Як збільшити кількість віджимань на брусах.

Привіт друзі!

 для зростання м`язів дуже важливо якісно відновлюватися і відпочивати між тренувальними днями (2 доби і більше). Це класичне правило. Але щоб збільшити кількість віджимань, можна використовувати всі дні тижня, включаючи силові і кардіо тренування. Методика така, що дозволяє виконувати віджимання кожен день (протягом 10 днів) без ризику бути перетренувалися.

Як збільшити кількість віджимань на брусах.

 Навіть не віриться, що можна поєднувати основні тренування і щоденні віджимання. Так, в даному випадку одне іншому не завадить. Якщо ви не зайняті тренуваннями і вас цікавить тільки збільшення числа віджимань, то все набагато простіше і у вас більше можливості, щоб знайти час на віджимання від підлоги.

Методика віджимань на збільшення кількості

 Дана програма вкрай проста і розрахована всього на 10 днів. Протягом цих днів вам доведеться підтягти ваші якісні та кількісні результати в віджиманні. Наприклад, за раз віджималися 20, стали віджиматися 50, з 50 до 100 і т.д.

Як збільшити кількість віджимань на брусах.

 Скільки потрібно робити віджимань? Наприклад, ваш максимум в віджиманні 30 повторень, помножте це число на 4. Виходить, що протягом кожного дня необхідно віджиматися по 120 разів. Як ви будете досягати ця кількість не так важливо. Важливо дотримуватися це кількість в день.

приклад:

 Припустимо вам необхідно виконати 100 віджимань. Розподілимо цю кількість на весь день на прикладі 6 варіантів.

 • 2 підходи по 50 повторень
 • 4 по 25
 • 10 по10
 • 10 віджимань (щогодини)
 • 50 віджимань (вранці і ввечері)

 Сподіваюся, ідею ви зрозуміли. Основне правило – це помножити ваше максимальну кількість віджимань на 4 і отримане число розподілити протягом дня так, як вам зручно. Так тренуєтеся 10 днів.

Після чого відпочиваєте 4-5 днів (без тренувань взагалі), а на 14-15 день пробуєте зробити стільки повторень, скільки можете. Різницю побачите, обіцяю. Практикуйте даний спосіб хоча б раз на півроку.

Це допоможе вам отримати несподівані результати в жимі лежачи.

види віджимань

 Віджимання по ширині рук бувають трьох видів: вузькі, широкі і звичайні. Також вузький і широкий хвати присутні в підтягування та жимі штанги. Зустрічаються віджимання і зворотним хватом, але нас цікавить ширина.

 • Віджимання звичайним хватом (руки трохи ширше плечей)
 • Віджимання вузьким хватом
 • Віджимання широким хватом

 Як збільшити кількість віджимань на брусах. Як збільшити кількість віджимань на брусах.

 При звичайному хваті в рівній мірі працюють груди, плечі і трицепс. При вузькому хваті навантаження йде в основному на плечі і трицепс. При широкому хваті основне навантаження отримує груди і трохи трицепс.

Ось власне і все, що я хотів розповісти про те, як збільшити віджимання.

Діліться своїм досвідом в коментарях.

Цікаве відео про комплекс незвичайних віджимань

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Вправи на брусах: правила і схема віджимань | Факти ICTV

 • Заняття на брусах вважаються одними із найефективніших способів прокачати верхню частину тіла.
 • Причина криється в тому, що грамотно складена програма занять на брусах здатна замінити навіть важкі силові тренування, наприклад, жим штанги лежачи, похилий жим і багато інших.
 • Факти ICTV склали 3 правила того, як правильно потрібно використовувати бруса, щоб накачати груди, м’язи плечового пояса і руки.

Як потрібно качатися на брусах

Початківцям, перш за все, потрібно засвоїти головне правило – займатися потрібно систематично. Переважно через день, протягом півтори години. Для початку буде корисно робити не більше чотирьох-п’яти підходів за час одного заняття.

Число повторень у кожному підході повинне бути від восьми і до п’ятнадцяти. З плином часу з метою збільшення навантаження можна робити за один підхід стільки повторень, наскільки вистачить сил.

