Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.

Багато представників сильної статі мріють про бездоганну фігуру, але досягти поставленої мети найчастіше виявляється не так просто, як цього хотілося б.

Привести в потрібну форму м’язи можна, але для цього потрібно прикласти багато зусиль і постаратися регулярно проводити тренування з урахуванням численних рекомендацій.

Найчастіше вправи для грудних м’язів для чоловіків в домашніх умовах відрізняються простотою виконання, але можуть порадувати ефективністю.

Особливості проведення домашніх тренувань

Багато чоловіків намагаються підтримувати фігуру в гідному стані, але розуміють, що не можуть регулярно відвідувати тренажерний зал. Проведення тренувань в домашніх умовах гарантує досягнення бажаних результатів, якщо правильно підібрати вправи і спланувати заняття.

Спочатку потрібно визначитися з кількістю тренувань в тиждень. Багато новачків впевнені в тому, що тільки щоденні заняття можуть порадувати ефективністю. Потрібно розуміти, що робота з грудними м’язами передбачає особливий підхід, так як при активних і частих заняттях з’являються численні мікротравми.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Грудні м’язи у чоловіків

Після проведення тренувань потрібен час для відновлення. Новачки повинні обмежитися двома заняттями на тиждень.

Ще один важливий момент – це облік кількості вправ та підходів, так як новачки і досвідчені чоловіки потребують різних фізичних навантаженнях. Навіть найпростіші вправи спочатку рекомендується виконувати невелику кількість разів, яку згодом можна збільшувати. Грудні м’язи не можна перевантажувати, так як в противному разі вони не зможуть відновитися і виявляться вразливими.

Правильно складена програма тренувань завжди підвищує шанси на отримання бажаних результатів у мінімальні терміни.

Особливості будови грудних м’язів

Чоловіки повинні розуміти особливості будови і розташування грудних м’язів, так як тільки такі знання сприяють підвищенню ефективності тренувань. Знаючи як правильно качати грудні м’язи в домашніх умовах гарантує досягнення бажаних результатів в мінімальні терміни.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Вправи на груди в домашніх умовах

Отже, м’язова група складається з 3 частин.

 1. Великий грудний м’яз. Дана частина є найбільш масивною, причому передбачається, що саме на неї найбільшою мірою відгукується проведення тренувань. Правильно підібрані вправи гарантують максимальний ефект, так як вони передбачають включення в тренування опрацювання великого грудного м’язу, на основі якого вдається формувати потужний прес.
 2. Малий грудний м’яз. Ця частина знаходиться прямо під великим, причому вона візуально нагадує трикутник. М’яз приєднаний до лопатки і відповідальний за її рух.
 3. Передній зубчастий м’яз. Дана частина знаходиться збоку від грудини і відповідальна за поворот лопатки, тому вона також визначає зовнішній вигляд чоловіка і його фізичні показники.

Базові вправи потрібні для розвитку грудних м’язів. При цьому ефективність передбачає обов’язковий облік будови грудних м’язів, адже їх м’язові волокна завжди знаходяться під різними напрямками. Експерти відзначають, що різноманітні віджимання обіцяють бути найбільш ефективними у процесі тренувань.

Для опрацювання всієї м’язової групи потрібно обов’язкове навантаження під різними кутами, причому техніка кожної вправи повинна виконуватися в строгості. За технікою потрібно уважно стежити при проведенні тренувань для того, щоб уникнути небажаних травм м’язових волокон і підвищити шанси на досягнення бажаного результату.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Правила при виконанні вправ для грудних м’язів

Ще один важливий нюанс – це обов’язковий постійний стрес для грудних м’язів. Саме нові навантаження сприяють подальшому розвитку і не дозволяють зупинитися на одному якомусь етапі.

Кожен чоловік повинен розуміти, що сподіватися на генетику недоцільно. Такий підхід вкрай небажаний на початковому етапі, так як м’язи можуть правильно розвиватися тільки при регулярних і продуманих тренуваннях.

Особливості тренувань в домашніх умовах

Багато новачків цікавляться, які вправи для грудних м’язів для чоловіків в домашніх умовах обіцяють бути ефективними. Уважне вивчення схеми віджимань дозволяє зрозуміти, як найкраще виконувати вправи для правильного включення м’язових волокон в майбутню інтенсивну роботу. Зазначається, що саме віджимання сприяють успішному і правильному розвитку м’язів грудей і рук.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Вправи з еспандером

Тренування бажано планувати з урахуванням того, що м’язи верхньої частини тіла повинні розвиватися рівномірно. Якщо виключити даний аспект, мрія про ідеальну фігури може не здійснитися.

