Креатин. корисна інформація.

Спортивні добавки на основі креатину стали популярні кілька років тому і не втрачають актуальності й досі. Кожен спортсмен знає важливість цієї добавки: вона сприяє набору м'язової маси, допомагає відновитися після тренувань, підвищує працездатність.

Якщо рівень креатину в організмі недостатній, то навіть регулярні і інтенсивні тренування не принесуть результату, оскільки м'язи будуть виснажуватися. Більш того, креатин відповідає за синтез білка і покращує метаболізм. Але цей елемент буде дуже корисним, тільки якщо правильно його приймати.

У цій статті обговорюються питання про те як правильно приймати креатин на прикладі його найбільш популярної форми, тобто моногідрату.

Чому креатин моногідрат?Креатин. Корисна інформація.

Хоча може здатися, що обговорення використання креатину на прикладі тільки однією з його форм є непотрібним звуженням спектра, насправді ситуація виглядає інакше.

По-перше, насправді немає причин диференціювати прийом креатину через різноманітність форм, і, по-друге, немає переконливих доказів того, що використання інших форм, має якесь розумне обґрунтування.

Креатин моногідрат добре випробуваний, хімічно стабільний і надзвичайно ефективний для підтримки розвитку фізичної активності і м'язової маси.

Як приймати креатин моногідрат

В незалежності від марки спортивного харчування та її форми (порошок, капсули, таблетки і так далі), схем для прийому креатину на даний момент існує всього дві: з первісною загрузкою і без.

Схема загрузки креатином

Вибираючи схему як загрузка креатином, потрібно приймати креатин в день 20г креатину, повне насичення клітин настає через 6 днів.

У початковий період (перші сім днів) потрібно вживати по 5г добавки, до чотирьох разів на добу. Після першого тижня починається підтримуюча фаза. Вона передбачає прийом 2-3 г креатину в день.

Повна тривалість курсу один місяць, потім настає перерва тривалістю в 3-4 тижні.

Креатин. Корисна інформація.

Прийом креатину без фази загрузки

Схема без загрузки набагато простіша: потрібно приймати по 5-6г один раз на добу. У дні інтенсивних навантажень – відразу після тренування, в дні відпочинку – з ранку.

При цьому прийом найкраще робити з білковими коктейлями, гейнером або будь-якою іншою спортивною добавкою. Такий курс триває 1-2 місяці, а потім так само як і в фазі загрузки, робиться перерва на 3-4 тижні.

Головне, не зменшувати дози і пильну увагу приділити добавкам, які розроблені в формі капсул. Оскільки зазвичай в їх складі недостатня кількість креатину.

Стаття по темі: Креатин – важлива складова спортивного харчування

Альтернативне, але дуже популярне рішення приймати фіксовані дози креатину або диференціювати розмір денної порції для тренувань і днів без тренувань. На практиці ця схема виглядає так: в день тренування доза креатину досягає 10 г, а в день відпочинку 5 м Така схема застосування не випливає з досліджень, але працює на практиці і може використовуватися.

Креатин – загрузка чи ні?

Багато років вчені сперечалися про питання, чи потрібна фаза загрузки і як правильно приймати креатин. Суперечки ведуться і до сих пір, висуваються нові аргументи. Було проведено безліч досліджень, але найостанніші стверджують, що результати прийому з загрузкою і без однакові.

Прийом можна робити з будь-якої зі схем, але кожна має свої нюанси. Загрузка допоможе домогтися результатів швидше, але при цьому можуть виникнути розлади шлунка. Прийом без загрузки безпечніше і витрата продукту при цьому менше.

Кінцевий результат однаковий, головна відмінність в швидкості його досягнення.

Коли приймати креатинКреатин. Корисна інформація.

Варто усвідомити, що креатин не є речовиною з швидкою дією, ефект від добавок виникає при збільшенні його концентрації в м'язових клітинах, яка триває багато днів або навіть тижнів. Тому час, коли ми приймаємо, не матиме значного впливу на ефективність добавок, хоча може мати деяке значення.

Наприклад, є дані, що вказують, що прийом креатину після тренування, забезпечує більш ефективне (більш швидке) насичення м'язових клітин цією речовиною. Оптимальний час прийому – в перервах між денними прийомами їжі, в тренувальні дні одну порцію рекомендується приймати безпосередньо після тренування.

