Що повинні знати жінки про спалювання жиру.

Якщо спалювання жиру – основна мета ваших тренувань, є кілька моментів, про які ви повинні пам'ятати.

Крім усього того, що ви вже знаєте з різних джерел про втрату ваги, враховуйте ще й те, що жіночий організм по-іншому реагує на всі заходи по зменшенню жирового прошарку.

Гарна фігура стала невід'ємним атрибутом жіночої краси в сучасному суспільстві, в зв'язку з тим все більше жінок хочуть виправити всілякі недоліки.

Що повинні знати жінки про спалювання жиру.

 • Скорегувавши раціон харчування і тренувальну програму відповідно до особливостей жіночого організму ви помітите поліпшення результатів.
 • Спалювання жиру у чоловіків і жінок будується на одному принципі – шляхом створення дефіциту калорій за рахунок зниження споживання їжі і збільшення витрати енергії за рахунок тренувань, але є кілька ключових відмінностей, які можуть допомогти вам досягти мети.
 • 1 – Використовуйте низьковуглеводні дієти, але не безвуглеводні
 • Перша порада, яку повинна слідувати жінка на шляху спалювання жиру це те, що при складанні раціону харчування бажано розглядати варіанти дієт з низьким вмістом вуглеводів, але ніяк не безвуглеводних дієт.

Можливо, жіночий організм відмінно реагує на зниження споживання вуглеводів, але якщо це зниження буде надмірним, ви будете відчувати слабкість, метаболізм сповільниться. Зберегти в таких умовах колишню швидкість метаболізму вище можливостей людського організму.

Таким чином, деяка кількість вуглеводів в раціоні, бажано, не менше 100 грамів на добу, допоможе зберегти ваш метаболізм швидким, тоді ви зможете побачити максимальні результати жироспалювання.

Уповільнення метаболізму найшвидший спосіб звести до нуля результати будь-якої дієти.

Інший важливий момент, на який слід звернути увагу при харчуванні, вживайте в їжу правильні вуглеводи, тобто дотримуйтеся дієти з вмістом повільних вуглеводів, таким чином, вам буде досить меншої кількості калорій, отриманих з вуглеводної їжі, щоб відчувати себе нормально.

2 – Дотримуйтеся режиму тренувань

Ще один аспект, який заслуговує на увагу, це режим тренувань. Багатьом жінкам доводиться істотно збільшувати тривалість і число тренувань, щоб створити дефіцит калорій в організмі через те, що їх організм має низьке енергоспоживання. Дефіцит калорій необхідний для спалювання жирів.

Не варто забувати і про те, що перетренування і різке зниження кількості жирових відкладень можуть привести до порушення менструального циклу, що в довгостроковій перспективі може стати проблемою, в кінцевому рахунку, призведе до погіршення здоров'я в цілому.

Якщо в якийсь момент ви помітили, що ваш план тренувань і дієт, почав приносити негативний результат, прийшов час переглянути його на предмет урізання обсягу фізичних вправ і повернення їжі назад в раціон. На початку ці застереження сприймаються несерйозно, однак нехтування ними може призвести до серйозних проблем із загальним здоров'ям і благополуччям.

9 причин займатися силовими тренуваннями

Представляю вам дев’ять вагомих аргументів на користь силових тренувань для жінок.

Що повинні знати жінки про спалювання жиру.

Жінки звикли вибирати бігову доріжку, танці, гімнастику, аеробіку і басейн. Звичайно, це краще, ніж нічого, але силове тренування спрямоване на спалювання жиру і здорове схуднення. По ефективності зменшення відсотка жиру в організмі жоден інший вид фізичного навантаження не зрівняється з тренуванням, в якому використовується обважнення.

2. Силове тренування підвищує рівень метаболізму

А це означає, що ви будете спалювати набагато більше калорій, ніж зазвичай. Метаболізм підвищується за рахунок збільшення м'язової маси. Найкращий спосіб додати м'язів у організм — зайнятися фізичним навантаженням.

3. Силове тренування зміцнює силу волі

Жінки, які працюють з вагою, навіть не надто великою, більш впевнені в собі. Вони роблять у звичайному житті те, на що б ніколи не зважилися раніше.