Розминка

В обов’язковому порядку проводиться розминка. Саме на даному етапі бажано підготувати тіло до майбутнього навантаження для того, щоб вправи для грудних м’язів чоловіків в домашніх умовах сприймалися найкращим чином.

Найефективніші вправи для розминки:

 • стрибки через скакалку – від 100 разів;
 • млин: чоловік нахиляється і ставить ноги досить широко для того, щоб постаратися пальцями руки доторкнутися протилежного носка ноги і другу руку при цьому тримати догори, згодом вправу направляється за зворотною схемою (ефект буде помітним після 20-ти разів на кожну руку);
 • повороти корпусу в різні сторони;
  долоні укладають на плечі і роблять 15 обертів вперед – назад.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Вправи для дому для чоловіків

Саме розминка гарантує можливість успішно розігріти м’язи для виключення ризиків. На наступному етапі обов’язково виконують розтяжку, так як вона також сприяє попередній роботі з м’язами.

Основна частина тренувань

Уважно вивчаючи всі вправи для грудних м’язів для чоловіків в домашніх умовах, можна зрозуміти, що саме віджимання грають найбільш важливу роль. Отже, які віджимання рекомендується робити для успішного досягнення бажаних результатів в мінімальні терміни?

Віджимання від підлоги. Для того, щоб підкачати грудні м’язи, потрібні прості віджимання від підлоги. Дана вправа являє собою варіацію жиму лежачи, тому допускається різне навантаження на верхню або нижню частину грудини з урахуванням кута нахилу тіла.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Віджимання від підлоги

Потрібно розуміти, що віджимання від підлоги являють собою вправу, спрямовану на загальний розвиток тіла і вдається відзначити розвиток всієї верхньої частини тіла. Додатково відбувається тренування м’язів преса, спини і ніг.

Мінімальний ефект можливий навіть при простих віджиманнях, але тренування обов’язково повинні бути регулярними.

Читайте також:  Як, коли, і що потрібно їсти для набору м’язової маси.

Вузькі віджимання припускають можливість розвитку сили та ефективного опрацювання внутрішньої частини грудей. Початкова позиція є класичною і відповідає звичайним вправ, але при цьому руки ставлять за іншою схемою: пальці однієї руки повинні трохи доторкатися пальців іншої. При виконанні слід торкатися грудьми рук, перед підняттям – ненадовго затримуватися.

Віджимання на табуретках – це ефективна вправа. Бажано поставити 2 табуретки на ширину плечей. При цьому початкова позиція буде класичною, але руки бажано покласти на табуретки. Ноги повинні знаходитися на узвишші, причому для цього можуть використовувати диван, крісло. Бажано виконати 3-4 підходи по 10-12 віджимань, причому невеликі перерви обов’язкові.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Вправи для м’язів грудей гантелями

Спочатку може здатися, що вправа відрізняється легким виконанням, але кількість повторів небажано збільшувати. Єдино можливий варіант – це скористатися додатковим обтяженням, так як воно підвищить ефективність тренувань.

Віджимання з нахилом вперед. Передбачається необхідність розташувати ноги вище рівня голови. При цьому наголос має припадати на витягнуті руки, які будуть розставлені на ширину плечей. Стопи ставлять на будь–яке піднесення. Передбачається, що вправа сприятиме ефективному опрацюванню верхньої частині грудей, дельт і трицепсів.

Чоловіки повинні розуміти, що саме правильне виконання різних віджимань гарантує можливість досягнення найкращих результатів. Більше того, такі тренування спрямовані на подальше закріплення початкового ефекту.

Ізометричне тренування

В кінці домашнього тренування бажано виконати ізометричну вправу. Для цього потрібно сісти на диван або стілець. Після цього кисті з’єднують у вигляді пірамідки, пам’ятаючи про те, що лікті повинні розташовуватися прямо. Руки бажано розташувати на рівні серця.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Жим гантелей лежачи на похилій лаві

Бажано здавлювати долоні з силою протягом однієї хвилини. Після цього потрібно 30-секундний відпочинок та 3-кратне повторення вправи. Саме правильне проведення ізометричної частини тренування сприяє досягненню бажаних результатів в мінімальні терміни.