Креатин натощак?

На перший погляд, це може здатися логічним, але варто знати, що немає абсолютно ніяких доказів того, що прийом креатину під час їжі послаблює його засвоєння або іншим чином зменшує його засвоювання організмом.

Крім того, немає ніяких доказів того, що прийом цієї речовини натощак має деякі особливі переваги.

Мало того, що на основі наявних даних можна ризикнути припустити, що їжа буде сприяти засвоєнню креатину, і це пов'язано з впливом таких інгредієнтів, як вуглеводи і білок на реакцію інсуліну гормон, який впливає на транспорт креатину в м'язові клітини.

З соком або з водою?Креатин. Корисна інформація.

Також досить популярно, що креатин слід приймати з фруктовим соком або спеціальними препаратами, що містять вуглеводи або декстрозу, також відому як глюкоза. Обгрунтування цієї практики досить логічне. Такі цукри, як глюкоза, впливають на секрецію інсуліну, і це позитивно впливає на транспорт креатину в м'язи.

Тільки те, що безтурботне вживання цукру з будь дозою креатину може в довгостроковій перспективі призвести до збільшення жиру в організмі і ослаблення чутливості клітин до інсуліну. Так що кінцевий ефект буде несприятливим.

Якщо ви хочете використовувати вплив інсуліну на транспорт креатину, варто приймати цю речовину під час їжі.

Підсумки

Як бачите, принципи використання моногідрату досить прості і надають досить широкий спектр варіантів прийому. Є, однак, деякі припущення, які слід мати на увазі.

Моногідрат креатину слід приймати регулярно протягом, принаймні, кількох тижнів, переважно після тренування, під час прийому їжі або після. Діапазон ефективних доз великий, але зазвичай рекомендується приймати від 5 до 10 г в день.

Також можна починати прийом креатину з “фази загрузки”, 15-20 г креатину в день протягом 3-7 днів і далі підтримуюча доза 2 г в день.

Креатин Creatina Vector 8 г

CREATINA VECTOR – специфічний спортивний напій, який підвищує фізичну витривалість під час короткочасних високоінтенсивних фізичних навантажень. Корисний для спортсменів, яким потрібно швидко підвищити фізичну працездатність. Позитивний ефект досягається при вживанні 3 г креатину щодня.

 • ✍Креатин збільшує фізичні можливості при високій інтенсивності нетривалих повторюваних вправ.
 • ✍Цинк та кальцій сприяють нормальному синтезу білка, фізіологічному енергетичному обміну та нормалізації м'язової функції.
 • ☝️CREATINA VECTOR – поєднує у собі креатин, амінокислоти, мінерали та вітаміни, корисні речовини для ендогенного синтезу креатину.
 • ✍Вітамін С сприяє підтримці нормального функціонування імунної системи під час та після інтенсивного фізичного навантаження, а також захищає клітини від окисного стресу.
 • CREATINA VECTOR:
 • ☑️креатин Creapure;
 • ☑️містить вітамін С;
 • ☑️підвищує фізичну працездатність під час короткочасних, високоінтенсивних, повторюваних вправ;
 • ☑️не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакією (непереносимістю лактози).
 • Спосіб прийому:
Читайте також:  Шраги. тренуємо трапеції.

Рекомендується приймати по 1 саше на добу (розчинити у 200 мл води). Вживати між прийомами їжі. Під час фізичних навантажень допускається приймати до 2 саше на добу (6 г креатину), але не довше 30 днів, надалі – по 1 саше на добу. При вживанні креатину рекомендується пити багато води.

Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми.

Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання.

 1. Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.
 2. Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.
 3. Склад:
Порція (8 г) %NRV
Креатин 3000 мг
Вітамін С 200 мг 250%
Калій 644 мг 32,2%
Цинк 6,25 мг 62,5%
Кальцій 120 мг 15%
Таурин 150 мг
L-глютамінова кислота 150 мг
L-аргінін 200 мг
Гліцин 100 мг
Глютамін 100 мг
a-кетоглутарова кислота 50 мг
Ліпоєва кислота 10 мг
 • Складові:
 • креатин моногідрат, двоосновний фосфат калію, підкислювач: лимонна кислота, декстроза, карбонат кальцію, цукроза, вітамін С (L-аскорбінова кислота), стабілізатор: етилцелюлоза, спеції і прянощі, мальтодекстрини, L-аргінін, L-глутамінова кислота, таурин, L-глютамін, гліцин, глюконат цинку, a-кетоглутарова кислота, речовини проти злежування: діоксид кремнію, натуральний барвник: куркумін, a-ліпоєва кислота, підсолоджувач: сукралоза, ацесульфам К
 • У саше по 8 г

