуглеводно-білкових вікнах, але і про різноманіття фарм.арсенала. Інформаційно-культуристическая соціалізація приводить його, як правило, в один з військових таборів – або в фортецю хіміків, або в окопи натуралів.

А далі починається найцікавіше – військові дії з неодмінними вилазками на ворожу територію і періодично трапляються великомасштабними бойовими операціями.

У процесі цього мочилова качок-недоук може назавжди загрузнути в своїх військових пристрастях, а може стати перебіжчиком, розчарувавшись у своїх уявленнях про ідеальний світоустрій і про це він може почитати та знайти здесь. Найчастіше Качковський мислення і спосіб існування замикається в цієї порочної двоїстої системі стереотипів і забобонів.

Людині неймовірно важко буває осягнути лежачу на поверхні істину. Застосування хімії і натуральний бодібілдинг – явища нейтральні за своєю морально-етичної наповненості. Не можна прив’язувати до добра або до зла ні натуральний, ні анаболоёмкій спорт. Ми вже звикли до того, що фарм.

потребленіе називається «темною стороною», а вільний від хімії спорт – «світлої». З хімією асоціюється шлях до смерті, а бездопінгового різновид спорт.завісімості пробуджує у свідомості образи добра і нескінченного позитиву. І що найприкріше – так думають не тільки прості смертні, далекі від «заліза», а й багато представників спортивної спільноти.

На практиці ця «священна війна» виявляється дурною і безглуздою, тому і натуральний, і фармакологічний вектор мають свої переваги і недоліки, що в підсумку врівноважує їх і примиряє.

Хімія допомагає нам витримувати нелюдські навантаження на тренуваннях, страхує нас від багатьох травм і перетренованості, дає нам більше сил і енергії, мотивує нас на нові рекорди і досягнення, налаштовує нас на вдалий старт з мінімальний рівнем жиру в організмі і т.д. і т.п.

Зворотною стороною медикаментозних метаморфоз можна вважати цілий букет потенційних побочек, спотворене уявлення про тренінг та відновленні (нездатність / невміння тренуватися і прогресувати без шприца), затяжні посткурсовие депресії, епідемію стероїдного недоумства у недокачков (процитую знаменитий фільм «коли з долбойоб виходить супердолбоёб», а НЕ надлюдина зі звичайного хомосапіенс) і інсулінова смертність. Натуральний бодібілдинг так само рясніє плюсами і мінусами. Для натуралів розроблено безліч тренувальних систем різного профілю, які дозволяють розкрити на всі сто потенціал організму. Адепти безшпріцових методик можуть повільно прогресувати без психологічно вимотують фарм.курсов і фаз відновлення. Широкий спектр різних БАДів і «натуральних» стимуляторів дозволяють натуралів досягти непоганих результатів, експериментуючи з харчуванням і відновленням. Нехімікам не потрібно планувати свій бюджет під регулярно проводяться курси і витрачати величезні гроші на супутні препарати типу ІА. У натуралів немає ризику роздобути абсцес або передчасну лисину разом з сучьім вим’ям. Їм не потрібно турбуватися про кримінальну відповідальність і доларах-кидок. Їхнє життя розмірено і безтурботна. Але й спорт без стероїдів має силу-силенну негативних нюансів. Професійна спортивна кар’єра без допінгу не можливе, всі великі перемоги в різних спортивних дисциплінах відбуваються під впливом «наркозу». Хто б і що мені не говорив, я переконаний в тому, що натурали більш схильні до різних травм, ніж захіміченние спортсмени. Та й відновлення після різних тренувальних форс-мажорів йде набагато швидше при вживанні «заборонених» препаратів. Натурали важче переносять перетренированность і застої в прогресі, що нерідко призводить до повної відсутності ентузіазму на тренуваннях, а в окремих випадках і до відмови від відвідування тренажерного залу. «Чисті» спортсмени легко прогресують в силі, швидкості і витривалості, але в наборі маси майже завжди виникають труднощі, що пояснюється цілим комплексом причин. Іноді виникають суто психологічні проблеми, пов’язані з почуттям ураженості і неповноцінності, яке з’являється і загострюється на тлі побратимів-хіміків. Коротше кажучи, і хіміки і натурали знаходяться приблизно в однакових умовах і кожен початківець спортсмени повинен сам визначитися у виборі.