Зростає впевненість в собі з досягненням хороших результатів. Є ще один бонус: силове навантаження сприяє збільшенню ендорфінів в організмі.

Це означає, що після тренування ви будете відчувати неймовірний емоційний підйом і ваш настрій в цілому буде більш позитивним.

4. Силове тренування підвищує гнучкість

Якщо тренуватися правильно, виконуючи повний цикл рухів з вагою, це неймовірно підвищить вашу гнучкість.

5. Силове тренування зміцнює кістки

Більш щільні, сильні кістки — результат силового тренування. Жінкам, схильним до крихкості кісткової тканини, потрібно починати займатися силовим тренуванням.

6. Силове тренування сприяє зменшенню об'ємів

Якщо ви займаєтеся силовими тренуваннями, вага може трохи збільшитися. Це відбувається тому, що м'язи важчі за жир. Крім того, коли вони активно працюють, то наповнюються кров'ю і важать більше.

А от об'єми стегон, талії, рук дуже швидко зменшуються. Оскільки жіночий організм виробляє набагато менше тестостерону, ніж чоловічий, щоб стати «качком», жінці доведеться оселитися в спортивному залі в буквальному сенсі цього слова.

Зменшення об'ємів і жіночність — супутники силового тренування.

7. Силове тренування оздоровлює суглоби

Обтяження має сприятливий вплив на суглоби, сприяє виділенню спеціальної змазки, що робить їх рухомими. Суглоби стають здатними витримати велике навантаження без травм і перевтоми, зникає неприємний хрускіт.

8. Силове тренування зміцнює все тіло

Ви станете сильнішою: швидко бігати, високо стрибати, без зусиль, травм і болю піднімати на руки дитину.

Дуже корисно займатися силовими тренуваннями жінкам, які планують завагітніти: це полегшить процес виношування малюка і допоможе народити без ускладнень! При безплідді силове тренування вважається ефективним методом лікування: силове тренування, яке задіює м'язи нижньої частини тіла, виліковує гінекологічні проблеми за рахунок поліпшення кровообігу. Силове тренування сприяє нормалізації гормонального фону.

9. Силове тренування корисне для серця

Робота з вагою зміцнює серцево-судинну систему, регулює кров'яний тиск. Серце стає тренованим, працює без збоїв. Ризик інсульту та інфаркту у жінок, які займаються силовим тренуванням, набагато нижчий, ніж у решти. При гіпертонії — це відмінний метод лікування, але тренуватися потрібно помірно, під наглядом тренера.

З найкращими побажаннями, тренер FitCurves-Умань Людмила Євдєєва.

Жінкам краще мати товсті ноги, ніж товстий живіт

Що повинні знати жінки про спалювання жиру. Копирайт изображения Alamy

Жир на ногах захищає жінок у період менопаузи від серцевих захворювань, кажуть автори нового дослідження.

Жінки зі здоровою вагою мали вищий ризик інсульту або серцевих захворювань, якщо мали більше жиру на животі, а менше – на стегнах. Таких висновків дійшло дослідження Європейського журналу серця.

Учені кажуть, що “яблукоподібні” жінки повинні намагатися позбутися жиру на животі і стати більш “грушоподібними”.

В організації також зазначають, що необхідно провести додаткові дослідження, щоб з'ясувати, чому саме існує такий зв'язок.

Що зробили дослідники?

 • У великому американському дослідженні “Ініціатива жіночого здоров'я” брали учать 2600 жінок, старших за 18 років, які мали здорову вагу – з індексом маси тіла (ІМТ) від 18 до 25.
 • Дослідження розпочалося в середині 1990-х років, і в його межах у жінок регулярно перевіряли щільність жиру, м'язів і кісток.
 • Воно показало, що у так званих “яблукоподібних” жінок, які мають більше жиру в області живота, ризик серцево-судинних захворювань був більший ніж у тричі вищий, ніж у “грушоподібних” – тих, які мають більше жиру на стегнах.

Але про недоліки “яблукоподібної” фігури вже було відомо – чи не так?

 1. Вчені вже знають, що так званий вісцеральним жир, який міститься навколо органів черевної порожнини, підвищує ризик метаболічних проблем, таких як цукровий діабет 2 типу і серцево-судинні захворювання.

