Як накачати груди жінкам та дівчатам?

28.04.2018

Дівчата часто стають жертвою … поширеної помилки, що активне навантаження на м’язи, зробить їх не жіночними, схожими на чоловіків. Це не вірно, підтягнута, спортивна жіноча фігура, привертає захоплені погляди, викликає заздрість у інших дівчат. Потрібно підходити до спортивних вправ без фанатизму, мати почуття міри.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Виконання простих вправ в домашніх умовах, дозволяє дівчині отримати підтягнуту груди і сідниці, не вдаючись до послуг пластичного хірурга. Проявивши терпіння, кожна жінка може накачати грудні м’язи, що збільшить груди, зробить її пружною і красивою.

Вправи, що зміцнюють м’язи, доступні не тільки в дорогому фітнес центрі, їх можна виконувати вдома. Вони не вимагають дорогих тренажерів і не займуть багато часу.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Забобони і міфи, що відлякують дівчат від занять спортом

Багато дівчат відмовляються від виконання фізичних вправ, побоюючись завдати шкоди своєму здоров’ю і зовнішнім виглядом. Це хибні уявлення, міфи. Розберемо їх докладніше:

 • Спроби накачати грудні м’язи, зроблять груди жорсткою. Це не може статися, так як грудна залоза складається їх жирової тканини, м’язів в ній немає.
 • Груди зменшиться в розмірах. Фізичні навантаження сприяють згорянню жиру в організмі. Жир в молочній залозі має зовсім інші властивості і щільність, ніж той, що відкладається на животі та стегнах. Активні заняття спортом, йому не страшні.
 • М’язи рук і грудей почнуть рости за чоловічим типом. Зростання м’язів залежить від кількості тестостерону (чоловічий гормон) в крові. Жіночий організм виробляє його в дуже малих обсягах. Дівчині, що не приймає стероїди, побоюватися нема чого.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Спортивний інвентар для занять вдома

Накачати грудні м’язи будинку, можна простими вправами, з використанням спортивного інвентарю. Для занять в домашніх умовах потрібно:

 • Гантелі. При виборі оцінюйте рівень свого фізичного розвитку. Оптимальними будуть розбірні моделі, вони дозволять змінювати вагу при необхідності.
 • Еспандер. Створює ефективну навантаження на грудні м’язи.
 • Гімнастична лава. Використовується для занять з гантелями, вправ на прес.

Перерахований інвентар не займе багато місця в квартирі, не зажадає великих витрат при покупці. Спортивний одяг для занять вдома має одну вимогу. Дівчині в ній повинно бути зручно.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправа для збільшення грудей

Кожне тренування повинна починатися з розминки, вона дозволяє розігріти м’язи, підготувати їх до активної роботи. Розминка дозволить уникнути розтягнень зв’язок, м’язових спазмів. Рухи при розминці в домашніх умовах довільні, як під час ранкової зарядки, достатньо 10-15 хвилин.

Віджимання від підлоги

Найдоступніша і дуже ефективна вправа, що дозволяє накачати груди будинку. Не потребує додаткових пристосувань або снарядів, потрібен тільки рівну підлогу.

 1. Приймається упор лежачи: долоні на підлозі, тіло рівне. Якщо м’язи рук слабкі, можна спиратися на коліна.
 2. Рухи виконуються плавно, руки згинаються в ліктях, груди стосується статі, потім розгинаються.
 3. Робиться 3 підходи по 10-15 повторень.
 4. Згодом, кількість підходів і повторень збільшується. Між підходами робити паузу 1-2 хвилини.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправи з гантелями

Вправи з гантелями в домашніх умовах вимагають обережності, якщо є можливість, залучайте помічника.

