Спортивне харчування на вагу

Спортивне харчування на вагу

Спортивне харчування на вагу

 

   Cпортивне харчування у Львові   

 

 

Програма “Спортивне харчування”              Лінія Herba 24 Sport для професіоналів

Спортивне харчування на вагу

Протеїнова суміш Формула 3 (Протеиновая смесь)– підсилює засвоєння білку, що допомагає зменшити апетит і зберігати достатній рівень енергії між прийомами їжі.

Допомагає індивідуалізувати Вашу дієту, визначаючи, скільки Вам потрібно білку, щоб залишатися енергійним і не відчувати нападів голоду. Білок важливий для хорошого самопочуття і необхідний для зниження ваги.

  Докладніше …  

Коктейль Формула 1  (Протеиновый коктейль)  – для тих, хто хоче безпечно і ефективно схуднути, набрати вагу, скорегувати фігуру або зберегти вагу.

Науково розроблена формула, до складу якої входять більше 20 найважливіших вітамінів, мінералів, мікроелементів і трави, а також рослинні компоненти, що сприяють зміцненню здоров'я. Одна порція містить 17 г білку, 22 г вуглеводів, замінює повний прийом їжі, сприяючи правильному і легкому зниженню ваги.

 Білок тут знаходиться у розщепленому вигляді, у вигляді  22 основних амінокислот. Докладніше …

Концентрат соку алоє – допомагає у природному очищенні організму. Містить важливі ензими, амінокислоти, вітаміни і мінерали. Сприяє нормалізації процесу травлення і поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту. Забезпечує організм корисною вологою. Докладніше …

Напій термоджетікс – надає альтернативу традиційній каві і газованим напоям. Містить унікальну комбінацію 21 типу трав і рослин всього світу, спеціально підібраних для оптимізації обміну речовин, термо-генезу і збільшення життєвої енергії. Напій Термоджетікс допоможе вам запобігти відкладенню жиру і прискорить втрату сантиметрів і кілограмів. Докладніше …

Ізотонічний напій H3O Pro ізотонічний спортивний напій.  Незамінний під час тренування, гри та занять спортом. Забезпечує  негайне і тривале поступлення енергії. Сприяє кращому насиченню вологою організм. Відмінно підходить для підтримки м’язевої і кісткової  тканин. Допомагає зміцнити імунну систему. Докладніше…

 • Мультивітамінний комплекс Формула 2 – змінює смакові стереотипи; зменшує обсяг шлунка, прискорює настання ситості, покращує перистальтику кишківника і, очищає нирки, печінку, легені; знижує цукор і холестерин у крові; усуває гіповітамінози; заповнює природний запас поживних речовин, сприяє зміцненню імунітету і нормалізації вагиДокладніше …

Протеїнові батончики (Протеиновые батончики) – спеціалізований харчовий продукт. Додаткове джерело білку для м'язів при підвищеному фізичному навантаженні, а також для перекусів між основними  прийомами їжі.

Забезпечують організм порцією білку , в одному батончику є 10 г білку і всього 139 ккал.

Соєвий білок – самий високоякісний, єдино повноцінний рослинний білок з усіх існуючих в природі, оскільки містить всі 9 незамінних амінокислот, не містить холестерину і зайвих калорій. Докладніше …

Спортивне харчування на вагуКлітинний активатор – клітинний активатор сприяє кращому засвоєнню поживних речовин в організмі, покращує загальне самопочуття і підвищує рівень енергії, оптимізує процес  вироблення енергії в клітинах організму. Він є клітинним сорбентом. Дає омолодження  клітинам. Докладніше …

Спортивне харчування на вагуРоуз Окс – допомагає стримувати утворення вільних радикалів. Антиоксидантна підтримка для імунної системи. Сприяє відтворенню в організмі інших антиоксидантів, що мають більш сильну і тривалу  дію. Зміцнює загальний стан організму.   Докладніше …