 2. Чому саме жир на ногах може мати захисні функції – наразі невідомо, однак відомо, що він не викликає проблем у інших частинах тіла.
 3. На жаль, нездоровий спосіб життя в середньому віці може збільшувати кількість абдомінального жиру.

 4. Але професор Кібін Кі з медичного коледжу Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку, який проводив це дослідження, каже, що попередні дослідження зосереджувалися на людях, які мали надлишкову вагу чи ожиріння.

“Усі учасниці нашого дослідження – жінки з нормальною вагою.

Читайте також:  Бодібілдинг раз у тиждень

Тому ці висновки дуже важливі: навіть для жінок зі здоровою масою тіла має значення, “яблукоподібна” у них фігура чи “грушоподібна”, – відзначає він.

Що ж робити жінкам?

Професор Кі каже, що головне – намагатися зменшити кількість жиру на животі, щоб покращити співвідношення абдомінального жиру до жиру на ногах.

Водночас він додає: “Наразі невідомо, чи існує якась особлива дієта або вправи, які можуть допомогти перерозподілити жир. Наша група працює над цим питанням, і ми сподіваємося, що ми можемо отримати відповідь найближчим часом”.

 • Тим часом він дає традиційну пораду про здорове харчування та фізичні вправи.
 • Доктор Соня Бабу-Нараян, помічниця директора з медичних питань Британського фонду серця, каже: “Це дослідження виявляє цікавий зв'язок між тим, де саме знаходиться жир, і ризиком серцевого нападу і інсульту, але не каже нам, чому він існує”.
 • “Майбутні дослідження, які покажуть, як розподіл жирових відкладень пов'язаний із цими захворюваннями, можуть виявити важливі нові способи запобігання та лікування головного убивці у світі”, – додає вона.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

Що повинні знати жінки про спалювання жиру. – СОК Бульдозер, аеробіка, йога, тренажерний зал, пілатес, фітнес, хореографія у Хмельницькому

Що повинні знати жінки про спалювання жиру.

Хороша фігура стала невід’ємним атрибутом жіночої краси в сучасному суспільстві, у зв’язку з чим все більше жінок хочуть виправити всілякі її недоліки.

Тому багато осіб жіночої статі, особливо зараз, після новорічних свят – масово ринуться у тренажерні зали, та почнуть використовувати дієти, вважаючи, що лише це допоможе позбутися ненависних зайвих кілограмів.

Але що ж повинні знати жінки про спалювання жиру, щоб це не обернулося головним болем у майбутньому? Давайте коротко розглянемо у цій статті.

Якщо спалювання жиру – основна мета ваших тренувань, то існує кілька моментів, про які ви повинні пам’ятати.

Крім всього того, що ви вже знаєте з різних джерел про втрату ваги, враховуйте ще й те, що жіночий організм по іншому реагує на всі заходи щодо зменшення жирового прошарку.

Спалювання жиру у чоловіків і жінок будується на одному принципі – шляхом створення дефіциту калорій за рахунок зниження споживання їжі та збільшення витрати енергії за рахунок тренувань, але є кілька ключових відмінностей, які можуть стати на допомозі вам у досягненні мети.

Використовуйте низьковуглеводну дієту, але не безвуглеводну

………………………………………………………………………………………………………………

Перша порада, якій повинна слідувати жінка на шляху спалювання жиру це те, що при складанні раціону харчування бажано розглядати варіанти дієт з низьким вмістом вуглеводів, але аж ніяк не безвуглеводні дієти чи з дуже низьким вмістом вуглеводів.

Можливо, жіночий організм відмінно реагує на зниження споживання вуглеводів, але якщо це зниження буде надмірним, ви будете відчувати слабкість, метаболізм сповільниться. Зберегти в таких умовах колишню швидкість метаболізму вище можливостей людського організму.

Таким чином, деяка кількість вуглеводів в раціоні, бажано , не менше 100 грамів на добу, допоможе зберегти ваш метаболізм швидким, тоді ви зможете побачити максимальні результати жироспалювання. Уповільнення метаболізму найшвидший спосіб звести до нуля результати будь-якої дієти.

Інший важливий момент, на який слід звернути увагу при харчуванні – вживайте в їжу правильні вуглеводи, тобто дотримуйтеся дієти з вмістом повільних вуглеводів, таким чином, вам буде досить меншої кількості калорій, отриманих з вуглеводної їжі, щоб відчувати себе нормально.