 • Лягайте на гімнастичну лаву, візьміть гантелі в руки. Одночасно піднімайте гантелі вгору і опускайте вниз. Рухи виконуються повільно. Зробіть 2-3 підходи по 10 повторень. Згодом, збільшити вагу гантелей і кількість повторень. Між підходами робити паузу 1-2 хвилини.
 • Вправа виконується також, тільки руки з гантелями зводяться і розводяться в сторони. Правильне виконання вправ, дозволить швидко накачати м’язи грудної клітки будинку. Для підвищення ефекту, вправи можна поєднувати.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправи з еспандером

Вправа виконується стоячи, в кілька підходів:

 • 10-15 розтягування на рівні грудей,
 • 10-15 розтягування на рівні живота,
 • 10-15 розтягування на рівні голови,
 • 10-15 розтягування за спиною.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Виконуючи вправи вдома, необхідно пам’ятати, легкі больові відчуття під час і після тренування будуть, але біль не повинна бути сильною або різкою.

Після занять, потрібно прийняти теплий душ, це розслабить м’язи. Чекати результатів в перші дні не слід, але через 2-3 місяці він обов’язково з’явиться.

Головна умова тренувань, це регулярність. При систематичних заняттях, ви обов’язково досягнете бажаного результату, зможете накачати м’язи і отримати гарну, пружну і підтягнуту груди.

Накачати грудні м’язи дівчині і жінці в домашніх умовах Ссылка на основную публикацию Як накачати груди жінкам та дівчатам? Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Секрет шикарної фігури: як швидко та ефективно накачати груди

В районі грудної клітини розташована одна з найбільших і складних м'язових груп. І, звичайно, при складанні персональної програми вправ її не можна обходити стороною.

Базові вправи, призначені для цієї групи м'язів, задіють крім власне грудей ще й спину, руки і прес.

Крім базових, важливо виконувати і ізолюючі вправи (такі, де навантаження припадає в основному на одну з м'язів), а також постійно нарощувати навантаження.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

М'язи грудей // fitseven.eu

Кращі вправи на груди в домашніх умовах

Вдома вибір спортивного інвентарю зазвичай невеликий, якщо взагалі є. Але щоб почати працювати над своїми грудними м'язами, ніяких допоміжних засобів не потрібно, адже найкращий спосіб — старі добрі віджимання.

Почати варто з класичних віджимань: долоні повинні розташовуватися прямо під плечима. Не женіться за кількістю підходів, правильна техніка набагато важливіша. Виконуючи вправу, концентруйтеся на грудних м'язах, постійно відчувайте їх роботу. Коли ви навчитеся з легкістю виконувати цю вправу (і злегка підкачаєте груди), переходьте до ускладнених варіантів.

Один з них — віджимання з широкою постановкою рук. Що ширше розставлені руки, тим більше навантаження переходить з трицепса на грудні м'язи і тим ефективніше стає вправа для накачування грудей.

Популярні новини зараз Показати ще

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Віджимання // maskulin.com.my

Протилежність йому — віджимання з вузьким хватом, коли руки знаходяться максимально близько одна до одної. Така вправа, навпаки, збільшує навантаження на трицепс — а ми пам'ятаємо, що в роботі з тілом необхідний комплексний підхід.

Щоб урізноманітнити віджимання, додайте опору. В упорі одна рука повинна стояти на підлозі, інша — на невеликому підвищенні. Виконуйте не менше 3-х підходів по 10-15 віджимань на кожну руку.

Віджимання з опорою можна виконувати також, поставивши на піднесення ноги, а руки залишивши на підлозі. У такому положенні навантаження зміщується на верхню частину грудних м'язів. Якщо ж на підлозі залишаться ноги, а руки будуть стояти трохи вище, більше навантаження отримає нижня частина.

Щоб збільшити навантаження — додайте до віджимань стрибки руками. Цю вправу варто виконувати, коли м'язи грудей вже прокачані до певного рівня. При підйомі відривайте руки від підлоги (можна навіть зі сплеском). Можна додати опору: при віджиманні «застрибуйте» руками на невелике піднесення, при наступному — «зістрибуйте» назад.

Крім віджимань, до базових вправ для грудних м'язів відносяться вправи з гантелями: жим, зведення і пулловер. Їх цілком достатньо для опрацювання всієї мускулатури верхньої частини тіла, і вони підходять для домашніх тренувань: в разі відсутності гантелей можна скористатися, наприклад, пляшками з водою.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Жим гантелей // wp.com

Однак слід врахувати, що для ефективного тренування м'язів грудей навантаження потрібно постійно нарощувати, а тримати вдома великий арсенал спортивного інвентарю — не цілком раціонально.