Після того, як зможете з легкістю робити 15 віджимань, рекомендується починати заняття з обтяженнями щоб накачати м’язи на брусах. Це може бути як силовий пояс, так і рюкзак із вагою.

Як збільшити кількість віджимань на брусах.

Схема підтягувань на брусах

Віджимання на звичайних брусах дозволяє накачати грудні м’язи. Під час виконання вправи потрібно обов’язково стежити, щоб ноги були підняті до тулуба і зігнуті в колінах. При цьому спина повинна бути злегка вигнута, а лікті розведені в сторону.

Віджимання на брусах добре розвиває нижню частину грудей, а ще качає трицепс і пучки дельтоподібних м’язів.

Як збільшити кількість віджимань на брусах.

Віджимання на широких брусах найкраще застосовувати для силових вправ. У такому випадку задіюється робота великих грудних м’язів.

Виконуючи вправу обов’язково стежте за тим, щоб лікті були розведені, а ноги добре притягнуті до тулуба і зігнуті при цьому в колінах. Спина ж повинна бути злегка округлена. Дана вправа добре розвиває нижній і верхній пучок грудних м’язів, а ще дає позитивну дію на трицепси і задні дельти.

Як збільшити кількість віджимань на брусах.

Технічні рекомендації

 1. Віджимайтеся повільно і ритмічно.
 2. Не робіть паузу по завершенню негативної фази.
 3. Ноги завжди тримайте нерухомо.
 4. Лікті слід обов’язково тримати в тій же площині, що і зап’ясті.
 5. Опускаючись вниз, треба робити вдих, в момент підйому – видих.
 6. Заборонено сутулитися.
 1. Читайте: Як набрати м’язову масу: ТОП-5 порад
 2. Раніше Факти ICTV розповідали, як накачатися за 3 місяці в домашніх умовах.

Віджимання на брусах

Віджимання на брусах – одне з найважливіших базових вправ у досягненні гіпертрофії грудних м’язів і трицепсів. Змінюючи кут нахилу при віджиманнях, можна змістити навантаження в бік трицепса або грудей. Додаткове навантаження у цій вправі отримує передня дельтовидні м’яз.

 • Головні працюючі м’язи:
 • • Грудні м’язи
 • • Трицепси
 • Додатково працюючі м’язи:
 • • Дельтовидні м’язи (передній пучок)
 • Початкове положення:

Прийміть положення упору на брусах на прямих руках. Схрестіть ноги і злегка зігніть їх в колінах. Погляд спрямований вниз.

 1. Техніка виконання вправи:
 2. • Нахиліть тулуб вперед, на вдиху повільно опустіться між брусів згинаючи руки в ліктях.
 3. • На видиху отожмитесь від брусів повернувшись у вихідне положення.

Як збільшити кількість віджимань на брусах.

Якщо ви хочете більше навантажити грудні м’язи, то прийнявши вихідне положення, сильніше нахиліться корпусом вперед. Ноги повинні бути зігнуті. Коліна злегка підтягніть до грудей.

Виконуючи віджимання, лікті розводите в сторони сильніше і сильніше нахиляйтеся корпусом вперед. Для того щоб змістити акцент на трицепси, виконуйте віджимання направляючи лікті строго назад.

При цьому нахиляться вперед не варто, тримайте тулуб вертикально. Ноги прямі.

Докладна техніка виконання віджимань на брусах

Встаньте перед брусами. Їх ширина повинна бути трохи ширше плечей. Пам’ятайте, що занадто велика відстань між брусами може призвести до травми. Починати віджиматися слід з власною вагою, але потім ви можете використовувати додаткові обтяження, прикріплюючи їх до спеціального поясу.

Читайте також:  Як накачати дельти?

Прийміть положення упору на брусах на прямих руках. Починати це вправа з нижньої позиції досить ризиковано. Старт з верхньої точки дозволяє м’язам скорочуватися і приготуватися до роботи.

Нахиліть тулуб вперед, а потім повільно опуститеся між брусами, згинаючи руки в ліктях. Важливо протистояти гравітації на шляху вниз, інакше ви можете пошкодити грудну м’яз або ліктьовий суглоб.