Робіть перерви у дієті

………………………………………………………………………………………………………………

Другий важливий момент, який жінки повинні врахувати при спалюванні жиру, що в дієті повинні бути присутніми перерви. Перерви допоможуть позбутися від психологічного стресу, що виникає під час дієти, а також допомогти виконати організму перезапуск викиду гормонів, що беруть участь в спалювання жиру.

Жінки, як правило, трохи більш емоційно прив’язані до їжі, ніж чоловіки, тому при наявності цих перерв жінка буде мати набагато більше шансів на успішний результат в довгостроковій перспективі, оскільки зможе витримати дієту більш довгий термін. Але, також може виявитися, що ви не в змозі включити перерви в дієту, оскільки кожен раз вам буде ставати все важче й важче відновити дієту.

Завершуйте дієту на 3-7 днів кожні 5-6 тижнів і ви помітите, що результат буде досягатися швидше.

Дотримуйтеся режиму тренувань………………………………………………………………………………………………………………

Ще один аспект , що заслуговує уваги, це режим тренувань. Багатьом жінкам доводиться істотно збільшувати тривалість і число тренувань, щоб створити дефіцит калорій в організмі через те, що їх організм володіє низьким енергоспоживанням. Дефіцит калорій необхідний для жироспалювання.

Не варто забувати і про те , що перетренованість і різке зниження кількості жирових відкладень можуть призвести до порушення менструального циклу, що в довгостроковій перспективі може стати проблемою, а в кінцевому рахунку, призведе до погіршення здоров’я в цілому.

Це не тільки погіршує репродуктивну функцію, а й може збільшити ризик розвитку остеопорозу в майбутньому, цього потрібно уникнути у будь-яку ціну.

Якщо в якийсь момент ви помітили, що ваш план тренувань та дієт, почав приносити негативний результат, то прийшов час переглянути його на предмет врізання обсягу фізичних вправ і повернення їжі назад в раціон.

На початку ці застереження сприймаються не всерйоз, однак нехтування ними може призвести до серйозних проблем із загальним станом здоров’я. Скорегувавши свій раціон харчування і тренувальну програму відповідно з особливостями жіночого організму, ви не тільки помітите поліпшення результатів, але покращите свій емоційний стан. Але приготуйтеся до того, що для повного комплексу заходів доведеться присвятити більше часу.

3 упражнения по борьбе с нависанием жира над бюстгальтером

Жінки бувають різних розмірів і форм. Високі, мініатюрні, стрункі, пишні і цей список можна продовжувати ще дуже довго. Наші статури все прекрасні і особливі, кожне по-своєму. Але, разом з тим, у кожного є проблеми виходячи з будови його тіла.

Нависання жиру – проблема жінок по всьому світу, вона не обійшла стороною, навіть знаменитостей. Тут нема чого соромитися, адже є дієві способи, щоб вирішити одвічну проблему людей з пишними формами.

Ваша ДНК відіграє ключову роль в тому, де накопичується Ваш жир. Найчастіше це відбувається у верхній частині спини. Тому, хорошим варіантом є правильні вправи, які допоможуть Вам досягти вражаючих результатів.

Ці три вправи націлені на спалювання жиру в цій спинний області. У міру того, як ви будете продовжувати зміцнення і поліпшення тонусу м'язів спини, ваш бюстгальтер буде краще сідати і опуклості будуть зменшуватися. А постава і впевненість в собі будуть рости разом в Вашими результатами. Так що не тягніть, приступайте до вправ негайно.

Станова тяга

Лежачи на животі в позі “У”

Синхронність рук і ніг

Почніть на четвереньках, однією рукою спираючись на підлогу. Тримайте тіло рівно, підніміть праву ногу вгору при досягненні лівою рукою верху. Утримуйте тіло в цьому положенні якийсь час і поміняйте руки і ноги місцями.

Майте терпіння, дами. Потрібно старанно працювати над собою і результат не змусить Вас довго чекати. Жир на спині і під пахвами почне йти. Дерзайте!