Для виконання жиму потрібно лягти на лаву або просто на підлогу. На вдиху піднімайте гантелі вгору, на видиху — опускайте. При опусканні передпліччя і плечі повинні утворити прямий кут, а лікті не повинні опускатися нижче плечей. Опускати руки потрібно повільно, без різких рухів.

Читайте також:  Натуральний бодібілдинг. прогресуємо без стероїдів.

Цю вправу можна також виконувати на похилій поверхні, для зміщення навантаження вгору або вниз — в залежності від того, з яким пучком м'язів ви хочете попрацювати.

Друга вправа — зведення гантелей — схожа на першу, тільки руки опускати слід на вдиху, через сторони, розтягуючи м'язи грудей. Така вправа задіє більше м'язових волокон, зміцнюючи їх. Гантелі для нього краще взяти трохи меншої ваги.

Пулловер не вийде виконувати на підлозі, але це не привід відмовлятися від вправи навіть за відсутності спеціальної спортивної лави — можна скористатися, наприклад, ліжком. Підніміть гантель над головою, взявши її двома руками. На вдиху опустіть руки максимально далеко за голову. Ви відчуєте, як розтягуються м'язи спини. На видиху знову підніміть руки над головою.

Жим лежачи можна виконувати не тільки з гантелями, а й зі штангою — і це, мабуть, найкраще, що можна зробити для накачування м'язів грудей. Новачкам досить робити 5-7 повторів, доповнюючи тренування ізолюючими вправами.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Жим штанги лежачи //pumpmuscles.ru

На самому початку шляху до прокачаних грудних м'язів важлива не стільки вага (її слід нарощувати поступово), скільки правильна техніка виконання. Оптимальне навантаження створить хват в півтора рази ширше плечей.

Опускайте штангу на вдиху, ні в якому разі не торкаючись грудей і не розслабляючи м'язи в нижній точці. Випрямляти руки до кінця теж не треба. Встановлювати лаву можна під кутом, це збільшить навантаження. Цю вправу не варто робити на втомлені м'язи — тренування повинне з неї починатися.

За допомогою штанги можна виконувати і іншу вправу, що допомагає прокачати верхню частину грудного м'яза. Упріть один кінець штанги в кут, на другий надіньте необхідну вагу. Штовхайте штангу вперед спочатку однією рукою, потім другою.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправа зі штангою // mensfitness.com

У спортзалі можна урізноманітнити звичні віджимання. Їх можна виконувати на брусах або петлях. Такі віджимання дають набагато більше навантаження на м'язи. При виконанні таких вправ найважливіше — тримати спину рівною і опускатися якомога нижче.

Віджиматися можна також за допомогою босу-платформи для балансування або на фітбол. Це додає до навантаження необхідність утримувати рівновагу.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Віджимання з балансом // cellucor.com

У залі слід звернути увагу на тренажер-метелика. Зведення рук, яке виконується на ньому, відноситься до ізольованих вправ для грудних м'язів. Зводити руки потрібно на видиху, а розводити — на вдиху і якомога плавніше.

Гарний для прокачування грудей і кросовер. Одна з кращих вправ, яке можна виконувати на цьому тренажері — зведення рук навхрест. У вихідному положенні розведіть руки в сторони на рівні плечей, злегка зігнувши в ліктях.

На видиху схрестіть руки — перед собою або внизу, в залежності від того, хочете ви опрацювати верхню чи нижню частину грудного м'язу. На вдиху після секундної затримки повільно розведіть руки назад.

Тренажери дають одноманітне, ізольоване навантаження, зате ризик нашкодити собі під час заняття — мінімальний.

Чи варто жінці прокачувати грудний м'яз?