Спортивне харчування на вагуШизандра – допомагає посилювати захисні властивості організму. Китайські цілителі давно помітили, що регулярне вживання ягід шизандра допомагає організму протистояти нездужанню. Набір високоякісних поживних речовин і антиоксидантів сприяють захисту клітин від передчасного старіння. Потужний дует вітаміну С і селену підтримує імунітет, допомагає боротися з наслідками стресу і нейтралізувати вільні радикали. L-цистеїн – амінокислота, що сприяє очищенню організму. Має адаптогенні властивості.  Докладніше …

Спортивне харчування на вагуАктивована клітковина – допомагає підтримувати почуття ситості і допомагає уникнути перекусів між прийомами їжі. Целюлоза допомагає виводити з організму токсичні речовини. Нормалізує процес природного очищення організму. Дія активованої клітковини подібна очисній губці, проходячи через шлунок, вона “виносить з собою” всі залишки їжі, які  не засвоїлись організмом.  Докладніше …

Спортивне харчування на вагуГербалайфлайн – в його склад включені олії гвоздики, перцевої м'яти, іспанської вербени і чебрецю, які освіжають подих. Сприяє зміцненню серцево-судинної системи. Сприяє підвищенню імунітету. Кислоти Омега-3 допомагають знизити кров'яний тиск. Допомагає підтримувати безпечний рівень холестерину в крові.  Докладніше …

 1. Білковий батончик формула 1 експрес – Відео
 2.  “>
 3. Збалансований поживний коктейль Формула 1, Протеїнова суміш Формула 3, протеїнові батончики та білковий батончик формула 1 експрес – це їжа, яка швидко засвоюється і збагачує раціон білком, вуглеводами, вітамінами, мінералами та іншими цінними речовинами.
 4. Харчування для спорту відіграє важливу роль в процесах підготовки, виступу і відновлення спортсмена після навантажень.
 5. Інтенсивне тренування без якісного відновлення може призвести до того, що фізичний рівень спортсмена знизиться.
 6. І навпаки, тренування  разом з правильно  розставленими акцентами в спортивному харчуванні неухильно покращують результати чемпіонів.

  Питання спортивного харчування є одним з найважливіших для атлетів. Не дивно, адже ефективність тренувального процесу і самих тренувань прямо пов'язана з якісним, багатим необхідними нутрієнтами харчуванням. Говорячи про нього, ми маємо на увазі три його складових:

 •   Збалансоване харчування і гідратація (питний режим)
 •   Спеціалізовані продукти харчування
 •   Спеціалізовані добавки (біологічно активні речовини)

  Крім білка і вуглеводів у раціоні спортсмена завжди повинні бути присутніми корисні полі ненасичені жири Омега 3, антиоксиданти, вітаміни, мінерали та клітковина. Вони підтримують організм під час стресових фізичних навантажень і допомагають йому активно відновлюватися після тренувань.

 Спеціалізовані продукти харчування – це важливий компонент спортивного харчування, який представляє собою будь-яке: одне чи кілька харчових речовин в концентрованій формі. У залежності від свого складу СПХ бувають: білкові, вуглеводні та змішані .

  Програма “Спортивне харчування” складена спеціально для набору м’язової маси для спортсменів. Щоб набрати вагу потрібно   три рази в день вживати звичайну їжу та  додатково –   трави Гербалайф і коктейль Формула 1.

 • Їжа перед тренуванням повинна бути насичена легко засвоюваним білком, корисними вуглеводами, клітковиною і з низьким вмістом жирів.
 •    Кожну годину під час тренування атлету необхідно вживати від 30 до 60 г  швидко засвоюваних вуглеводів разом з білком.
 •    Після тренування важливо відновити  м’язові волокна і повернути їм нормальну структуру  за допомогою білка, точніше амінокислот, і глікогену з вуглеводів.

  Програма  “Спортивне харчування” допоможе укріпити здоров’я і покращити імунітет.