Читайте також:  Дієти для «сушіння» з мінімальною втратою м’язової маси.

Ця стаття написана для тих, хто стоїть на роздоріжжі і не знає чи робити найближчим часом перший стероїдний курс. Я не можу брати відповідальність за ваше самовизначення, але можу сказати, що краще якомога довше залишатися недоторканим стероїдних ярмом і намагатися з усіх сил покращувати себе натуральним способом.

Однак «всі ми люди, всі ми люди» … і нице прагнення до тілесної краси і фізичній потужності тягне нас у безодню стероїдних пристрастей, спалюючи мости і руйнуючи останні ілюзії.

Далі розглянемо практичний аспект майбутньої фармакологічної самореалізації і, перебуваючи над загальним антидопінговим ажіотажем, спробуємо об’єктивно визначити своє місце в ієрархії нашим уявних бажань і реальних потреб.

Як швидко прогресувати без застосування стероїдів

Даним питанням задаються всі атлети-початківці, які не так давно переступили поріг свого тренажерного залу. Надивившись мотиваційних відео або гуру фітнесу та бодібілдингу на ютубі, початківець спортсмен прагне перевершити свого мотиватора.

Однак, як показує практика, одне лише прагнення до перемоги гарантує не більше 1% успіху, так як решта 99% залежать не від завзятості, а безпосередньо від грамотного підходу до тренінгу. Вважаючи, що тільки наполегливою працею можна досягти результату, люди сильно помиляються.

Адже якщо ви не можете підняти 200 кг, то, як би ви не старалися, ви не зробите це без допомоги спеціального інвентарю або цільової підготовки, яка триває, до речі, роками.

До ваги необхідно підходити плавно. Це стосується і прогресу, так як існує помилкова думка, що нібито стероїди прискорюють прогрес – це помилка: вони прискорюють відновні процеси, але не прогрес.

Прогрес в спорті – всього лише побічний результат тривалих грамотних тренувань. Ті, кому набридло чекати, застосовують фармакологічні препарати.

А ті, хто цього не розуміє, приймаючи їх, вважають, що зростання маси і сили залежить тільки від них.

Суть така, що незалежно від того, з яким харчуванням або з якими додатковими добавками ви займаєтеся, результат залежить від підходу до тренувань і подальших відновлювальних процедур.

Натуральний же тренінг може розтягнутися на роки, але й у разі припинення результати також будуть йти роками, а у випадку зі стероїдами ефект «відкату» відомий всім.

Силові показники можуть впасти навіть нижче, ніж були раніше.

Що потрібно робити, щоб прогресувати без стероїдів

  • Сон не менше восьми годин на добу, де глибока фаза сну повинна припадати на другу годину ночі
  • Гармонійне збалансоване харчування в один і той же час доби протягом усього тренувального періоду
  • Дозовані фізичні навантаження без перевтоми ЦНС
  • Відсутність стресів, що викликають активний синтез кортизолу та інших гормонів, що руйнують м'язи
  • Рясний прийом білкової їжі (на фоні великого відсотку клітковини в раціоні)
  • Відсутність в раціоні фаст-фуду і інших вуглеводів з високим глікемічним індексом

Не слід думати, що прогрес в спорті є запорукою наполегливої ​​праці або удачі. Зрозуміло, завзятість має місце бути, але найголовніше – це правильний підхід до тренувань в тренажерному залі.

Успіхів у спортивних результатах, дорогі друзі!

Джерело: http://tweet-tweet.ru/?p=2380

бодібілдинг без стероїдів

Бодібілдінг без стероїдів має право на існування і без застосування стимулюючих препаратів для швидкого набору м'язової маси.