Якщо ви опускаєтеся вниз лише частково, то активуєте медіальну і зовнішню головки трицепса, але мало що робите для грудних м’язів. Щоб повністю активувати останні, опускайтеся глибоко вниз, поки кисті не опиняться на рівні пахв.

Верхня частина грудних м’язів повинна лише злегка підніматися над брусами. Така повна розтяжка дозволяє відвести плечові відділи рук далеко назад, тим самим повністю активуючи великі грудні м’язи.

Однак якщо раніше ви не опускалися до такого рівня, зупиніться в зручному положенні і піднімайтеся. На наступному тренуванні спробуйте опуститися трохи нижче. Не використовуйте додаткові обтяження, поки не досягнете повної розтяжки грудей.

Після 2-секундної паузи в розтягнутій позиції ви готові підніматися вгору. Лікті повинні дивитися в сторони, якщо ви націлені на опрацювання грудних м’язів.

Ваші кисті будуть повернені всередину, грудні м’язи спробують стабілізувати і тягнути плечові відділи рук до серединної лінії корпусу (приведення рук). Таким чином ви активуєте середню і нижню секції грудних м’язів, ніж з положення, коли лікті дивляться назад.

Ви повинні також зберігати нахил корпусу вперед (підборіддя впирається в груди), щоб збільшити навантаження на нижні частини грудей.

Якщо ж ви хочете, щоб більшу частину роботи виконували трицепси, то зберігайте вертикальне положення корпуса (не нахиляйтеся вперед), а лікті намагайтеся тримати близько до торсу під час виконання руху. Однак ви повинні знати, що у такому разі трицепси здадуться раніше грудних м’язів, тобто в такому варіанті ця вправа не буде ефективним для грудей.

Досягнувши розтягнутій позиції в нижній точці, ви можете досить швидко підніматися. Однак, якщо ви не дуже гнучкі і раніше не досягали такої розтяжки, не робіть цього. Піднімайтеся повільно і рівно, випрямляючи лікті. Переконайтеся, що під час підйому лікті не наближаються до ребер.

Виконайте стільки повторів, скільки зможете. Коли наступний повний підйом виявиться неможливим, повільно опуститеся в нижню точку і знову підніміться на максимально можливу висоту. Повторіть.

При таких часткових повтореннях функції грудних м’язів, що відповідають за вирівнювання плечового суглоба, все ще діють, а грудні м’язи отримують повну розтяжку між повтореннями. Після того як трицепси втомляться, ви можете виконувати негативні (ексцентричні) повторення.

За допомогою ніг ви піднімаєтеся у верхню позицію, потім повільно опускаєтеся.

Віджимання на брусах з вагою

Ставши сильніше і досягнувши максимальної амплітуди рухів, ви будете готові до використання додаткових обтяжень. Однак будьте обережні, особливо при виході з нижньої позиції.

Зверніть увагу і на різкий вихід з нижньої точки при використанні додаткових ваг, робіть це лише після кількох місяців регулярних тренувань, коли ваші зв’язки пристосуються до стресу і розтяжці.

Невдовзі ви адаптуєтеся і досягнете великих успіхів у цьому базовому вправі, тому кілька додаткових кілограмів на поясі вже не будуть представляти будь-яких труднощів.

Як збільшити кількість віджимань на брусах.

Програма віджимань на брусах

Як збільшити кількість віджимань на брусах.
  Мета програми –
збільшення кількості віджимань. На початковому етапі тренувань за цією
програмою відбувається приріст сили і маси м'язів, надалі розвивається силова
витривалість і покращується рельєф м'язів. Віджимання на брусах, а так само
підтягування і віджимання від підлоги, дозволяють краще опанувати своє тіло.
Програма складається з декількох рівнів для спортсменів з різною підготовкою.
Мінімальні вимоги для першого рівня – потрібно уміти віджиматися на брусах хоч
би 6 разів за один підхід. Якщо ви доки не можете віджатися 6 разів, почніть
підготовку з віджимань від підлоги.
Займайтеся двічі в тиждень розподіливши тренування рівномірно (наприклад пн. і
чт. або Вт. і сб.) В інші дні можете тренувати інші м'язи, і робити інші вправи
які не навантажують тріцепси. Проте не забувайте що для прогресу, м'язи повинні
добре відновлюватися, тому у вас повинно бути декілька днів в тиждень повного
відпочинку. Так само ви можете додатково додати інші вправи в тренування до
віджимань на брусах, наприклад – прес, підтягування, біг.
УВАГА