 •  Допомагає набрати вагу за рахунок м’язової маси, а не за рахунок жирової. Для цього максимально замінюються вуглеводи на протеїн(білок).
 •  Сприяє відновленню сил і покращенню самопочуття після фізичних навантажень, надасть силу і енергію для активного способу життя.
 •  Допоможе вам добитися нових успіхів і досягнень в спорті.  Спорт і харчування – завантажити статтю у форматі pdf.
 1.   Програма для набору м'язової маси:
 •  Великий коктейль (2-3 повні столові ложки порошку формула 1) + протеїнова суміш (1 ст.ложка) на знежиреному молоці з додаванням фруктів або йогурту – 2-3 рази на день.
 •  Шизандра і РоузОкс – по 2 таблетки на день – для зміцнення імунітету в період тренувань.
 •  Напій соку алоє  протягом усього дня.
 •  Цю програму треба використовувати два місяці, потім робити перерву на один місяць. Під час перерви – один коктейль в день, напій соку алоє і шизандра. Потім протягом наступних двох місяців тренувань знову треба повертатися до повної програми.
 •  Програма для побудови якісної мускулатури і звільнення від підшкірного жиру(мета програми – м'язовий рельєф):
 •  Коктейль (2-3 повні столові ложки порошку формула 1 ) + протеїнова суміш (1 ст.ложка) на знежиреному молоці з додаванням знежиреного йогурту – два рази на день замість звичайної їжі.
 •  Напій Термоджетікс протягом усього дня.
 •  Термокомпліт – 2 шт.в 10.00, 1 шт.о 15.00.
 •  Cell-U-Loss – по 2 таблетки тричі на день.
 •  Активована клітковина перед кожною їжею.
 •  Жовті таблетки Термоджетікс – по 1 таблетці 2 рази на день
 1.  На відміну від попередньої програми набору м'язової маси треба виключити  висококалорійну їжу.
 2.   Програма релаксації (Після змагань або тривалого періоду навантажень необхідно очистити організм).
 3.  Для цього протягом 1 місяця  треба приймати:
 •  Напій соку алоє
 •  Один коктейль формула 1
 •  Формулу 2
 •  Гербалайфлайн
 •  Шизандра
 •  Рекомендується їсти багато рослинної їжі.
 •  Спортсмен повинен індивідуально підібрати спортивне харчування у Львові, та необхідну йому кількість прийнятих таблеток, працюючи разом зі своїм тренером і консультантом з спорт-харчування.
Читайте також:  Станова тяга – робити обов’язково!

бесплатные шаблоны сайтов

Як правильно пити протеїн – рекомендації від блогу Comfy | Блог Comfy

Протеїн – це ніщо інше, як білок, що складається з амінокислот з’єднаних пептидним зв’язком.

Він грає одну з основних ролей в регенерації клітин живого організму, силі імунної системи, нормальному гормональному фоні, роботі шлунково-кишкового тракту, а також білок важлива цеглинка в побудові м’язової тканини.

Навіщо пити протеїн? Йому виділяють одну з основних ролей під час нарощування м’язової тканини, схудненні, позбавленні підшкірного жирового прошарку (сушіння). Нижче розберемо, який протеїн пропонують в якості спортивного харчування і як його приймати для різних цілей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

Як пити протеїн для набору маси

За типом статури люди діляться на три: ендоморфний (схильні до повноти, жирових відкладень), мезоморфних (м’язисті, широкоплечі від природи) і ектоморфний (худорляві, з труднощами набору ваги).

Перших два типи мають основу для ліплення свого ідеального тіла, і при правильному підборі співвідношення БЖУ мають всі можливості швидко набрати м’язову масу тіла.

З особливостями набору маси стикаються худорляві люди, з прискореним метаболізмом, які можуть довго намагатися набрати вагу, м’язову масу, але у них це не виходить. Проблема лежить в тому, що найчастіше ектоморфи їдять висококалорійну, але порожню їжу.

Нарощування м’язової тканини має розпочатися з заміни жирної і швидко вуглеводної їжі на вуглеводи з низьким глікемічним індексом: гречка, овочі, топінамбур. При цьому кількість калорій не повинне мати великий надлишок, досить споживання вище норми на 15%.