Якій дівчині не хотілося б збільшити груди на розмір-другий за допомогою вправ? На жаль, це неможливо: жіночі груди складається з жирової тканини і молочних залоз, і заняття спортом майже не впливають на форму і розмір. Хіба що, займаючись фітнесом для схуднення, можна сміливо підбирати білизну з меншим розміром чашечки: жирова тканина спалюється рівномірно по всьому тілу і груди — не виняток.

Однак вищесказане — не причина нехтувати силовими вправами. Робота з цією групою м'язів — відмінна профілактика обвисання грудей. Також варто приділяти увагу м'язам спини і кора — підкачати їх ніколи зайвим не буде.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправа для грудей // gducfkis.ru

Остерігатися надмірно «розкачати» грудні м'язи дівчатам не варто. Жіноче тіло в цьому плані набагато «повільніше» за чоловіче, і без прийому гормонів обсяг може лише ненабагато збільшитися.

Для тих, хто не готовий годинами пітніти в спортзалі, але хоче тримати в тонусі тіло в цілому і м'язи грудей зокрема, існують програми вправ, що займають всього декілька хвилин в день.

Типові помилки при тренуванні грудних м'язів

Найбільша помилка, яку можна допустити — качати груди занадто часто. При такому підході м'язи не встигають відновлюватися після навантажень, і тому навідріз відмовляються рости і набувати гарної форми. Рекомендується приділяти цій групі м'язів одне тренування на тиждень, поєднуючи з трицепсом або м'язами спини, після цього даючи грудям кілька днів відпочинку.

Інша помилка — захоплюватися ізольованими вправами, приділяючи таким чином уваги тільки одному з м'язів. Нічого поганого в таких вправах немає, але вони повинні входити в повноцінну програму тренувань, поєднуючись з базовими, інакше толку від них не буде.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Віджимання на петлях // lifehacker.ru

Не можна також нехтувати технікою виконання вправ, намагаючись компенсувати це великою вагою або кількістю підходів. Це не той випадок, коли кількість замінює якість. Щоб домогтися росту м'язів, кожен рух має бути максимально ефективним. Якщо ви не впевнені, що виконуєте вправи правильно, скористайтеся послугами тренера.

Як зміцнити та підтягнути груди жінкам. Комплекс вправ

Як накачати груди жінкам та дівчатам?Жіночі груди – це, поза сумнівом, справжній фетиш: предмет мрій як чоловіків, так і жінок, у яких з ними проблеми. Не дивно, що питання про те, як збільшити груди за допомогою тренувань – одне з найпопулярніших у тренажерних залах та на тематичних інтернет-ресурсах. Збільшити груди мріють багато жінок – і лише деякі хотіли б їх зменшити. Після пологів або з роками часто виникає ще одна проблема: груди потребують підтяжки. Природно, більшості дам не хочеться лягати під ніж хірурга, звідси і стільки питань про вправи, які можуть підтягнути та накачати грудні м’язи жінкам та дівчатам. Ось про це ми і поговоримо у цій публікації.

Чи можливо збільшити груди жінкам за допомогою тренувань?

Змушені відразу ж засмутити: збільшити або якось кардинально змінити форму грудей жінкам за допомогою одних лише тренувань неможливо. Це пояснюється досить просто – фізіологією жіночого організму.

Жіночі груди розташовуються поверх м’язів грудної клітки і складаються з залозистої маси та жирових клітин. При цьому пропорції можуть відрізнятися: у деяких жінок переважає залозиста тканина, в інших – жирова. Це залежить від особливостей, закладених генетично, вплинути на які практично неможливо.

Більше того, фітнес чи бодібілдинг зазвичай впливають на груди ніяк не в бік їх збільшення. Найчастіше при схудненні або при активних фізичних навантаженнях, груди – це перше місце, яке починає зменшуватися, як тільки починає спалюватися жирова тканина.

Звичайно, якщо у вас основна складова грудей – це саме жир, то ви можете її збільшити, але тільки не тренуваннями, а їх відсутністю: за рахунок набору додаткового зайвої ваги.

Чим не метод? Все, що потрібно, це ні в чому собі не відмовляти. Але всі ми розуміємо, що такий спосіб збільшення грудей відіб’ється і на інших частинах тіла, розмірі одягу, а також загальному вигляді та самовідчутті.