Креатин Creatine Monohydrate 750 Now Sports (120 caps): продажа, цена в Чернігівській області. креатин от "Loyce

Креатин  Creatine Monohydrate 750 Now Sports

 • Форма випуску: капсули
 • К-сть: 120 шт
 • К-сть порцій: 20
 • Виробник: Now Sports (США)

Всесвітньо відомий виробник здорового харчування – компанія Now – вирішила порадувати своїх шанувальників чудовим продуктом, призначеним для підвищення ефективності силових тренувань.

Комплекс Creatine Monohydrate 750 – це традиційна форма креатину в вигляді капсул, яка допоможе вам прискорити набір м'язової маси, підвищити результативність занять у залі, а також збільшити їх інтенсивність.

Моногідрат є найпопулярнішою формою креатину, яка довела свою ефективність на прикладі тисяч атлетів з усього світу. В основі його дії лежить ресинтез АТФ в організмі спортсмена.

Ця речовина використовується для вироблення силової енергії, необхідної для таких вправ, як робота з обтяженнями, спринт, стрибки в довжину і т.д. Потужні силові навантаження виснажують запаси АТФ, а креатин допомагає відновити і збільшити їх.

 • Серед найважливіших функцій Now Foods моногідрату варто виділити:
  • сприяє збільшенню ваги на снарядах;
 • • допомагає виконати більшу кількість повторень в важких підходах;
 • • збільшує силову витривалість, інтенсивність і тривалість тренування;
 • • сприяє підвищеній гідратації м'язової тканини, візуально збільшуючи обсяг мускулатури;
 • • стимулює ріст сухої м'язової маси.

????Якщо ви бажаєте досягти дійсно видатних результатів на тренуванні, збільшити силу і обсяг м'язів, відчути прилив могутності та енергії для виконання більш інтеснивного фізичного навантаження, то даний продукт стане вашим оптимальним вибором.
Побудуйте тіло своєї мрії разом з Now Foods Creatine Monohydrate 750!

 1. СКЛАД ТОВАРУ
  Склад на порцію – 6 капсул:
 2. Креатин моногідрат 4500 мг
 3. Інші інгредієнти: желатин (капсула) і стеарат магнію (рослинне джерело).

Не виготовляється з дріжджами, пшеницею, глютеном, соєю, молоком, яйцем, рибою, молюсками або інгредієнтами горіха. Виробляється в установці GMP, яка обробляє інші інгредієнти, що містять ці алергени.

ЯК ПРИЙМАТИ
У перші 7 днів приймайте 6 капсул з фруктовим соком або іншим солодким напоєм 3-4 рази на день, до або після вправ.

Потім, при продовженні використання, приймайте 6 капсул 1-3 рази на день.

Приймайте не частіше, ніж кожні 3-4 години. При тривалому використанні більше 28 днів приймайте одну порцію (6 капсул) в день. Разом з креатином вживайте велику кількість фруктів.

Попередження: Не застосовувати препарат, якщо у вас алергія на будь-яке із з'єднань. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовуйте, якщо вагітні або в період лактації.

Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної і збалансованої дієти. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в сухому і прохолодному місці. Захищати від прямих сонячних променів.

Не є медичним препаратом.

Виробник може змінити склад і / або дизайн без повідомлення. Це не впливає на якість товару. Ми намагаємося оновлювати інформацію про товари своєчасно.
 

 • __________________________________________
 •  Інстаграм зі спорт. харчуванням: @be_in_shape_ua 
 • __________________________________________
 • Відправляємо Новою поштою (наложкою або по повній оплаті)
 • _________________________________________

Як діє креатин, і шкідливий він ???

 • Креатин це натуральна речовина, вперше виділене французьким хіміком Шеврелем. У найбільших концентраціях він міститься в м'язовій тканині тварин і людини у формі креатин фосфату. Креатин відноситься до класу іммінов, т. Е. Є білком. В організмі він утворюється з трьох амінокислот аргініну, гліцину і метіоніну.