Спортивне харчування на вагу

Одну з основних ролей відіграє кількість споживаного білка. Для набору ваги його середня кількість становить 2.5 гр на 1 кілограм ваги. У разі, коли ви не можете вжити достатню кількість протеїну з їжею, тоді вам варто спробувати спортивне харчування. Як краще пити протеїн в цьому випадку і який краще:

 • Ті, кому потрібно набрати масу знають, що вони повинні їсти кожні 2-3 години, якщо намічається велика перерва між харчуванням, то рекомендується випити протеїн казеїн. Він відноситься до довго засвоюваним білків, які засвоюються і повністю перетравлюються протягом 5-8 годин.
 • Після тренування також варто підживити м’язи, при цьому рекомендуються швидкі білки – на основі молочної сироватки з однойменною назвою “сироватковий протеїн”. Тут варто знати, що він буває кількох видів:
 1. Сироватковий концентрат – слабо очищений протеїн, який у своєму складі містить лактозу. Переваги такого спортивного харчування в доступній ціні.
 2. Ізолят – очищений протеїн від лактози, вміст білка в такому спортпіт 90%.
 3. Гідролізат – повністю очищений протеїн від вуглеводів, норма білка 100%. Недоліки – висока вартість. Переваги – це можливість вживати людям з непереносимістю лактози.
 • На ніч також рекомендується їсти білкову їжу. При наборі м’язової маси краще віддати перевагу довгоусваімому протеїну (казеїну).

На питання чи варто вживати протеїн при наборі маси відповідь однозначна. Якщо у вас збалансоване харчування і ви повністю задовольняєте потребу організму в білку, то приймати спортивне харчування вам не потрібно.

Протеїни після тренування

Тренування сприяє спалюванню жирового прошарку, а також відкривається так зване “анаболічне вікно”, в цей час білок найкраще засвоюється. А так як білок – основа будови м’язових волокон, то після тренування їх необхідно підтримати. Для цього краще вибрати сироватковий протеїн (ізолят, концентрат, гідролізат). Такого типу білок дуже швидко засвоюється і досягає потрібної мети.

Спортивне харчування на вагу

Деякі вважають за краще приймати змішані протеїни. У своєму складі вони зазвичай містять і сироваткові білки, казеїн, яєчний білок, а також є невеликий відсоток вмісту вуглеводів (не більше 5%).

Деякі спортсмени вибирають яєчний протеїн, який легко засвоюється і є 100% білком, але є обмеження для алергіків.

В цьому випадку можна вибрати соєвий протеїн або яловичий, перший часто вважають за краще вегетаріанці.

Коли краще пити протеїн

Як писалося вище, протеїн – це білок тваринного або рослинного походження, але не якась хімічна субстанція, а натуральний білок у вигляді порошку. Тому його можна вживати, як заміну риби, м’яса або рослинної білкової їжі.

Коли ж краще приймати протеїн? Після тренування білкова їжа стане перевагою для нарощування м’язової маси, так як банального білка у вигляді банана – недостатньо. Культуристи воліють пити його до тренувань перед пампинговими вправами. Пити протеїн можна змішуючи з водою або молоком.

Читайте також:  Поради новачкам для набору маси

У разі, якщо ви на сушінні, то краще вибрати просту воду.

Чи варто пити протеїн

Під час процесу сушіння, коли організм максимально позбавляють від підшкірного жиру, а кількість з’їдається білка вище, ніж зазвичай (близько 2.5-3 гр на 1 кг ваги), то дуже складно тримати потрібний ритм.

Тоді на допомогу приходить Спортпит в пакетах і банках – протеїн. Це ж стосується при бажанні наростити м’язову тканину або схуднути, в цих випадках потрібно тримати ритм по періодичності споживання їжі, що важко для працюючого / учня.

В цьому випадку спортивне харчування також приходить на виручку.

Спортивне харчування на вагу

Тому на питання чи варто приймати протеїн, відповідь завжди однакова – якщо ви в змозі задовольняти потребу організму в білках залежно від вашої мети з основними прийомами їжі, то немає. Якщо ви хвилюєтеся, що спортивне харчування – це хімія і тому ставите такими питаннями, то протеїн – це не отрута, це натуральний білок в порошку, тому як додаток до правильного харчування його можна пити.

Як приймати протеїн дівчатам

Немає відмінностей в Спортпіт в залежності від статі. Що для чоловіків, що для жінок випускаються однаковий протеїн: змішаний (універсальний), швидкий, складний.