Приступивши до програми, перші два тижні працюйте в щадному режимі, інакше
м'язи почнуть сильно хворіти і ви не зможете тренуватися по графіку. Отже, щоб
увійти до режиму тренувань, перші два тижні робіть лише половину завдання. 

 РІВЕНЬ 1. Для
тих, хто може віджатися 6-12 разів
Тренування №1
1. Віджимання на брусах – набрати 50 віджимань
Завдання означає, що ви повинні набрати 50 віджимань за будь-яку кількість
підходів. Поступово прагнете зменшувати число підходів.
Наприклад, спершу віджимайтеся 10х5 (10 підходів по 5 разів), у міру освоєння
переходите на 2х7 плюс 6х6, і так далі, зменшуйте підходи і збільшуйте
кількість віджимань за підхід. Ваше завдання на цьому рівні дійти до 5х10. Час
відпочинку, що рекомендується, між підходами 2-3 хвилини.
2. Віджимання від підлоги з широкою постановкою рук – 4х12 Відпочинок між
підходами 2-3 хвилини.
Тренування №2
1. Віджимання на брусах 3 підходи в кожному на максимум
Відпочинок між підходами 5 хвилин.
2. Віджимання від підлоги з середньою постановкою рук – 4х10

Відпочинок між підходами 2-3 хвилини.

РІВЕНЬ 2. Для тих, хто
може віджатися 12-25 разів
Тренування №1
1. Віджимання на брусах 5 підходів по 10 разів
Відпочинок між підходами 2 хвилини.
Коли зможете виконати всі п'ять підходів по 10, переходите на 12 віджимань,
потім на 14 і так далі. Постарайтеся дійти до 5х20.
2. Віджимання від підлоги з широкою постановкою рук – 3х12
Відпочинок між підходами 3 хвилини.
Коли зможете упевнено віджиматися по 12 разів, переходите на 14 віджимань,
потім на 16 і так далі.
Тренування №2
Суперсет з двох вправ.
Суперсет – це виконання двох вправ, одне за іншим без відпочинку.
1. Віджимання на брусах – на максимум
2. Віджимання від підлоги з широкою постановкою рук – на максимум

Читайте також:  Гейнер чи протеїн - що краще?

Ви віджимаєтеся на брусах, потім відразу ж без відпочинку віджимаєтеся від
підлоги – це один підхід. Виконати 4 підходи з відпочинком між суперсетами 5
хвилин.

РІВЕНЬ 3. Для тих, хто
може віджатися більше 25 разів
 Тренування №1 (важка)
1. Віджимання на брусах – 3 інтервальних підходу на максимум. Інтервальний
підхід виконується так – віджимаєтеся на максимум, відпочинок 30 секунд, знову
віджимаєтеся на максимум, відпочинок 30 секунд, третій раз віджимаєтеся на
максимум – це ОДИН підхід. Всього потрібно зробити три таких підходу. Між
підходами відпочинок 5 хвилин.
2. Віджимання від підлоги з вузькою постановкою рук – 3х15
Відпочинок між підходами 3 хвилини. Коли ви зможете упевнено віджиматися по 15
разів, переходите на віджимання по 20 разів, потім по 25 разів.
Тренування №2 (легка)

Віджимання на брусах 5х20 Відпочинок між підходами 3 хвилини. У останньому
підході не повинно бути «у відмову», повинен залишатися запас сил ще на 2-3
віджимання.

Коли ви робитимете завдання дуже легко, можете трохи додати. Але
пам'ятаєте, що на цьому тренуванні м'яза не можна опрацьовувати на максимум,
інакше вони не встигнуть відновитися до важкого тренування.