  Приблизно 98% загальної кількості креатину в організмі знаходиться в м'язах. Додаткове вживання креатину ведт до нарощування м'язової маси за рахунок стимуляції синтезу м'язового білка. М'язи робляться більш масивними і сильними.

  Не слід плутати подібне збільшення м'язової маси з накопиченням в м'язах (між м'язовими волокнами) води внаслідок прийому стероїдів і кортизону.Як діє креатин

  Вирішальним фактором для досягнення високих результатів у спорті є здатність організму вивільняти велику кількість енергії за короткий проміжок часу.

  В принципі наш організм постійно отримує енергію, розщеплюючи вуглеводи і жир.

  Безпосереднім же джерелом енергії для скорочення скелетної мускулатури є молекула, звана АТФ (аденозину трифосфат). Кількість АТФ наявне в безпосередньому розпорядженні, обмежена і є вирішальним для спортивної активності.

  Всі джерела палива – вуглеводи, жири і білок – спочатку конвертуються шляхом різних хімічних реакцій в АТФ, яка потім стає доступною як єдина молекула, яку тіло використовує для енергії. Все повинно бути спочатку перетворено в АТФ, перш ніж воно може використовуватися як паливо.

  АТФ – проста речовина, що складається з однієї молекули аденозину і трьох молекул фосфату. Коли АТФ вивільняє енергію, щоб живити паливом м'язові скорочення, фосфатна група відщеплюється, і формується нова молекула, що називається АДФ (аденозину дифосфат).

  Читайте також:  Принцип піраміди у бодібілдингу.

  Ця реакція оборотна за рахунок фосфокреатина, багатого енергією речовини.

  Креатин комбінується з фосфатом в організмі, щоб утворити фосфокреатин, який є визначальним фактором енергопродукції в м'язовій тканині.

  Фосфокреатин поставляє фосфатну групу АДФ, повторно синтезуючи ця речовина знову в молекулу АТФ і таким чином роблячи її знову готової до вивільнення енергії, що дозволяє живити паливом безперервні м'язові скорочення.

  АТФ – енергогонесущій субстрат, присутній в м'язі, в той час як фосфокреатин – попередник АТФ. До реатін вільної форми накопичується в працюючих м'язах і потім повторно фосфорилируется, перетворюючись в фосфокреатин.

  В ході високоінтенсивних вправ потреба АТФ в працюючих м'язах значно збільшується – в сотні разів вище в порівнянні зі станом спокою.

  Протягом перших 10 секунд вправи, яке використовує максимальні навантаження від одного до шести повторень, робота м'язів відбувається в фосфагенная діапазоні; тобто вони використовують накопичену АТФ і фосфокреатин для енергії. Високоінтенсивне вправа може повністю вичерпати запаси фосфокреатина в межах 10 секунд.

  Виснажені запаси АТФ і фосфокреатина повинні постійно поповнюватися для того, щоб м'язові скорочення могли тривати на пікових рівнях частоти та інтенсивності. Збільшуючи фосфокреатин шляхом прийому моногідрату креатину можна увеоічіть число повторень вправі.

  Крім того нерідкі додавання сухої маси тіла від 2 до 5 кг. Такий прогрес співзвучний деяким заголовкам реклами добавок, але такі заяви можуть бути підтверджені фактично.

  Недавні досліди підтверджують, що моногідрат креатину здатний збільшувати повторний максимум у жимі лежачи на 10 кг, покращувати спринтерські здібності і допомогти наростити від 2 до 5 кг сухих м'язів менше ніж за 30 днів.

  напевно цього достатньобільш детально читай тут: http://www.genon.ru/GetAnswer.aspx?qid=3e493c88-5580-497e-8d69-5816b8efcaff

 • Дія креатину носить тимчасовий характер, тому нашому організму необхідно постійне його заповнення. Якщо ви вважаєте, що ви зможете це зробити завдяки щоденній вживаної їжі, то глибоко помиляєтеся. Навіть, якщо ви з'їсте пару-трійку кілограм червоного м'яса, допустимо яловичини, ви крім креатину наберете масу негативних речовин, типу жиру і холестерину. А це нашому організму потрібно в останню чергу. Проте, у креатину є і недолік, його непереносимість деякими особами, точніше йде він не кожному. Є люди, які зовсім його не засвоюється. Це може проявлятися як просто в НЕ засвоєнні, так і розладом шлунково-кишкового тракту. Однак виною тому не сам креатин, а то, що креатин засвоюється лише при взаємодії великої кількості факторів. В організмі має бути певна кількість вуглеводів, таурину, а також альфа-ліпоєвої кислоти. Саме завдяки цим речовинам, а точніше їх певної комбінації, креатин засвоюється найкраще.