Спортивне харчування на вагу

Вибір порошкоподібного білка повинен грунтуватися тільки від цілей споживання. Приймати протеїн дівчатам, потрібно розрахувавши БЖУ, зазвичай для підтримки м’язової маси і схуднення розраховують 1.5-2 гр на 1 кг ваги, для набору 2-2.5 гр на 1 кг ваги, при сушінні 2.5-3 гр на 1 кг ваги. Який і коли приймати, так само залежить від цілей і необхідності:

 • Очікується велике вікно між прийомами їжі, а дівчина перебуває в процесі нарощування м’язів або сушки, тоді перевага віддається казеїну. Він повільно буде насичувати м’язи і ви без втрат дійдете до прийому їжі.
 • Після тренування краще протеїн сироватковий або змішаний. Перший швидко засвоюється, буквально миттєво доставляючи білок до м’язових волокон. Універсальний містить, як повільно засвоювані і швидкозасвоювані білки, тому можуть не тільки швидко наситити їм організм, але і будуть продовжувати насичувати до основного прийому їжі.
 • Якщо ви “сидите” на підтримкі або в процесі схуднення, то на ніч краще пити сироватковий протеїн. Ті, хто нарощує м’язову масу або знаходяться в процесі сушіння на ніч краще довгограючий білок – казеїн.

Немає точного рецепта у виборі протеїну для дівчат, все залежить від ваших цілей, збалансованості основних прийомів їжі по білку.

Протеїн на ніч

Вночі в організмі відбуваються процеси відновлення і регенерації, для нього наше тіло бере енергію за рахунок розпаду білків, а не жирів. Така фаза у культуристів називається катаболічной, саме її вони прагнуть уникати, так як втрачають м’язову масу.

Уникнути катаболічне вікно вночі можна, якщо обдурити організм і наситити його білком, який буде довго засвоюватися. Тому найкращим протеїном на ніч в разі сушіння і нарощування м’язів вважається казеїн.

Якщо людина стоїть на етапі схуднення, то кращі на ніч випивати сироватковий протеїн, який швидко насичує організм білком без зайвого споживання вуглеводів.

Як приймати сироватковий протеїн

Вживання протеїну залежить від цілей з якими ви вирішили його пити:

 1. Перед тренуваннями сироватковий протеїн п’ють, щоб уникнути катаболічного вікна при пампингових тренуваннях.
 2. Під час тренування може бути випитий в невеликій кількості для того, щоб збільшити на пару відсотків силові показники організму.
 3. Після тренування сироватковий протеїн п’ють, щоб закрити білкове вікно.
 4. При схудненні вживають, щоб зняти навантаження на шлунково-кишковий тракт, а також заповнити недобір білка.
 5. При сушінні сироватковий протеїн п’ють, щоб знизити катаболізм, підтримувати рівень білка без зайвого набору калорій і вуглеводів.

При цьому в залежності від того для чого вам потрібно спортивне харчування, потрібно вибирати протеїн сироваткового концентрату, ізоляту, гідролізату. Перший може мати досить високу концентрацію вуглеводів, яку потрібно враховувати, наприклад, під час сушіння.

Спортивне харчування на вагу

Розраховується прийом спортивного протеїну в поєднанні показників ваги, кількості тренувань на тиждень, кількість споживання білка під час основних прийомів їжі і перекусів. Зазвичай в комплекті з спортпітом йде мірна ложка. Один прийом протеїну – це одна мірна ложка (30 гр).

Якщо немає мірної, то можна просто столовою набрати, це приблизно 3 столові ложки. Така доза протеїну містить 25 гр білка і розбавляється в середньому в 300 гр води, молока. Кількість прийомів спортивного харчування залежить від насиченості білком ваших основних прийомів їжі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спортивне харчування на вагу – що це таке і чи варто купувати?

Спортивне харчування на вагуСпортивне харчування на вагу з’явилося на нашому ринку порівняно недавно і поки не досягло такого рівня популярності, як його брендові аналоги. Але не всі спортсмени довіряють подібним харчовим добавкам, віддаючи перевагу перевіреним маркам, які завжди були і залишаються на слуху. Чим викликана така недовіра і чи має вона під собою якесь підґрунтя, та чи вартує купувати спортивне харчування, що продається на вагу – поговоримо у цій статті.