Читайте також:  Як уникати травм у бодібілдингу.

Тому для поважаючих себе жінок це не варіант.

Куди більш розумним буде рішення привести свій організм в порядок: зайнятися спортом, за допомогою правильного харчування налагодити обмін речовин, збалансувати свій графік.

Таким чином, ви перетворите себе комплексно, а не локально.

З таким підходом ви зможете розкрити природний потенціал вашого організму, після чого вам, можливо, і міняти більше нічого не захочеться – ви почнете любити себе такою, яка ви є, незалежно від розміру бюста.

Як зміцнити та підтягнути груди жінкам? Комплекс вправ

Втім, як і на інших частинах тіла, тренування в будь-якому випадку відбиваються на грудях позитивно.

Займаючись фізичною активністю і приділяючи увагу тренуванню м’язів грудної клітки ви, звичайно, не зможете збільшити свій бюст, але зможете зміцнити мускулатуру грудей, покращити кровообіг.

У результаті ваші груди стануть більш пружними, підтянутими та еластичними, нехай і меншого розміру.

Існує ефективний комплекс для зміцнення м’язів грудей для жінок, що складається всього із 4-х вправ, який можна включати в кожне тренування. Важливо тільки дотримувати послідовність, правильність виконання вправ та інших рекомендацій.

Вправа 1: Жим штанги на похилій лаві

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправа 1: Жим штанги на похилій лаві

 • 3-4 підходи по 15-20 повторень, відпочинок між підходами не більше 1 хвилини.
 • Кут нахилу лави повинен бути приблизно 30-45 градусів, гриф розташовується над головою.
 • Захоплення грифу виконується трохи ширше плечей, після чого повільно і сконцентровано опускаємо штангу вниз на верхню частину грудей і виштовхуємо вгору.

Якщо ви ніколи не виконували цю вправу, то обов’язково попросіть тренера у залі продемонструвати вам її та проконтролювати вашу техніку.

Аналогічну вправу можна виконувати і з гантелями, але вона буде даватися дещо складніше, а крім того, зажадає від вас більшого контролю, синхронності виконання та досвіду.

Вправа 2: Віджимання на брусах

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправа 2: Віджимання на брусах

 • 2-3 підходи з максимально можливою кількістю повторень, відпочинок між підходами 1-2 хвилини (по самопочуттю).
 • Візьміться руками за поручні якомога ширше, зігніть ноги в колінах під кутом 90 градусів і викидайте тіло вгору, стаючи на руки.
 • Повертайтеся, повільно опускаючись вниз, нахиляючи корпус вперед, а таз відводячи назад.
 • Завдання виштовхнути тіло перпендикулярно підлозі максимально використовуючи м’язи грудей.

Вправа дуже складна, особливо для початківців, вимагає значних зусиль та надійних і безпечних рухів. Тому кількість повторень конкретно не вказується. Якщо ви не пробували цю вправу, то краще скористатися допомогою тренера.

Не турбуйтеся, якщо відразу віджимання на брусах не будуть получатись у вас взагалі – ця вправа не так легко дається навіть профі. Поки у вас не зміцняться м’язи грудей, ви можете чергувати їх з віджиманнями від підлоги.

Вправа 3: Віджимання від підлоги з широкою постановкою рук

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправа 3: Віджимання від підлоги з широкою постановкою рук

 • 3-4 підходи по 8-15 повторень у кожному і хвилина відпочинку між підходами.
 • Виконуючи віджимання від підлоги, використовуйте широку постановку рук (якнайширше), так як при цьому навантаження зміщується від трицепсів до грудей.
 • Намагайтеся зберігати положення тіла в одній лінії і працювати в повній амплітуді, тобто опускаючись до кінця вниз і повністю випрямляючи вгору.

Якщо і це важко, то виконуйте аналогічні жими від підлоги з колін. Однак, відчувши прогрес, переходьте до більш складного варіанту.