Пуп схуднення патч швидко ваги втрачати продуктами спалювання жиру патчі тіла формування наклейки для схуднення

 • Joom: Незалежно від інформації, наданої продавцем, товар не має жодних профілактичних, діагностичних, лікувальних, реабілітаційних якостей, не є біологічно активною добавкою, не є лікарським засобом, не підлягає застосуванню в лікарських цілях та не є лікарським засобом.
 • —–
 • Інгредієнти: м'ята, смоли, phytoncid, природного мінерального порошку, натуральними ефірними маслами.
Читайте також:  Чому не ростуть м’язи. 10 причин.

Примітка: шкіру аномалії або використання явище подразнення шкіри, будь ласка, припиніть використовувати його негайно.

Не розміщуйте будь-які фольги, поміщені в 40 градусів тепла. Вагітні жінки, літні, молоді діти не повинні використовуватися. Гіпертиреоз або пацієнтів з низько Do не використання.

Люди все знати, що людський організм був у спорті протягом дня, кровообігу плавлення швидко, тіла в збудженого стану, коли жирові клітини є відносно інертними вправи, ефективність після введення тіло, не лише до шлунково-кишкові крові , всього тіла кровообігу, більш важливо, жирових клітин і інертні боротьба, природний результат не дуже добре. Але в нічний час, тіло інертні жирових клітин в спокою, після введення Фармацевтичні інгредієнти, такі як введення unpeopled землі інертні жирові клітини, щоб убити один див природний швидко добре!

Descripton:
Продукт ефективно блокує поглинання жиру, цукру і крохмалю і допомагає балансу принципу надлишок апетит. Це також допомагає усунення жир і токсичних у організму, в той час, як ті, що стягують шкіри.
З ефектом природні шкіри Проникаючи каталізатор природні трави може швидко пройти через шкіру в систему людини обігу через область пупка.

Оскільки патч видобувається з натуральних трав, він не викликає пронос.
Крім того, slim здійснення швидкість за допомогою патч є вище, ніж приймати таблетки, тому що вона обходить травлення, печінки і нирок. Ефективні інгредієнти зберігаються аналогічним чином.

Просто зверху slim патч на область пупка і повний термін лікування і ви знайдете наскільки ефективною є.

Особливості:
1.Slim патч це всі природні і 100% безпечний трав'яні патч розроблений, щоб допомогти тілу сараї жиру, безпечно і швидко. 2.Slim патч є безпечним і природним підхід до втрати ваги, яка стала настільки популярною серед тисячі людей по всьому світу.

3.Slim патч є простим у використанні, легко носити, безпечні та ефективні в усуненні надлишкових жирів в організмі.
4.Патч працює на трансдермальні процес, який означає, що вони доставити їх натуральних інгредієнтів для полегшення швидкої втрати ваги через шкіру.

Як використовувати:
Застосувати один патч на добу. Ви можете подати патч на різних областях, хоча застосування патч безпосередньо на область пупка збільшить результати.

Застосувати кожен вечір, перш ніж лягати спати і видалити наступного ранку. Завжди Пийте багато води і обезводнення належним чином під час носіння патч.

Для того, щоб отримати хороший результат, ми настійно рекомендуємо, що ви застосовувати її на 28 днів як один період лікування.

Пропозиція:
1. Випорожнюватись може бути збільшена або виведення з нафти в на перший час подачі заяви, не хвилюйтеся.
2.

Пити 8 склянок води (200 мл на Кубок) в один прекрасний день рекомендується для токсин розряду.
3. Не Їжте жирної їжі, гострої їжі, кава і така тепла стопи при використанні патч
4.

Зробити Аеробні вправи через півгодини на добу, допоможе вам отримати результат добре для схуднення.

Застереження:
Уникайте використання засмаглі, пошкодженої шкіри, опухлі, плям або запаленої шкіри. Вагітних жінок, хворих похилого віку, hyperthyroid та гіпотиреоз і діти не повинні використовувати цей продукт. Відмовитися від використання продуктів, якщо ви відчуваєте, що ніякого дискомфорту. Зберігати в прохолодному (кімнатній температурі) сухі й темні умови. Для зовнішнього застосування.

Тип товару: Пластирі для схуднення

Корисно знати

Вечірній біг допомагає худнути швидше

 
 
Вечірній біг допомагає худнути швидше
   
Завдяки кардіонавантаженням процес схуднення просувається в рази швидше. Однак не весь час доби впливає на фігуру і зміцнення здоров'я однаково.