Додаткові поради новачкам

Найважливіше – це правильно визначитися з навантаженням. Більш того, обтяження можна використовувати тільки з урахуванням існуючих фізичних можливостей. Якщо задіяно велику кількість м’язів, бажано вибирати більш важкі гантелі.

Досвідчені чоловіки кожен комплекс роблять по 3 підходи по 18 – 20 разів. Тренуватися за такою схемою бажано через день, так як м’язові волокна завжди потребують часу для відновлення.

Правила проведення домашніх тренувань

Вибрані вправи для грудних м’язів чоловіків в домашніх умовах визначають передбачуваний результат, але тренування бажано проводити тільки за певними правилами.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Опускання гантелі за спину лежачи на прямій лавці

 1. Широкий хват у вправах гарантує оптимальну напругу грудних м’язів. Бажано орієнтуватися на більш широкий хват для того, щоб вправи були результативними. Новачки все-таки повинні робити хват більш вузьким, але надмірне прагнення до звуження хвата може забезпечити тільки роботу трицепса.
 2. Верхні грудні м’язи будуть працювати, якщо високо піднімати руки над головою при віджиманнях або жимі.
 3. Жим або стиснення виконують швидко, розведення рук – плавно, поступово.
 4. Віджимання будуть ефективними, якщо розташувати ноги вище рівня голови.
 5. Дихання відіграє важливу роль, тому за ним доцільно стежити на постійній основі. При найбільшому зусиллі потрібно зробити видих, при розслабленні – вдих.
 6. Кількість повторів вправ і сетів збільшують поступово, орієнтуючись на фізичний рівень підготовки і стан здоров’я.
 7. Відпочинок і перерви між тренуваннями обов’язковий. Грудні м’язи відновлюються приблизно за добу, причому тренування бажано проводити через 1-2 дні.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Жим гантелей лежачи на горизонтальній лаві

Облік перерахованих вище правил виявляється дуже важливим, так як тільки домашні тренування гарантують максимально можливий ефект. Доступні вправи для грудних м’язів для чоловіків у домашніх умовах також можуть бути результативними, але в будь-якому випадку тренування вимагає особливого підходу і прагнення правильно виконувати всі вправи, спрямовані на розвиток м’язів грудей.

Ефективно качаємо грудні м’язи вдома

Найбільш ефективне тренування грудей вимагає наявності спортивного інвентарю: лави, штанги, гантелей і різних тренажерів. Все це обов’язково є в кожному тренажерному залі. Тим, у кого з якихось причин немає можливості відвідувати тренажерний зал, буде цікаво дізнатися, як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.

Грудні (пекторальні) м’язи складаються з наступних симетричних груп, в кожну з яких входить:

 1. Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.Великий грудний м’яз. Має веерообразную форму і розташована на передній поверхні грудей.
 2. Малий грудний м’яз. Володіє трикутною формою і знаходиться у верхньому відділі грудей під великим грудним м’язом.
 3. Передній зубчастий м’яз. Розташований в передньому відділі грудної стінки.

Великий і малий м’язи забезпечують приведення і згинання рук в плечовому суглобі, а також частково поворот рук всередину. Груди умовно діляться на верхній, середній і нижній відділи.

Також виділяють внутрішню частину, яку можна окремо прокачати. Середня частина активно працює при будь-яких вправах, а нижня і, особливо, верхня частини вимагають акцентованою навантаження.

Тренування грудей дуже енергозатратне, тому її можна використовувати для спалювання зайвих жирових тканин.

Зміст

Домашні тренування

Щільний графік роботи, відрядження, незручне розташування тренажерного залу, небажання займатися в колективі і ряд інших аргументів можуть стати причинами не відвідувати зал, але не повинні ставати причинами відмовлятися від гарної та сильної фігури. Займатися з не меншим успіхом можна і вдома. Більше значення має не місце занять, а завзятість та цілеспрямованість спортсмена.

Далі будемо розбиратися, як качати грудні м’язи в домашніх умовах. У новачків часто виникають труднощі зі складанням програми, але в міру набуття досвіду, проблеми відпадуть.