Якщо вам важко,
краще починайте з 5х16 і поступово додайт

Ефективне та швидке тренування на спортмайданчику. Тренуйся в будь-яку погоду

 • Щоб мати гарне мускулисте тіло зовсім не обов'язково відвідувати тренажерний зал.
 • Рельєфний торс і силу м'язів можна розвинути всього на двох простих спортивних снарядах – турніку і брусах, які доступні кожному.
 • – Завжди можна позайматися на свіжому повітрі – на спортмайданчику або шкільному стадіоні.
 • – Вправи на турніку і брусах є відмінною альтернативою задушливому спортзалу, особливо в теплу пору року.
 • Комплекс фізичних вправ різної складності, виконуваних на звичайних турніках і брусах, є основою в процесі формування сили, витривалості і краси.

Будь-який новачок зобов'язаний підняти свій рівень фізичної підготовки та зміцнити зв'язки, щоб далі зуміти виконувати більш складні силові вправи. А без основи це зробити буде практично неможливо.

Кожне тренування починається з розминки, що є обов'язковою вимогою перед виконанням вправ на спортивних снарядах.

 • Необхідно спочатку ретельно розігріти всі м'язи.
 • Після розминки вже можна переходити до підтягування або віджимання на турніках і брусах.

Перш, ніж приступити до більш серйозної програми тренувань, новачкам необхідно навчитися простим підтягування на турніку. Це одне з універсальних вправ, яке розвиває велику кількість м'язів. Тим більше що підняти свою вагу не так-то просто.

Комплекс вправ на турніку і брусах для початківців досить простий.

Його потрібно виконувати три рази на тиждень, через день, щоб дати м'язам відпочинок.

 • Спочатку не слід захоплюватися, тому що перший час буде сильно боліти тіло.

Вчитися підтягуватися слід прямим хватом, коли кисті рук знаходяться трохи ширше ширини плечей.

 • Спочатку робиться вільний вис на час.

Дана вправа розвиває витривалість, тренує м'язи, розтягує сухожилля.

Потім вже можна приступати до неповних підтягувань. При цьому з положення вису потрібно тягнутися вгору без ривків.

Кінцевий результат – підняти підборіддя вище перекладини. Коли вже вдалося здолати перекладину, можна починати поступово збільшувати кількості підтягувань.

Віджимання на брусах є класикою шкільної програми і базовою вправою для трицепса.

Виконуючи віджимання, потрібно постаратися не розгойдуватися і дотримуватися правило дихання: вдих на опускання, видих на підйом.

 • Перший час ці вправи слід виконувати в 3-4 підходи по 5-10 підтягувань або віджимань.

Надалі можна збільшити кількість підходів.

Вправи на турніку і брусах для рельєфу Вправи на снарядах добре розвивають практично всі групи м'язів, так як здійснюється робота з власною вагою. Виконуючи вправи на турніку та брусах для рельєфу, можна добитися значного розвитку м'язів плечового пояса, біцепсів, м'язів спини і грудних м'язів.

Техніка виконання цих вправ проста і доступна всім. При цьому необхідно дотримуватися кількох простих правил:

 • Перше правило – треба добре розігріти м'язи, щоб уникнути травм;
 • Друге правило – не робити різких рухів і виконувати всі вправи за рахунок сили м'язів, а не інерції;
 • Третє правило – уважно стежити за технікою виконання, так як під час тренувань суглоби відчувають велике навантаження і при неправильному виконанні можуть травмуватися.

Кожна вправа на спортивних снарядах для рельєфу слід виконувати не менше 10 підходів, відпочивати не більше двох хвилин і бажано на ногах, частіше міняти хвати і обхвати пальцями.

Для отримання більшого ефекту слід кожне тренування закінчувати вправами для преса.

Заняття на снарядах є класичним і простим способом силових тренувань. Тому ними не зневажають навіть досвідчені спортсмени.

Виконувати підтягування та віджимання краще на початку тренування, потім м'язи спини і біцепси втомляться, і буде складно правильно виконувати ці вправи.