  Проте, в спортивній практиці дана речовина практично заборонили через смерть двох спортсменів. Однак, зрозумівши істинну причину події, описану вище, креатин стали випускати в численних видах. Тому, щоб правильно підібрати той чи інший вид креатину, необхідно ретельно все зважити, засвоїти необхідну інформацію і додатково проконсультуватися з фахівцями.

 • Креатин

  Креатин

  Общие

  Хим. формула

  C4H9N3O2

  Классификация

  Рег. номер CAS

  57-00-1

  PubChem

  586

  Рег. номер EINECS

  200-306-6

  SMILES

   
  CN(CC(=O)O)C(=N)N

  InChI

   
  1S/C4H9N3O2/c1-7(4(5)6)2-3(8)9/h2H2,1H3,(H3,5,6)(H,8,9)CVSVTCORWBXHQV-UHFFFAOYSA-N

  RTECS

  MB7706000

  ChEBI

  16919

  ChemSpider

  566
  Приведены данные для стандартных условий (25 °C, 100 кПа), если не указано иное. Медиафайлы на Викискладе

  Креатин, C4H9N3O2
  2-(метилгуанидино)-этановая кислота, Mr=131.13 g/mol

  Креатин — азотсодержащая карбоновая кислота, которая встречается в организме позвоночных. Участвует в энергетическом обмене в мышечных и нервных клетках. Креатин был выделен в 1832 году Шеврёлем из скелетных мышц. Название было образовано от др.-греч. κρέας (род. п. κρέατος) «мясо».

  Креатин чаще всего используется для повышения эффективности физических нагрузок и увеличения мышечной массы у спортсменов и пожилых людей.

  Существуют научные исследования, поддерживающие использование креатина для улучшения спортивной активности молодых и здоровых людей во время кратковременной интенсивной активности, например, в спринте.

  В США большинство добавок для спортивного питания, которые составляют годовой объем продаж в размере 2,7 млрд. долл., содержат креатин.[1]

  Роль в метаболизме

  Для синтеза креатина необходимы три аминокислоты (глицин, аргинин и метионин), а также три фермента (L-аргинин: глицин-амидинотрансфераза, гуанидинацетат-метилтрансфераза и метионин-аденозилтрансфераза).

  [2] У всех позвоночных и некоторых беспозвоночных креатин образуется из креатинфосфата ферментом креатинкиназой. Наличие такого энергетического запаса сохраняет уровень АТФ/АДФ на достаточном уровне в тех клетках, где необходимы высокие концентрации АТФ.

  Высокоэнергетические фосфатные запасы в клетках находятся в форме фосфокреатина или фосфоаргинина.

  Фосфокреатинкиназная система работает в клетке как внутриклеточная система передачи энергии от тех мест, где энергия запасается в виде АТФ (митохондрия и реакции гликолиза в цитоплазме) к тем местам, где требуется энергия (миофибриллы в случае мышечного сокращения, саркоплазматический ретикулум, для накачивания ионов кальция и во многих других местах). Кофеин не разрушает молекулы креатина. Но отчасти они действуют противоположно друг другу — креатин накапливает жидкость в организме, создавая эффект гипергидратированной клетки, а кофеин действует как мочегонное, и при должной порции препятствует этому эффекту.[3][4][5][6][7]

  Кроме регенерации молекул АТФ также известно, что фосфат креатина нейтрализует кислоты, которые образуются во время выполнения упражнения и снижают pH крови, что вызывает усталость мышц. Также креатин активирует гликолиз.

  Побочных эффектов кроме увеличения общей массы тела не обнаружено (есть мнение, что креатин способствует синтезу мышечных белков)[8]. Однако установлены случаи отравления большими дозами креатина. В больших дозах креатин приводит к ослаблению костной ткани и дисфункции почек. Один из случаев зарегистрирован больницей США.