Читайте також  Комплекс вправ на прес — тренування вдома для початківців

Режим тренувань

На питання про те, скільки разів на тиждень потрібно качати грудні м’язи, відповідь проста: не можна тренуватися щодня. Будь-які силові вправи на груди, які виконуються щодня, можуть принести шкоду красивої фігури.

Читайте також:  Дроп-сет: що це таке і як ефективно застосовувати?

На тренуванні м’язи активно працюють і отримують безліч мікротравм, після чого необхідно час на відновлення м’язових волокон, продукування білка, який і буде формувати нову м’язову масу.

Систематичне перевантаження грудних м’язів не дасть хороших результатів.

Якщо м’язи продовжують сильно боліти, тренування слід відкласти до моменту припинення дискомфортних відчуттів. Саме тому оптимальною кількістю є одне-два тренування в тиждень. Сумарна кількість підходів для всіх вправ на груди повинна становити від 4 до 8. Початківцям буде достатньо однієї-двох вправ по 2-3 підходи.

Віджимання від підлоги

Цілком достатньо регулярно віджиматися, щоб підкачати грудні м’язи. По суті, це варіація жиму лежачи і тут також можливо зміщувати навантаження на верх або низ грудей, змінюючи кут нахилу корпусу.

Ні для кого не секрет, що віджимання від підлоги є відмінною загальнорозвиваючою вправою. Опрацьовуються не тільки грудні м’язи, але також дельти і триглаві м’язи рук, забезпечуючи пропорційний розвиток верхньої частини тіла.

Додатково, відбувається скорочення м’язів преса, а в статичному положенні задіюються м’язи ніг і спини.

Можна обмежитися тільки віджиманнями, якщо хочете накачати груди в домашніх умовах, але немає бажання або часу робити інші вправи. Ефект, хоч і невеликий, все одно відчувається вже через кілька тижнів регулярних тренувань.

Вузькі віджимання

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.

Віджимання на табуретках

Більш ефективний спосіб, щоб віджиманнями накачати грудні м’язи, полягає в наступному. Потрібно поставити 2 табуретки приблизно на ширину плечей. Прийняти вихідне положення, як при віджиманнях від підлоги, тільки руки розташувати на табуретках, а ноги на іншому підвищенні, наприклад, дивані або кріслі. Долоні при цьому розставити трохи ширше плечей.

Опускаючись максимально низько між табуретами, виконати 3-4 підходи по 10-12 віджимань. Перерви між підходами повинні складати приблизно 2-3 хвилини. Якщо вправа дається занадто просто, не збільшуйте кількість повторень, краще скористайтеся додатковим обтяженням. Для цього можна використовувати, наприклад, рюкзак з книжками.

Віджимання з нахилом вперед

Суть вправи полягає в тому, щоб розташувати ноги вище рівня голови. Для цього, прийняти упор на витягнуті руки, розставивши їх на ширину плечей. Стопи поставити на стілець, диван або інше доступне піднесення. Дана вправа задіює верхній відділ грудей, а також трицепси і дельти.

Що стосується того, як качати груди правильно, то, виконуючи віджимання від підлоги, лікті намагайтеся розводити в сторони, щоб забезпечувати найбільше навантаження саме м’язам грудей, а не трицепс. Таким чином, ви зможете швидше накачати груди віджиманнями.

Жим гантелей лежачи на підлозі

Ще одним дієвим способом, як накачати грудні м’язи будинку, є жим гантелей. В умовах відсутності атлетичної лави, можна виконувати на підлозі.

Початкове положення:

 • Взяти гантелі і лягти на підлогу.
 • Зігнути ноги в колінах.
 • Витягнути руки з гантелями вгору, долонями вперед.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.

 1. На вдиху повільно опускати руки до торкання ліктями підлоги.
 2. Зробивши паузу, на видиху підняти руки з гантелями в початкове положення.

Рекомендації:

 • Лікті намагайтеся розводити в сторони, щоб максимально задіяти грудні м’язи.
 • Опускати руки слід повільно, щоб не вдаритися ліктями об підлогу.

Читайте також  Рецепти, які допомагають: обгортання для схуднення живота

Наостанок, хочеться відзначити, що правильним рішенням стане придбання складаної атлетичної лави. Це дозволить виконувати ізольовані вправи з гантелями і допоможе ефективніше накачати груди вдома. Купити таку лаву можна навіть в інтернет-магазині.

Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах?

v Відео — «Як накачати грудні м’язи»

У сучасному ритмі життя завжди не вистачає часу на спорт. Але ж зовсім не обов’язково ходити в спортивний зал, щоб прокачати певні групи м’язів. Наприклад, накачати грудні м’язи в домашніх умовах цілком можна. Буде потрібно терпіння і готовність не кидати тренування. Спортивний інвентар замінимо стільцями і диваном, які є у кожного вдома.

Грудна м’яз найширша з усіх, тому опрацьовувати її потрібно правильно і рівномірно. Для цього потрібні різні вправи. Найвідоміші з них: підтягування, віджимання, поштовхове руху руками. Навантажувати потрібно всі частини грудної м’язи.

Для початку ознайомимося з деякими важливими правилами, яких потрібно дотримуватися, перш ніж почати накачувати м’язи грудної клітки будинку.

 • Якщо ви виконуєте підтягування, хват потрібно виконувати на ширині плечей. Не робіть хват занадто вузьким, вузький хват задіє м’яза трицепса.
 • При виконанні віджимання, руки ставте трохи вище ключиці. Так опрацьовується верхній відділ грудної м’язи.
 • При виконанні будь-яких вправ на м’язи грудної клітки запам’ятайте, що будь разжимание рук має бути в два рази швидше стискання.
 • Віджимайтеся з вихідного положення: ноші вище голови.
 • Найважливіше при виконанні будь-яких фізичних навантажень стежити за диханням. Видихайте повітря завжди при навантаженні на м’язи!
 • І останнє: м’язам потрібно відпочивати. Не варто займатися кожен день, якщо ви вирішили накачати грудні м’язи вдома. Тренуйтеся через один або два дні.
 • Тепер можемо переходити до вправ. Комплекс складається всього з трьох вправ, він задіює всі три відділи грудної м’язи: верхній, нижній і внутрішній. Так само подивіться відео «Як накачати грудні м’язи вдома». Оптимально виконувати комплекс вправ по 4 підходи, в кожному по 10-12 повторів.

  Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах. Загрузка…

 • Початкове положення: руки на ширині плечей впираються в підлогу, корпус випростаний, ноги впираються в підлогу носками. Виконуйте віджимання, повільно стискаючи руки, потім швидко повертайтеся у вихідне положення. Ця вправа виконуйте першим в комплексі. Воно добре розігріває всю грудну м’яз. Якщо вам складно виконувати вправу з такого вихідного положення, ви можете зігнути ноги в колінах, але корпус все одно повинен залишитися прямим.
 • Для виконання цієї вправи знадобиться стілець на чотирьох ніжках. Початкове положення: упор носками ніг у сидіння стільця, руки випрямлені на підлозі на ширині плечей, корпус прямій. Виконайте віджимання, не згинаючи корпус, повільно стискаючи руки. Така вправа вважається основним для кращого розвитку м’язів грудної клітки.
 • Для рівномірної опрацьовування грудних м’язів обов’язкові вправи на розтяжку. Для таких вправ знадобиться два стільці, поставте їх поруч, і лава або диван, вони повинні бути вище стільців. Початкове положення: упор руками в стільці, ноги на лаві. Почніть глибокі віджимання. Ви повинні відчути легкий біль у грудях. При виконанні вправи м’язи будуть розтягуватися, а значить — рости. Пам’ятайте про дихання.
 • Читайте також:  Кращі вправи для новачків.

  Для гарної форми грудей у жінок можна додати ще одну вправу: віджимання від стіни.

  Встаньте лицем до стіни на відстані витягнутих рук, ноги разом. Упріться долонями в стіну і виконуйте віджимання.

  Треба сказати, що важливим елементом таких тренувань є і правильне харчування в цей період. Збільште кількість споживання сиру, горіхів, яєць, м’яса, всіх фруктів і каші.

  Так само обов’язково потрібно висипатися і знаходити час для прогулянок на свіжому повітрі. Красиві груди важлива як для чоловіків, так і для жінок. Вона привертає увагу і в одязі і без неї.

  Тренування не займуть багато часу, але якщо виконувати вправі регулярно, але через короткий час ви і навколишні побачите результат.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах. Загрузка…
  Схожі статті: Попереднє з категорії: Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.

  Як тренуватися вдома?

  Чи можна накачати м’язи в домашніх умовах, і як правильно це зробити? Що необхідно для того, щоб обладнати повноцінний домашній спортзал?

  Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.