Вправи на турніку і брусах на масу Велику м'язову масу можна набрати не тільки за допомогою штанги, але також виконуючи вправи на турніку та брусах на масу. Головне при цьому, правильно тренуватися.

Можна зробити значну кількість підходів, але щоб почала рости м'язова маса, необхідно займатися з додатковою вагою.

 • Додатковою вагою може послужити рюкзак заповнений млинцями від штанги, цеглинами або гантелі, прив'язані до поясу.
 1. Тобто, що завгодно, що має вагу і зручно тримається на тілі.
 2. Важливо, щоб вправи на турніку та брусах на масу виконувалися регулярно, через день.
 3. День перерви потрібен для того, щоб м'язи відпочили, так як саме в цей час відбувається їх зростання.
 4. Кожну нову вправу на снаряді слід виконувати в 3-4 підходи, роблячи в кожному близько десяти повторень.

З часом можна збільшити кількість повторень в підході до п'ятнадцяти…

Під час підтягувань на турніку не варто забувати про зміну хватів. Справа в тому, що при підтягуванні верхнім хватом в основному працюють трицепси, а нижнім хватом – біцепси. Міняючи хвати, можна домогтися роботи більшої кількості м'язів.

Вправи на брусах також сприяють розвитку м'язів спини, грудних м'язів і тріцепсів і набору м'язової маси. Бруси і турніки є відмінним інструментом для розвитку м'язової маси всього тіла.

Читайте також:  Правда та міфи про жири в бодібілдингу

Однак виконуючи вправи на спортивних снарядах, не варто забувати про збалансоване харчування, вживати більше продуктів, що містять білок, а також овочі і фрукти.

 • Фото з кожного тренування у соц. мережах
 • 1) Велике бажання трансформувати своє тіло
 • 2) Є поруч спортивний майданчик з брусами та турніком
 • 3) Є чітка програм що і скільки потрібно виконувати
 • 4) Знаю базис для того щоб уникнути можливих травм
 • “У здоровому тілі – здоровий дух”
 • – Мені подобається коли моє тіло підтягнуте, спортивне та сильне.

Як збільшити кількість віджимань на брусах? – Правильні тренування

Доброго часу доби! Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як збільшити кількість віджимань на брусах?! Віджимання на брусах є не менш знаменитим ніж, наприклад, таке базове вправу як жим лежачи На нашому сайті ми вже розглядали таке знамените вправу, його техніку виконання, які м'язи віджимаючись на брусах ви задіюєте, ну а тепер давайте поговоримо про те як збільшити ваш результат.

Зараз ми розглянемо з вами програму тренувань, націлену саме на збільшення кількості повторень які ви робите на брусах.

На перших парах дотримання тренувальної програми, ваші м'язи будуть рости, збільшуватися сила, після досягнення першого етапу, буде слідувати другий не менш важливий етап націлений на збільшення вашої витривалості, а також буде ефект рельєфу ваших м'язів. Заінтригував?

Отже, програма складається з декількох рівнів, для людей з різними фізичними показниками. Мінімальні показники, на які розрахована програма, становить 6 разів. Якщо ви навіть стільки не можете віджиматися, пробуйте віджиматися від підлоги, бо як віджиматися на брусах вам ще рано.

Займатися за даною програмою тренувань потрібно два рази в тиждень, приклад: у вівторок і в четвер. В інші дні тижня потрібно тренувати інші групи м'язів, за стандартною програмою. Наприклад по ось цій програмі тренувань: Відмінна програма тренувань для новачків. Звичайно це тільки зразок, надалі ви модифікуєте її під себе.

Програма тренувань для тих хто віджимається на брусах 6-12 разів.

Перше тренування.

 • У першому тренуванні вам необхідно виконати 50 віджимань за все тренування. Відпочинок між підходами не повинен перевищувати 4 хвилин.
 • Другою вправою у вашій першому тренуванні буде віджимання від підлоги розраховане на 4 підходи по 10-12 повторень.
 • Друге тренування.

 • Виконуєте 3 підходи віджимання на брусах з максимальною кількістю повторень. Також як і в першому тренуванні, відпочинок не повинен перевищувати 4 хвилин.
 • Віджимання від підлоги по 3 підходи, на максимальну кількість повторень.
 • Програма тренувань для тих хто віджимається на брусах 12-20 разів.