  Пострадавшим оказался учащийся колледжа, у которого в результате потребления большого количества креатина развилась почечная недостаточность.

  Влияние креатина на силу сокращения сердечной мышцы

  Изучение молекулярного механизма нарушения сократимости сердца при инфаркте миокарда привело к выводам, не укладывающимся в общепринятые представления об энергетическом обмене сердца.

  В результате научных исследований выяснилось, что одним из неизвестных ранее регуляторов силы сокращения сердечной мышцы является креатин. Это открытие было сделано Е.И.

   Чазовым и внесено в Государственный реестр научных открытий СССР под № 187 с приоритетом от 6 ноября 1973 г.[9]

  Также в исследованиях Йельского университета от 2015 года было выявлено экспериментальным способом побочное действие применения креатина в виде рака яичек у мужчин. Соответствующая статья была опубликована в научном британском журнале – “British Journal of Cancer”.

  Читайте також:  Як не треба присідати

  Формы креатина

  Формы креатина современная фармакология выделяет следующие:

  • Креалкалин (Kre-Alkalyn)
  • Креатин безводный (Creatine anhydrous)
  • Креатин альфа-кетоглютарат
  • Креатин гидрохлорид (Con-cret)
  • Креатин ГМБ (Creatine HMB)
  • Креатин моногидрат (Creatine monohydrate)[10]
  • Креатин тартрат (Creatine tartrate)
  • Креатин титрат (creatine titrate)
  • Креатин фосфат (Creatine phosphate)
  • Креатин цитрат (Creatine citrate)
  • Трикреатин малат (Tri-Creatine Malate)
  • Дикреатин малат (2-Creatine malate)
  • Магниевый креатин (Magnesium creatine)
  • Этиловый эфир креатина

  Креатин выпускается в виде таблеток, порошка или пилюль и может быть жидким, шипучим или жевательным.

  См. также

  • Креатиновые добавки
  • Креатинин

  Примечания

  В Викисловаре есть статья «креатин»
  1. ↑ CREATINE (неопр.). WebMD.
  2. Brosnan JT, da Silva RP, Brosnan ME. The metabolic burden of creatine synthesis. Amino Acids.. — 2011. — С. 40:1325–1331.

  3. ↑ Schlattner U, Tokarska-Schlattner M, Wallimann T. (2006) Mitochondrial creatine kinase in human health and disease. Biochim Biophys Acta. 2006 Feb;1762(2):164-80. Review
  4. ↑ Wallimann T, Wyss M, Brdiczka D, Nicolay K, Eppenberger HM.

   (1992) Intracellular compartmentation, structure and function of creatine kinase isoenzymes in tissues with high and fluctuating energy demands: the 'phosphocreatine circuit' for cellular energy homeostasis. Biochem J. 1992 Jan 1;281 ( Pt 1):21-40. Review.

  5. ↑ Creatine and Creatine Kinase in Health and Disease (2007) Series: Subcellular Biochemistry , Vol. 46 Salomons, Gajja S.; Wyss, Markus (Eds.) 2007, XVIII, 352 p.

   , Hardcover ISBN 978-1-4020-6485-2

  6. ↑ Wallimann T, Tokarska-Schlattner M, Neumann D, Epand RM, Epand RF, Andres RH, Widmer HR, Hornemann T, Saks VA, Agarkova I, Schlattner U.

   (2007) The phospho-creatine circuit: molecular and cellular physiology of creatine kinases, sensitivity to free radicals and enhancement by creatine supplementation. In: Molecular Systems Bioenergetics: Energy for Life, Basic Principles, Organization and Dynamics of Cellular Energetics (Saks, V.A.

   , Editor), Wiley-VCH, Weinheim, Germany, pp. 195-264 (2007)

  7. ↑ Anders RH, Ducray AD, Schlattner U, Wallimann T, Widmer HR. Functions and effects of creatine in the central nervous system Brain Research Bulletin (2008) (in press)
  8. ↑ 2 способа как принимать креатин для роста массы. (недоступная ссылка)
  9. ↑ Реестр научных открытий (неопр.). ross-nauka.narod.ru. Дата обращения 1 апреля 2016.
  10. ↑ Что такое КРЕАТИН? Описание добавки: история, эффекты, КАК ПРИНИМАТЬ креатин и какой лучше выбрать (неопр.). BuildBody.