  Як накачати м’язи в домашніх умовах?

  Почнемо з того, що від домашніх тренувань побачити ефект у вигляді росту м’язів зможуть тільки новачки. Притому, тільки ті новачки, які не мають проблем із зайвою вагою, і відносяться до ектоморфного або мезоморфного типу статури.

  Для тих, хто володіє надмірною масою тіла, і відноситься до єндоморфів, невелике збільшення м’язової маси не зіграє істотної різниці – під жиром м’язів просто не буде видно. Тому в цьому випадку рекомендується спершу сідати на дієту.

  Чому тільки новачок зможе накачатися вдома?

  Для того, щоб м’язи росли, їм потрібне навантаження, яке постійно збільшується. Почавши з вправ з вагою тіла, всього лише за півроку можна добитися істотного прогресу, дійшовши до вправ з гантелями вагою 20-30 кг.

  Якщо ваш домашній спортзал складається з пари легких гантелей і турніка, то вже через пару місяців цього навантаження вам стане мало. Безперечно, м’язи прийдуть в тонус, але помітних змін статури і обсягів чекати не варто.

  Грудні м’язи в домашніх умовах

  Перша помилка тих, хто тренується вдома – величезна кількість повторів. Наприклад, віджимання від підлоги вони виконують по 50-70 разів. На жаль, це тільки спалює м’язи, а для їх росту потрібна важка вага і низька кількість повторів (не більше 15).

  Якщо ви хочете накачати груди віджиманнями, спершу робіть жим гантелей, а потім, коли грудні м’язи достатньо втомилися, виконуйте 10-12 повторень зворотних віджимань (коли ноги знаходяться на узвишші) в дуже повільному темпі.

  Домашня програма тренувань

  Ця програма рекомендується тільки новачкам, іншим вона підійде лише у вигляді загальної розминки, але ніяк не у вигляді способу серйозно накачатися.

  Тільки придбавши справжню штангу і набір ваг, ви зможете серйозно змінити своє тіло в домашніх умовах. На першому етапі ми рекомендуємо базову програму, а потім – програму на м’язи в якості основи, яка буде змінюватися під ваші потреби.

  Серйозні тренування – домашня штанга

  Для серйозного домашнього тренування вам знадобиться олімпійська штанга і набір ваг, що дозволяє навантажити її як мінімум до рівня 100 кг. Крім того, буде потрібно лаву із змінним кутом нахилу, і, природно, тримач для штанги.

  Цей набір дозволить вам виконувати всі базові вправи – присідання, жим штанги лежачи, жим стоячи, тягу до пояса й станову тягу. До моменту, коли ви дійдете до робочої ваги в 100 кг в будь-якій з цих вправ, ви вже серйозно зміните свою фігуру.

  Як зробити спортзал вдома?

  Як накачати грудні м’язи в домашніх умовах.

  Крім штанги і набору млинців до неї, вам обов’язково знадобиться кардіотренажер для розминки і затримки. Ідеальним вибором буде гребний тренажер, що дозволяє домогтися активного відновлення у верхній половині тіла.

  Вибираючи між велотренажером і еліпсоїдом, перевагу варто віддати останньому. Так само ми не рекомендуємо купувати різні екзотичні тренажери в дусі «потужного наїзника» – звичайний еліпсоїд впорається зі своїм завданням набагато краще.

  Дієта для росту м’язів

  Якщо ви тренуєтеся з легкими гантелями, то ніяка дієта або спортивне харчування не буде здатне дати істотний приріст м’язів. Якщо ж ви займаєтеся зі штангою, то високобілкова дієта значно прискорить ріст м’язів.

  Говорячи про рельєф, плоский живіт і схуднення, пам’ятайте, що тільки дієта грає в цих випадках вирішальну роль. Навіть без додаткового кардіо ви будете худнути, перебуваючи на правильній дієті, і скоротивши денну норму споживання калорій на 20%.

  Домашнє тренування з легкими гантелями допоможе лише худому новачкові, а для серйозного тренування знадобиться штанга, набір ваг і кардіотренажер. Тільки в цьому випадку ви зможете накачатися в домашніх умовах.

  • ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК НАКАЧАТИСЯ ВДОМА?
  • ПРЕС В ДОМАШНІХ УМОВАХ
  • ЯК ЗРОБИТИ ТІЛО ТАРЗАНА

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  *