Вправа 4: Розведення гантелей, лежачи на похилій лаві

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Вправа 4: Розведення гантелей, лежачи на похилій лаві

 • 3-4 підходи по 15-20 повторень, відпочинок між підходами – не більше 1 хвилини.
 • Лава повинна розташовуватися під кутом 30-45 градусів, як і при виконанні першої вправи.
 • Початкове положення – руки з гантелями перед собою, після чого повільно опускайте руки, трохи згинаючи їх у лікті, у напрямку до тазу до відчуття повної розтягнутості м’язів.

Новачкам слід виконувати розведення під наглядом інструктора, щоб не витрачати час і сили даремно – тут дуже важлива техніка.

Цей нехитрий комплекс вправ допоможе вам поліпшити форму і тонус ваших грудей, надавши вам більше впевненості в собі та відмінного самопочуття. Намагайтеся виконувати їх якісно та правильно, поступово збільшуйте навантаження за допомогою додавання ваги або кількості повторень. І не лякайтеся крепатури – це природно.

Примітка: дані вправи підуть на користь не тільки жіночим грудям, але і чоловічим грудним м’язам також.

Як накачати жіночі груди в домашніх умовах

Як накачати груди жінкам та дівчатам? Як накачати груди жінкам та дівчатам?

© andriano_cz/iStock

Кожна дівчина мріє про красиве і пружною грудей, але, на жаль, виправити форму або збільшити розмір одними лише вправами неможливо. Справа в тому, що жіночі груди складається з жиру і молочної залози, і на її зовнішній вигляд і структуру фізична активність вплинути не може.

Єдине, чого можна домогтися в спортзалі або під час домашніх тренувань, це прокачати грудні м'язи, які візуально піднімуть груди, уповільнює її провисання і поява в'ялості. Погодьтеся, що навіть такий ефект — це вагомий аргумент, щоб терміново почати качати груди.

Є ряд простих, але дуже ефективних вправ на дану групу м'язів, які дівчата можуть виконувати навіть вдома без спеціального обладнання. Деякі з них вимагають використання додаткового ваги у вигляді гантелей, однак якщо ви не хочете витрачатися, їх легко можна замінити пляшками з водою або піском.

Віджимання

Якщо ви новачок в спорті, почніть з 4-5 віджимань за один підхід. Обов'язково тримаєте тіло прямо, не провисаючи тазом і не випинаючи сідниці вгору. Під час віджимання намагайтеся опустити груди якомога ближче до підлоги і стежте за тим, щоб лікті згиналися під кутом 45 градусів до корпусу.

Віджимання на колінах

Класичні віджимання поки даються дуже нелегко? Тоді почніть з віджимань на колінах, щоб трохи полегшити навантаження. Ще один спрощений варіант: з упором на лаву, а не на підлогу.

Жим гантелей від грудей на лаві

Лежачи на лаві, підніміть гантелі над головою на витягнутих руках. Опускайте їх, поки плечі і передпліччя не утворюють прямий кут. І пам'ятайте про те, що піднімати гантелі потрібно в два рази швидше, ніж опускати.

Жим гантелей від грудей на підлозі

Якщо у вас немає лави або степ-платформи, жим гантелей можна виконувати і на підлозі.

Розведення гантелей для грудей на лаві

Це одне з найбільш ефективних вправ для м'язів грудей. Лежачи на платформі, підніміть руки з гантелями над грудьми так, щоб долоні дивилися один на одного. На вдиху розведіть руки в сторони, а на видиху знову зведіть їх разом над собою.

Розведення гантелей для грудей на підлозі

Те ж вправу можна виконувати і на підлозі.

Пуловер

Дана вправа не вийде зробити на підлозі, однак на допомогу може прийти звичайна ліжко або інша меблі. Тримаючи в руках одну гантель або гирю, з положення лежачи на спині на вдиху опускайте її за голову, поки не відчуєте натяг найширших м'язів спини. На видиху поверніть руки у вихідне положення над грудьми.

Виконуйте всі вправи по 8-12 повторень, якщо хочете наростити грудні м'язи, і по 14-18 раз, якщо ваша мета — аби позбутися зайвих сантиметрів, в 3-4 підходу за одне тренування.