  Литература

  • Алексеева А. М. К вопросу о превращениях креатинфосфата в креатин и о новом методе определения креатина //Биохимия. — 1951. — Т. 16. — №. 2. — С. 97.
  • Нетреба А. И. и др. Креатин как метаболический модулятор структуры и функции скелетных мышц при силовой тренировке у человека: эргоген-ные и метаболические эффекты //Российский физиологический журнал им. И.М. Сеченова. — 2006. — Т. 92. — №. 1. — С. 113—122.
  • Шенкман Б. С. и др. Креатин как метаболический модулятор функции мышц человека в условиях силовой тренировки //Сборник статей. Медико-биологические технологии повышения работоспособности в условиях напряженных физических нагрузок. — 2004. — С. 102—116.
  Это заготовка статьи по биохимии. Вы можете помочь проекту, дополнив её.

  Креатин високої якості | Інтернет-магазин Proteininlviv – вигідні ціни на креатини та спортивне харчування в Україні

  Креатин – натуральний за складом елемент харчування, який синтезується організмом зі звичайної їжі. Креатин визнаний повністю безпечним та дозволений для застосування спортивними організаціями, і у жодному разі не є стероїдом.

  Основна функція креатину, що зберігається в м'язових тканинах – в період стресу або фізичних навантажень забезпечувати організм енергією. В умовах навантажень насамперед використовується енергія креатину, а після того – глюкози.

  Як працює креатин

  Коли ви виконуєте спортивні вправи, під час початку руху м'язів, їм необхідна енергія саме для виконання цього руху. Ця енергія потрібна ще з перших моментів вправи, тому вона має зберігатися безпосередньо в м'язах.

  Перед тим, як організм використовує енергію білків, жирів та вуглеводів, він мусить переробити її в так звану АТФ, яку м'язи використовують для роботи. По суті, креатин і є цим АТФ, і його наявність забезпечує м'язи швидкодоступною енергією.

  Для чого потрібний креатин

  Креатин є натуральною речовиною, яка міститься в м'язових тканинах людини і використовується для процесів енергообміну та виконання рухів. В організмі середньостатистичного чоловіка міститься понад 120 грам цієї речовини.

  Звичайні люди витрачають приблизно 2 грами креатину на день, спортсмени дещо більше, в залежності від інтенсивності навантажень.

  Ця речовина є настільки ж важливою, як білки та вуглеводи, вітаміни та мінерали, і без нього життя буде неповноцінним.

  Креатин синтезується організмом самостійно, але у кількостях, недостатніх, щоб задовольнити наші потреби. Цей компонент можна отримувати з їжі – такої, як м'ясо, риба, та багатьох інших продуктів тваринного походження. Проте для атлетів, які регулярно займаються бодібілдингом, іноді потрібні додаткові джерела креатину, якими і є спортивні добавки.

  Дія креатину:

  • Збільшення силових показників;
  • Зростання сухої м'язової маси;
  • Поліпшення рельєфа мускулатури;
  • Стимулювання вироблення організмом анаболічних гормонів;
  • Збільшення витривалості.

  Крім цих позитивних ефектів є ще додаткові переваги, такі як зниження холестерину, підвищення результативності спортсменів-вегетаріанців, захист проти серцевої недостатності.

  Де купити креатин для спортсменів та тренажерних залів

  Інтернет-магазин спортивного харчування та аксесуарів proteininlviv.

  com пропонує купити креатин оригінального виробництва від кращих виробників спортивного харчування в світі, які користуються високим авторитетом у спортивної спільноти.

  Для вашої зручності він представлений у декількох видах – в порошках, таблетках та капсулах. Ми пропонуємо вам не лише комплексну продукцію на основі креатину, але й харчування, виготовлене з чистого амінокислотного з'єднання.

  Це спортивне харчування містить велику кількість корисних речовин, в тому числі природних компонентів. Наші ціни на креатин сподобаються навіть тим, хто раніше відмовлявся від купівлі спеціального харчування з фінансових міркувань.

  Пропонуємо гнучкі умови співпраці для тренерів, спортивних організацій та тренажерних залів.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  *