Як вибрати правильний час для бігу і підлаштується під біоритми організму, читайте далі.
На перший погляд біг здається дуже простим заняттям: варто одягнути спортивний костюм, кросівки – і на старт. Насправді, це не так.

Адже, багатьом знайоме почуття, коли через 3 хвилини занять починаєш задихатися, а ще… читати повністю

Що не можна їсти після тренування.

Інтенсивний процес спалювання калорій під час тренування може створити чудо з вашим тілом, але це не дає вам права зразу бігти в найближчий McDonalds по закінченню тренування.

Якщо ви серйозно відноситеся до процесу тренування, до процесу нарощування м’язової маси або втрати жиру, потрібно також дуже серйозно підходити і до питання вживання їжі зразу після тренування.

Після виснажливого тренування, тіло починає посилати сигнали мозку про необхідність у їжі, виникає відчуття голоду…. читати повністю

Що їсти на сніданок? А головне – скільки? Маленькі секрети!

Сніданок, як перший прийом їжі за день, є надзвичайно важливим для людського організму, тому, варто замислитись над тим, що саме краще класти у тарілку вранці. Не менш важливим є і те, скільки їжі ви з’їдаєте на снідання.

Якщо сніданок, – то неодмінно щось гаряче!
Що їсти на сніданок? А головне – скільки!
Сніданок повинен бути поживним, і ситним.
Дуже важливо зранку добре підкріпитися. Що їсти на сніданок, ми знаємо, тепер саме час визначитися з кількістю їжі в ранковий час доби.

Ви повинні пам… читати повністю

Огляд найбільш популярних типів спортивного харчування: які добавки працюють, а які – ні. Рекомендації по частоті прийому і ефективним дозуванням.

Протеїнові суміші
До і після силового тренування.
Ізолят сироваткового білка, званий також «швидким протеїном», забезпечує високу швидкість і відсоток засвоєння білка з продукту.

Ізолят служить ідеальним доповненням до харчування – враховуючи те, що для росту м’язів необхідно посилене споживання протеїну (до двох грамів на кілограм ваги тіла на добу), отримувати цей білок з м’яса як дорого, так і складно з точки зору травлення.

При цьому незважаючи на те, що в ряді випадків можна обійтися… читати повністю

Продукти для схуднення

Які існують продукти для схуднення – це питання хвилює практично всіх жінок, та й не тільки жінок. Дійсно, дуже багатьом хочеться знати: «що б таке з'їсти, щоб швидко схуднути», так які продукти для схуднення бувають і чи є такі взагалі.

 
Продукти для схуднення, які активно спалюють жири
Оливкова олія
Оливкова олія прискорює спалювання жирів і нормалізується рівень холестерину.
Нежирний сир
Нежирний сир, як і будь-який знежирений молочний продукт, сприяє схудненню. Дуже ефективно спалює жир….

читати повністю

Чим корисні свіжовижаті соки

На відміну від магазинних соків, свіжовижаті овочеві і фруктові соки мають дійсно корисні властивості.

Натуральні соки містять у своєму складі, цілий комплекс вітамінів і мікроелементів, крім того, вони швидше засвоюються в шлунково-кишковому тракті, ніж цілісний фрукт. То ж ще чим корисні свіжовижаті соки ви дізнаєтеся якщо прочитаєте далі.

 
Регулярне вживання натуральних соків, зміцнює загальну резистентність (стійкість) організму, а в період захворювання – прискорює процес лікування. Завдяки… читати повністю

Що ефективніше для схуднення: тренажерний зал чи фітнес?

Останнім часом дуже сильно зросла популярність тренажерних і спортивних залів, різних фітнес центрів і клубів. Це зрозуміло, адже всі люди хочуть  бути здоровими, спортивними і стрункими.

Користь для здоров’я величезна і щоб перерахувати всі можливості, які дає фізична активність,  не вистачить жодної статті.