Читайте також:  Сон. чому він такий важливий і скільки потрібно спати спортсменам?

Гантелі вибирайте, виходячи з принципу, що останні кілька повторень потрібно робити з бобільшій зусиллям. Поступово збільшуйте вагу гантелей і кількість повторень, а також ускладнюйте вправи.

Інші варіанти тренувань для грудних м'язів в домашніх умовах:

 • Читайте також 4 суперупражнения, які допоможуть підтягнути груди

Як накачати груди жінкам та дівчатам? © Livestrong.com Кожна жінка мріє про красивою і пружною грудей. Звичайно, змінити їх форму і збільшити їх розмір з допомогою тренування не вийде, але ми знаємо, як за
© Maks Manuals/Flickr Опрацьовуючи різні групи м'язів, багато хто, особливо дівчата, забувають про вправи для грудних м'язів. Зміцнення їх не тільки дозволить поліпшити

Як накачати красиві груди дівчині?

Всі жінки хочуть мати красивий бюст, при цьому неважливо, який буде розмір: одиничка або четвірка, головне, щоб груди були підтягнутими і пружними. Якщо природа не наділила ідеальним бюстом або груди втратили пружність згодом, допоможуть спеціальні вправи.

Завдяки особливим тренуванням можна значно підтягнути груди, надати їм красиву форму, щоб з будь-яким декольте виглядати чудово!

Як накачати груди вдома?

Качати груди краще всього в залі, де є необхідні тренажери і привабливий кваліфікований інструктор. Проте, якщо немає можливості ходити в спортзал можна підкачати груди і вдома. При регулярних тренуваннях результат з’явиться вже через місяць-два, головне, не лінуватися і займатися хоча б 2-3 рази на тиждень.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Якщо працювати з ними комфортно, при цьому є відчуття, що грудні м’язи напружилися, значить, така вага підходить. Якщо ж доводиться прикладати багато зусиль, виконувати вправи важко, варто вибрати гантелі легше.

Гантелі

Що ж, настав час дізнатися, як накачати груди дівчині. Найбільш ефективними для грудних м’язів вважаються вправи з гантелями і еспандером, а також віджимання і підтягування.

Вправи з гантелями можна виконувати з положення лежачи або стоячи. Необхідно лягти на спину, взяти в руки гантелі, притиснути їх до грудей. Дуже повільно піднімати руки вгору, ніби виштовхуючи гантелі. Повторити 10 разів, зробити перерву і знову повторити 10 разів. Якщо вправа виконується стоячи, то слід повільно витягувати руки з гантелями вперед.

Для різноманітності можна також розводити руки в сторони і зводити їх до грудей, теж в повільному темпі. Якщо виконувати навіть тільки ці вправи, але кожен день або через день, то вже через місяць питання “як підкачати груди гантелями” відпаде само собою!

Щоб добитися кращого ефекту, крім занять з гантелями, варто включити в тренування вправи з еспандером:

 • потрібно встати рівно, взяти в руки еспандер і почати розтягати його перед собою, повторювати до появи втоми;
 • перемістити еспандер за спину і розтягувати його із зусиллям.

Ці дві вправи допомагають сформувати гарну поставу, а також зміцнюють грудні м’язи.

Віджимання

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Якщо віджимання даються надто легко, можна ускладнити їх. Для цього слід поставити руки ближче одну до одної. Ще одним способом ускладнення є підставка під руки. Слід покласти під руки по книзі і віджиматися, намагаючись дотягтися до підлоги підборіддям. Завдяки віджиманням поліпшується постава, а рівна постава сприяє підняттю грудей!

Підтягування і інші вправи

Ще один спосіб, як підкачати груди, – це підтягуватися на перекладині. Принцип виконання цієї вправи такий же, як і віджимань. Дівчатам буває складно підтягуватися, тому в перший раз достатньо двох-трьох вправ. Потім можна збільшувати кількість підтягувань, однак не варто перенапружуватися, адже так можна вбити всяке бажання тренуватися.