  Перше тренування.

 • Загальна кількість повторень здійснених протягом всього тренування має становити 70 разів.
 • Віджимання від підлоги, 5 підходів по 20 раз (відпочинок 2-3 хвилини).
 • Друге тренування.

  Друга тренування буде складатися з суперсетів, тобто ви будете виконувати вправи без відпочинку.

 • Віджимання на брусах на максимальну кількість повторень.
 • Віджимання від підлоги також виконуєте на максимум.
 • Виконуючи даний суперсет, потрібно розділити його на три підходу. Пам'ятайте зробили першу вправу, відразу ж перейшли до другого (без відпочинку).

  Якщо ви підійдете досить серйозно до виконання даної програми тренувань, а також, крім цього будете виконувати вправи на інші групи м'язів, вам просто необхідна буде білкова підтримка. Для початківців я рекомендую використовувати сироватковий протеїн, так як він відмінно підійде вам і допоможе наростити мускулатуру. Удачі вам! Будьте здорові!

  З повагою, Адміністрація сайту!

  Як збільшити кількість віджимань до 100 і більше

  Віджимання – одне з тих вправ, яке, незважаючи на свою простоту, має великий вплив на розвиток різних груп м`язів. Правильно виконуючи віджимання, напружуються м`язи спини, біцепс і трицепс. Всі ці м`язи додадуть тілу той рельєф, який так хочеться, а також збільшать силу.

  Людина без спеціальної підготовки може вдіяти не більше 30-40 віджимань за один підхід. При цьому за другий підхід зробити стільки ж вийде навряд чи.

  Якщо ви вирішили довести кількість до 100 або більше разів, вам належить наполегливо займатися не один місяць, тому що різко збільшувати віджимання не можна.

  Відео: Як збільшити кількість віджимань від підлоги до 100 разів за 80 днів

  Найпродуктивніше займатися підходами, тобто робити 3-4 заходу на вправи. Зокрема, в перший підхід можна зробити 20 разів, у другій і третій – уже 25 повторень, а в четвертий – знову 20 або 15 разів. Правильний вибір кількості віджимань допоможе не перевантажити себе. Збільшувати кількість зроблених віджимань за підхід можна в тому випадку, якщо минулий норматив здається вже легким.

  Щоб зробити 100 або більше віджимань за раз, доведеться неабияк потренуватися. Як правило, для досягнення подібного результату потрібно не менше 2-3 місяців інтенсивних занять. Прискорити свої результати можна, додаючи тренування на турніках і брусах.

  Відео: 100 віджимань від підлоги. Підготовка. Креатин? VLOG # 1

  Підтягування на турніках зміцнюють біцепси і хватку, а віджимання на брусах збільшують навантаження на трицепс і плечові зв`язки. Змінюючи навантаження на різні групи м`язів, можна швидше привести їх до продуктивної тонусу.

  Рекомендації по збільшенню віджимань

  Не варто забувати про правильне харчування і необхідний відпочинок для м`язів. Кожен раз, навантажуючи себе все більше і більше, м`язові волокна розтягуються. В результаті виділяється молочна кислота, надлишок якої призводить до сильного болю в руках.

  Раз в 2-3 дня необхідно відпочивати від тренувань, щоб м`язи встигали відновитися. Також для розслаблення і відпочинку рекомендується приймати теплу ванну.

  Збільшення віджимань нескладний процес, який потребуватиме від вас лише волі до занять. Багато людей, коли беруться за самовдосконалення, часто закидають цю справу через недостатній мотивації.

  Для початку варто подумати і вирішити для чого вам це потрібно, а потім братися за заняття.

  Правильна мотивація – запорука успіху в будь-якій справі, люди нічого не роблять просто так. Зважившись, не забувайте, що займаючись одними віджиманнями, що не буде того комплексного результату. Краще виробити для себе комплекс вправ, щоб міняти типи навантаження і розвивати не тільки торс і руки, але, наприклад, ще й ноги або прес.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  *