Ви в будь-якому випадку зробили правильний вибір, якщо вирішили  купити абонемент, однак перед цим виникає питання, що краще тренажерний зал чи фітнес .
Відповісти на нього зовсім не… читати повністю

Чим корисний фітнес для жінок

Заняття фітнесом дають нам набагато більше, ніж просто струнка фігура
Ви ще роздумуєте і сумніваєтеся – а чи потрібно вам йти в спортзал, і так чи корисні заняття фітнесом для здоров’я і фігури? Можливо, прочитавши цю статтю ви відкинете всі сумніви, і нарешті увіллєтеся в дружні ряди прихильників здорового способу життя.
Не будемо загострювати увагу на прописних істинах, про користь фізичних навантажень знають всі. Але чи всі знають, що у фітнесу крім позитивної фізичної складової є і ще… читати повністю

ТОП 10 ПОМИЛОК У СПОРТЗАЛІ

Читайте також:  Присідання для дівчат: варіанти вправи

Місце 10- мало води. Коли ти активно працюєш у залі, організм задіює всі свої ресурси. Ти пітнієш і тим самим втрачаєш велику кількість рідини. Якщо її не поповнювати, знизиться працездатність, погіршиться самопочуття і ти окрім втоми нічого не відчуватимеш.

Пий багато води під час тренування. Саме води, тому що чай, сік, компоти, смузі-все це вже напої і організ затрачатиме додаткову енергію на перетравлення того, що є у напої, окрім води.
Місце 9- відсутність тренера. « Я все сама знаю, мені…

читати повністю

Офісні працівники, які відвідують спортзал, рідше страждають від депресії

Офісні працівники, які хоча б кілька годин на тиждень проводять у спортивному залі, рідше страждають від депресії і практично не мають проблем із мозковою діяльністю протягом робочого дня, на відміну від тих, хто не займається спортом.

 
   Про це йдеться в дослідженні Університету Тель-Авіва, результати якого наводить Daily Mail.

Група вчених під керівництвом доктора Шерон Токер (Sharon Toker) після вивчення більше ніж 1,6 тисячі працівників компаній протягом дев'яти років виявила, що 4 години… читати повністю

Схуднути після пологів без виснажливих дієт

Поряд з фізичними тренуваннями, однією зі складових успішного процесу схуднення і відновлення стрункої, підтягнутої фігури після пологів, є правильне і повноцінне харчування.

Не варто повністю виключати зі свого раціону жири та вуглеводи, з метою схуднення. Таким чином Ви позбавите себе енергії, яка необхідна для активного способу життя молодої матусі.

Більше вживайте овочів, фруктів, багатих на клітковину, цільнозернових – вони вимагають ретельного пережовування, тому ви будете їсти… читати повністю

Ставка на протеїн

Протеїн є самим “розкрученим” спортивним харчуванням, і не просто так. Вживання спеціалізованих високобілкових добавок є гарантією росту результативності тренувань і найшвидшого досягнення омріяних м'язових об'ємів.

Десятиліття наукових досліджень і широко застосовуваної практики доказують успішність ставки атлетів на протеїн.
Умовно протеїни можна поділити на дві протилежні групи: «швидкі» і «повільні». До першої групи належать сироваточні протеїни, а до другої комплексні.

Як же розібратися в… читати повністю

Мені потрібно схуднути…

Як часто ви вимовляєте фразу: « Мені потрібно схуднути» ? Навіть якщо ви не ставите собі такий статус в соціальних мережах , то напевно думаєте про це , дивлячись в дзеркало.

Якщо ви дивитеся на себе об'єктивно і розумієте , що у вас надмірна вага , значить знизити її просто необхідно для здоров'я. А тепер дайте відповідь : для вас « схуднути» означає « спалити жир » … або «менше важити »? На перший погляд , різниці немає.

Однак якщо вага знижується , жир не обов'язково слідує за ним. Багато… читати повністю

Головне про гейнер

Гейнер є нічим іншим як збалансованим і якісним білково-вуглеводним замінником харчування. Гейнер досить калорійний продукт.

Баланс речовин і калорій може бути різний і варіюється, як правило, від 400 до 800 ккал на середню порцію, з 50-80 грамами вуглеводів і 20-60 грамами протеїну.
Спочатку гейнери були не просто калорійними, а містили значну кількість цукру і жирів.

Це забезпечувало швидкий набір маси, ось тільки накопичення жиру часто було надмірним, і «платою» за швидке зростання м'язової… читати повністю

Правило «8 склянок води на день». І ще сім питань, які треба знати про воду: Coca-Cola Україна

Коли справа доходить до споживання води, багато людей знаходять безліч виправдань і нехтують порадами дієтологів.