Як накачати груди жінкам та дівчатам?

Також рекомендується грати в теніс, волейбол, відвідувати басейн. Ці види фізичного навантаження допомагають підтримувати м’язи грудей у відмінній формі, до того ж вони є досить приємними.

Взагалі, накачати груди жінці досить складно, особливо в домашніх умовах. Куди простіше записатися в тренажерний зал і проконсультуватися з тренером. Професійний інструктор складе план тренувань, розповість, як накачати м’язи грудей, яку дієту дотримувати під час занять, буде стежити за правильністю виконання вправ.

До того ж в тренажерному залі безліч пристосувань, завдяки яким заняття проходять легше і результат з’являється швидше.

Якщо підтримувати тіло у формі постійно, а не тільки перед пляжним сезоном, то не доведеться в терміновому порядку шукати способи виправлення ситуації. Фігура завжди буде стрункою і красивою, а груди високими і пружними, як у юності.

Упражнения для груди: работаем над красивым бюстом

Як накачати груди жінкам та дівчатам? Упражнения для груди © Depositphotos

Помимо тонкой талии и эффектных бедер, многим девушкам хотелось бы, чтобы их грудь также соответствовала общепринятым стандартам красоты. Какие упражнения для груди помогут подкачать мышцы, увеличить их и сделать более эффектными, тебе расскажет tochka.net.

Общие рекомендации по выполнению упражнений для груди

 • Упражнения для груди достаточно выполнять через день или 3 раза в неделю.
 • Уже спустя 2-3 недели ты почувствуешь ощутимые результаты, а видимый эффект появится спустя 2 месяца после того, как ты включила упражнения для груди в комплекс своих домашних тренировок.
 • Чтобы более качественно и полноценно выполнять упражнения для груди, тебе понадобятся гантели. Оптимально иметь в своем арсенале разборную гантель весом 7-10 кг.
 • Не забывай, что любые физические упражнения следует начинать с плавного растяжения, постепенно увеличивая нагрузку.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

 • Утренняя гимнастика: простые упражнения для бодрого дня (видео)

Упражнение для груди №1 – молитва

Сядь прямо на стул или на пол в позе полулотоса. Соедини ладони перед грудью, как будто в молитве. С силой сдавливай ладони, чтобы мышцы груди хорошенько напрягались. Задержись на 10 секунд, отодвинь ладони немного вперед и снова сдави, задержавшись на 10 секунд. Затем разожми ладони и встряхни руками. Сделай 3-4 подхода.

Упражнение для груди №2 – отжимания

Прими положение лежа на животе, упор на согнутые в локтях руки перед собой. Отжимайся, сгибая и разгибая руки в локтях. Туловище при этом должно быть прямым. Выполни 3 подхода по 12-15 отжиманий.

Упражнение для груди №3 – обратное отжимание

Встань спиной к стулу, заведи руки назад и обопрись ими об сиденье стула. Ноги вытяни вперед под углом 30-45 градусов. Сгибая руки, опускай туловище максимально вниз, чтобы ягодицы касались пола, затем вернись в исходное положение. Выполни 3 подхода по 8-10 раз.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

 • Как накачать ягодицы: простые упражнения для домашней тренировки

Упражнение для груди №4 – жим

Упражнение выполняется с гантелями. Лежа на спине на полу или на скамье, возьми в руки гантели. Напрягая грудь, поднимай и опускай гантели строго по вертикали. Выполни 3 подхода по 8 жимов.

Упражнение для груди №5 – разведение

В положении стоя ноги слегка согни в коленях, корпус наклони вперед, прямые руки с гантелями опусти вниз. На вдохе разводи слегка согнутые руки в стороны так, чтобы предплечья оказались параллельны полу. Верни руки в исходное положение. Выполни 2 подхода по 10 раз.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

 • Упражнения с гантелями для похудения и укрепления организма
 • Смотри видео упражнения для красивой груди:
 • Все самые яркие и интересные новости смотри на главной странице женского онлайн-ресурса tochka.net
 • Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*