Натуральний бодібілдінг – це престижно, модно, здорово і корисно, накачатися без хімії цілком реально, тільки треба грамотно і з розумом використовувати можливості і резерви людського організму.

Безумовно, для досягнення видимого результату від бодібілдінгу без стероїдів знадобиться набагато більше часу, але воно того вартує! Давайте дізнаємося чому.

Прогрес навантажень

Зрозуміло, що стероїдні препарати дозволяють будь-якій людині, навіть при поганому харчуванні і відсутності відпочинку, швидко і досить легко наростити м'язову масу, результат буде у будь-якому випадку. Але, частенько, він також швидко зникає, як і з'явився.

А ось бодібілдеру-натуралу для видимого ефекту доведеться неабияк потрудитися, а це означає, що він повинен тільки правильно харчуватися, регулярно тренуватися і повноцінно відпочивати.

Фізичне навантаження – це свого роду стрес для людського тіла, який з часом адаптується до цього чинника, а результативність зупиняється, ефект від силової роботи помітно слабшає, настає період “плато”. Прогрес навантажень – це головний критерій для росту м'язів і набору сили.

Треба поступово нарощувати робочу вагу, щоб тримати стресовий рівень тренування на такому рівні, коли йде інтенсивне вироблення анаболічних гормонів, що обов'язкове для м'язового росту. Ведіть щоденник, пробуйте нові ваги і вправи, безумовно, з певною обережністю.

Але, рано чи пізно, кожен культурист досягає своєї “природної межі”, після чого подальший прогрес йде дуже повільно, або зовсім зупиняється.

Для того, щоб “чистому” бодібілдеру подолати цей поріг, треба збільшити вироблення гормонів або удатися до спортивної періодизації, зробити паузу, а потім знову почати інтенсивну треніровку.

Якщо ви віддаєте перевагу бодібілдінгу без стероїдів, значить, у вашому організмі виробляється певна кількість гормонів, вибирайте складніші базові вправи, які краще стимулюють їх вироблення, чим простіші які ізолюють.

Тобто, чим складніше технічніша вправа, більше м'язів задіяно в його виконанні, тим більше гормональний відклик, це така спортивна важкоатлетична аксіома. Важливо уникати перетренованості, і не добитися негативного ефекту, для цього тривалість тренінгу має бути не більше за п'ятдесят хвилин.

Рівень стресу має бути помірним, щоб принести користь, менше нервуйтесь, більше відпочивайте і в міру займайтеся, паралельними культуризму, видами спорту. Можете піти по іншому шляху у бодібілдінгу без стероїдів – використовувати принцип періодизації : ви досягли своєї максимальної робочої ваги, щоб пробити цю “природну межу”, тимчасово тренуйтеся з легшими вагами, а потім, знову, візьміть важку вагу. Зробити один крок назад, щоб згодом просунутися на два вперед!

Харчування – основа м'язового росту

Раціон культуриста-натурала – це особлива частина, що вимагає скрупульозного і уважного ставлення. Для бодібілдінгу в чистому вигляді потрібний надлишок калорій. На ділі поєднати втрату жиру і ріст м'язів виходить дуже рідко, адже це два, абсолютно різних, фізіологічних процеси.

Для м'язового приросту потрібна енергія, а значить їжа, і краще, щоб її було в надмірній кількості. Тільки тоді вона задовольнить усі енергетичні потреби атлета. У підрахунку калорій вам допоможуть електронні калькулятори харчової калорійності.

Потрібні тільки корисні продукти, багаті білком і складними вуглеводами, а жири, особливо тваринного походження, краще у своєму меню мінімізувати або виключити. Спробуйте приймати ферменти, неодмінно в дозволених дозуваннях, для кращого засвоєння поживних речовин з їжі.

Пам'ятайте, що прогресувати можна і при природному натуральному харчуванні. Бодібілдінг без стероїдів заслуговує поваги!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*