Але скільки ж води дійсно потребує людина? Чи слід її вживати протягом тренувань? А якщо віддаєш перевагу солодким напоям, чи враховуються вони? Ці та багато інших питань постійно постають перед нами. Давай розберемося з ними.

Скільки води потрібно організму?

Є науково доведені цифри, а саме: Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) розрахувала, що людині щоденно необхідно 30 мл води на один кілограм ваги.

Тобто, при вазі 70 кг слід випивати десь 2 літри води на день. Для зручності вважається, що це приблизно 8 склянок. Але ці вимоги підходять для звичайних умов.

Якщо ж ти живеш у спекотному або вологому кліматі, або займаєшся спортом, таким як біг або теніс, потрібно пити ще більше.

До речі, дієтологи радять починати пити воду натщесерце. Це дуже важливий ранковий ритуал. За півгодини чи хоча б за 15 хвилин до сніданку, неквапливими ковтками випий склянку води. Якщо кислотність шлунку в нормі, додай лимонний сік і трохи меду. Це допоможе пробудити обмінні процеси, та й узагалі весь організм.

Якщо ти п’єш чай, каву, соки – зараховуються вони до цих двох літрів чи ні?

Важливо пити саме воду, починаючи з 1-1,5 літрів і поступово наближаючись до норми 2 літри. Інші ж напої – чай, кава, трав'яні чаї – мають сечогінний ефект. Тобто тільки підсилюють дефіцит води в організмі. Кава-компоти-молоко-лимонади-соки – це рідка їжа, а не вода. Таким чином, вони не мають властивостей звичайної питної води!

Чому так важливо пити воду?

Відомо, що людина в середньому на 75% складається з води, а ось наша кров – на 92%. Тому коли води не вистачає, кров згущається і підвищується кров'яний тиск.

Саме тому, так важливо підтримувати нормальний питний режим. Завдяки воді, прискорюються всі обмінні процеси в організмі, в тому числі, спалювання жирів.

Окрім того, вода потрібна нашим суглобам, м’язовим тканинам, шкірі, волоссю і всьому іншому в нашому організмі.

 

Чи пити воду під час тренування?

Так, звісно! На тренуваннях дозволяється робити ковток чистої води кожні 15 хвилин між вправами. До речі, коли води не вистачає, гальмується вироблення всіх ферментів, зменшується енергетична активність. Ми більше втомлюємося, гірше міркуємо. І навіть на тренування ходити вже не хочеться.

Варто себе змушувати, якщо не хочеться?

Робити через силу нічого не потрібно, необхідно поступово привчати себе пити воду. Але варто пам'ятати, що відчуття спраги у людей при постійному дефіциті води притупляється, порушується розуміння ними потреби організму у воді.

Люди не відчувають це, і з віком їх організм піддається постійному хронічному зневодненню. Сухість у роті – це вже остання ознака «посухи». Організм може страждати від дефіциту води навіть тоді, коли у тебе немає подібного відчуття.

Тому варто себе привчати до води.

Краще пити мінералку або просту воду?

У мінеральній воді часто міститься більше одного грама мінеральних речовин на літр. У пляшці лікувально-столової або лікувальної мінеральної води може бути половина добової норми мінеральних компонентів, чи навіть більше. Треба розуміти, навіщо це організму.

З метою звичайної гідратації, лікувальну мінералку краще не використовувати. Якщо тобі подобається смак мінеральної води, тоді для повсякденного вжитку вибирай столову: за кількістю солей вона найбільш нейтральна.

Тип мінеральної води (столова, лікувально-столова або лікувальна) завжди вказано на етикетці.

Окей. Якісна вода на кожен день – яка вона?

Це чиста питна вода, загальна мінералізація якої повинна бути не більше 1 грама на літр. Найпростіший приклад – відома всім BonAqua. Її можна пити щодня стільки, скільки вимагає організм.

Газована чи ні?

Як тобі більше подобається. Газована питна вода – це вода, насичена діоксидом вуглецю. Однак, людям із захворюваннями травної системи краще з цього приводу проконсультуватися з фахівцем.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*