Зверніть увагу, що коли говориться про спортивне харчування на вагу, то йдеться не про брендове спортивне харчування, а сировинне (промислове), тобто інгредієнти для спортивного харчування. Приміром, якщо мова йде про «протеїн на вагу» – то це КСБ з 15-25 кілограмового мішка, а не, наприклад, «100% Whey Gold Standard» з 4,5 кілограмового пакету.

Переваги спортивного харчування на вагу

Велика частина атлетів звикла до того, що бодібілдинг – дороге задоволення. Тому, відносно низька ціна є одним з основних переваг розважного спортивного харчування. Економія може досягати 50 – 70%, що є «паличкою-виручалочкою» для спортсменів з малими фінансовими можливостями.

Наприклад, можна знайти 1 кг розважного протеїну вартістю 200 грн., у той час як середня ціна брендової продукції починається від 500 грн. За гейнери просять трохи менше – всього від 120 грн. залежно від співвідношення рівня вуглеводів до білків. Креатин, амінокислоти та інші подібні товари коштують трохи більше.

Як формується така низька вартість? Відповідь можна знайти, уважно вивчивши хімічний склад продукту. Тут відсутні різні адитивні компоненти (барвники, стабілізатори, ароматизатори). Спортивне харчування на вагу – це абсолютно натуральний продукт, що є ще однією важливою перевагою. Ймовірність появи будь-яких алергічних реакцій також мінімальна.

Другим чинником, що впливає на низьку ціну, є відсутність «брендової розкрученості»: спортсмен не оплачує рекламні націнки.

Багато атлетів, які вже купували вагове спортивне харчування, в якості переваги відзначали його нейтральний смак. При бажанні, атлет сам може приготувати коктейль у відповідності зі своїми вподобаннями.

Читайте також:  Універсальна програма тренувань для дівчат.

Це також знижує і ймовірність виникнення звикання, оскільки тут можна постійно експериментувати.

Велика частина таких добавок поставляється з Європи, де дуже суворий контроль якості. Підтвердженням цього факту служать різні сертифікати європейського зразка. Виробляється такі харчові добавки, переважно на німецьких заводах, що славляться своїми строгими вимогами до якості продукції, що випускається.

Не може не тішити також асортимент спортивного харчування, що продається на вагу. На вагу можна купити:

 • Протеїн;
 • Гейнер;
 • Амінокислоти BCAA;
 • Глютамін;
 • Аргінін;
 • Мальтодекстрин;
 • Креатин, тощо.

Недоліки розважних харчових добавок

Головною проблемою вітчизняного ринку спортивного харчування, не лише на вагу, є шахрайство. Багато «підприємців» продають замість якісного протеїну різні непотрібні для бодібілдингу молочні суміші, які красиво та герметично упаковують.

Нерідко продавці насипають в пакет разом з якісним продуктом інші суміші, наприклад, сухе молоко. Таке розбавлення призводить до того, що співвідношення мікроелементів не відповідає заявленим фірмою-виробником нормам.

Купувати розважну продукцію потрібно лише у перевірених магазинів чи продавців.

А де ж знайти таких продавців? Відразу скажемо, що не зустрічали магазинів з такою продукцією, але є інтернет магазини і групи у соціальних мережах, де ви можете все це придбати. Наприклад, одним з таких магазинів є massa.

club, де продається розважне спортивне харчування, причому, якість всього асортименту підтверджено сертифікатами, лабораторними дослідженнями та позитивними відгуками від покупців.

Але, все ж таки, що б уникнути підробок перевіряйте надійність магазину або кількість учасників групи, читайте відгуки, радьтеся на сторінках форумів, тощо!

Деяких спортсменів бентежить, що продукція з Німеччини часто використовується в якості звичайної сировини для виробництва брендового харчування. На їхню думку, таке харчування не до кінця перероблено і не готове до вживання.

Знаходяться й ті, хто не може пити розважний протеїн через відсутність приємного смаку. Навіть незважаючи на те, що кожен може зробити ароматизацію на свій розсуд, готовий «домашній» коктейль все ж далекий від заводських напоїв.

Якісне спортивне харчування на вагу – це високоефективний продукт, який робить нарощування м’язової маси більш доступним. Атлети, що випробували на собі дію даного продукту, охоче діляться своїми відгуками в інтернеті. Більшість стверджує, що дешевий європейський протеїн забезпечує приріст м’язової маси нарівні з дорогими брендовими аналогами. Тому, вибір за вами.

Звичайно, якщо у вас немає проблем з грошима або у вас багаті батьки, то спортивне харчування на вагу може здатися для вас малопривабливим, але якщо ваш бюджет скромний, а бажання вирости в об’ємах велике, то думаємо, розважна продукція зможе вас цілком задовольнити, як мінімум якістю!

Прочитавши дану статтю, зваживши всі за і проти, вам вже буде набагато легше вибрати між недорогим спортивним харчуванням на вагу, та брендовими аналогами.

Как питаются спортсмены?

Позбавлення зайвої ваги – одна з основних цілей занять в тренажерному залі, в основному серед жінок, хоча і чоловіки, схильні до повноти, нерідко бажають розпрощатися із зайвими кілограмами жирової тканини.

Схуднення в бодібілдингу актуально не тільки для гарної фігури і не завжди як самостійний фактор. При наборі м'язової маси дуже важливо, щоб жировий прошарок була мінімальною, інакше м'язів за нею не буде видно.

 • Основна мета спортивного харчування для зниження ваги – прискорити метаболізм, так як саме в цьому полягає головна проблема зниження жирової маси.
 • Спортивні добавки для схуднення
 • кислота l-карнітин

L-карнітин – кислота, яка в організмі людини виробляється печінкою. Ця речовина беруть участь у жировому і енергетичному обміні, а значить сприяє спалюванню жиру. Саме сприяє, але не спалює. Основна його функція – транспортування вивільненого з клітин жиру митохондрию – в те місце, де він спалюється.

Протипоказань та побічних ефектів у L-карнітину немає, але є один важливий момент – він працює тільки при активних фізичних навантаженнях, тобто тільки тоді, коли є вільні жири, які можна було б транспортувати. Без навантажень його прийом буде абсолютно марним.

Комплекс bcaa

BCAA – один з головних компонентів спортивного харчування. Це комплекс, який складається з трьох незамінних для людського організму амінокислот: валіну, лейцину і ізолейцину.

Його величезна цінність у бодібілдингу полягає в тому, що він є будівельним матеріалом для м'язів і не дає їм руйнуватися.

Але крім цього амінокислоти BCAA є активними жиросжигателями і дозволяють контролювати вагу, не допускаючи його стрибків.

протеїновий коктейль

Протеїн – найпростіший і найефективніший варіант для схуднення. Часто проблеми із зайвою вагою пов'язані з недостачею елементарного, але життєво важливого, елементу в організмі – білка. Протеїновий коктейль вирішить цю проблему. Для того, щоб протеїн працював так, як Вам потрібно, враховуйте особливості його прийому.

Для схуднення протеїн приймається не в комплексі з основними прийомами їжі, а замість деяких з них (наприклад, замість сніданку або вечері).

При дотриманні необхідної Вам калорійності раціону і низького споживання вуглеводів результат Вам сподобається: знизиться загальна калорійність раціону, організм буде наповнений білком, а як джерело енергії, замість вуглеводів, виступлять жирові тканини.

вітаміни і мінерали

Вітамінно-мінеральні комплекси – без вітамінів і мінералів не обходиться жоден процес в людському організмі, у тому числі і спалювання жиру. Вони не тільки прискорюють обмін речовин, але і покращують стан організму в цілому, а це спортсмену ніколи не зашкодить.

Приймати їх найкраще не окремо, а в комплексі з іншими спортивними добавками.

Для того, щоб побачити результат, обов'язково поєднуйте прийом добавок з активними тренуваннями і дієтою. Самі по собі ці компоненти нічого зробити не зможуть, вони є лише добавкою, але ніяк не основним активним компонентом в процесі схуднення, так що Ваші зусилля в цьому питанні принципові.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*